czwartek, 2 maja 2019

Rytuał na Nowy Księżyc w Byku
Potrzebujesz nowego startu?
Jeśli czujesz, że twoje życie stało się nieco stagnacyjne lub zbyt wiele złych nawyków wkradło się do twoją rutynę, zmień to. Dzień nowego Księżyca w znaku Byka  ma magię, której potrzebujesz, aby dokonać pewnych zmian!
Dokonując zmian, czasami najlepiej jest skupić uwagę na wszystkich dobrych rzeczach w swoim życiu, a nie na rzeczach które nie działają. Pozwala to na rozwój większej ilości dobrych rzeczy i daje siłę, przejrzystość i motywację do pracy w niektórych bardziej problematycznych obszarach życia.
Byk jest rządzony przez Wenus, planetę piękna i miłości, a pod miękką, kobiecą energią Księżyca w Byku możemy z większą łatwością wnosić więcej radości, kreatywności i miłości do naszego życia.
Aby powitać tę energię i stać się jej magnesem, oto rytuał, który cię poprowadzi:

Rytuał kąpieli Nowiu Byka

Jeśli nie masz wanny, możesz również przygotować składniki w dzbanku  z dodatkiem ciepłej wody i wylać na siebie drobnym strumieniem podczas kąpieli  .
Ten rytuał najlepiej wykonać od 3 do 12 maja 2019 roku.

Będziesz potrzebować:

  • Wybrane narzędzie do odkadzenia (np. Saga, Palo Santo, kadzidło itp.)
  • 3-5 świeżych kwiatów do wyboru
  • Olejki eteryczne do wyboru ( ja lubię drzewo sandałowe ,werbenę i lawendę do tego rytuału, ale możesz użyć wszystkiego, co ci się podoba)
  • Sól  morska NIE HIMALAJSKA!!!! to mega ważne  
  • Świece (opcjonalnie)

Wskazówki:

1.) Rozpocznij od oczyszczenia swojej aury za pomocą wybranego narzędzia. Kiedy oczyszczasz swoją aurę, recytuj następujące słowa:
„Oczyszczam i wypuszczam przeszłość.  Bóle, zmartwienia, kłopoty, z którymi się borykałem -(am). Wszyscy są oczyszczeni i uwolnieni z moich kości, z moich pleców, z mojej szyi, moich stóp i mojego serca. Wszystko, co mi już nie służy, zostaje zabrane, a wszystko, co pozostaje, to światło, miłość, radość mojej prawdy, moja autentyczność i moja dusza. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci."
Następnie oczyść otoczenie, w tym składniki rytualne. Ponieważ jest to rytuał kąpielowy, możesz również oczyścić wannę / prysznic . Kiedy oczyszczasz, recytuj następujące słowa:
„Energia, która mnie teraz otacza, jest światłem, jest czysta, jest wolna.Energia, która mnie tu wita, jest światłem, jest czysta, jest wolna. Oczyszczam ciężkość, oczyszczam wszystko, co nudne. Wszystko, co pozostaje, jest światłem, jest czyste, jest wolne. Oczyszczam tę przestrzeń światłem i miłością. Jestem oczyszczony. Ta przestrzeń jest oczyszczona. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci."
2.) Przed rozpoczęciem kąpieli weź swoje kwiaty i usiądź z nimi na kolanach trzymając  je w rękach.Zamknij oczy i weź 10 głębokich oddechów, aby zaspokoić swoją energię. Aby uzyskać dodatkowe leczenie i wsparcie,lub po prostu usiądź w milczeniu , aż poczujesz się spokojny i zrelaksowany.
3.) Trzymaj jeden z twoich kwiatów w rękach. Poświęć chwilę, aby podziękować za kwiat i wyrazić za to wdzięczność.
4.) Teraz pomyśl o czymś, co chcesz wprowadzić do swojego życia, jak emocje, uczucia lub możliwości. Ten kwiat będzie działał jak naczynie i pomoże utrzymać w nim to, czego pragniesz. Kiedy będziesz gotowy, trzymaj kwiat w obu dłoniach i powtórz następujące słowa: 
„Oddycham (włóż  do swego naczynia wszystko to, co chcesz) ................. do tego kwiatu”.
Kiedy to robisz, weź głęboki oddech i wdmuchnij kwiat do wanny, wyobrażając sobie, że wydychasz to, co chcesz.
5.) Powtórz ten proces dla pozostałych kwiatów.
 Jeśli chcesz, możesz użyć inna  afirmację , to samo myślisz ,skupiasz się i :
„Oddycham miłością do tego kwiatu” 

„Wdycham przebaczenie w ten kwiat” 
„Oddycham miłością do tego kwiatu” 
„Czuję życzliwość i zrozumienie tego kwiatu” 
„W ten kwiat tchnę energię, motywację i cel” 
„W tym kwicie oddycham nieograniczoną radością” 
„Wdycham nową pracę w ten kwiat”


6.) Gdy już to zrobisz, zacznij wypełniać wannę ciepłą wodą. Możesz także zapalić świece, aby ustawić nastrój, jeśli chcesz. Po napełnieniu wanny dodaj olejki eteryczne, sól i wreszcie kwiaty.
7.) Wskakuj do kąpieli i pozwól sobie na relaks i radość. Wyobraź sobie energię kwiatów, właściwości lecznicze olejków i soli oraz pracę, którą wykonałeś podczas medytacji z przewodnikiem, zanurzając się głęboko w warstwy całej twojej istoty.
8.) Aby zamknąć rytuał, spuść wodę , zdmuchnij świece , zbierz i  "pochowaj w ziemi" kwiaty gdzieś na zewnątrz,jeśli są to negatywne rzeczy .Jeśli pozytywne blisko domku . Teraz obserwuj i zobacz, jak rzeczy, o które prosiłeś, zaczynają wlewać się w twoje życie w magiczny sposób!         
                                                Wszystkiego dobrego serduszka !!!!
Przydatny artykuł tutaj
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...