wtorek, 14 maja 2019

Wenus w Byku 2019                               Wenus wkroczy w swój rządzący znak Byka 15 maja 2019 r.                                                Wenus rządzi zarówno Bykiem, jak i Wagą, i wyraża różne cechy za każdym razem, gdy jest w jednym z tych znaków.
W Byku Wenus świeci bogatą energią bogactwa, piękna, miłości i pieniędzy.                       
W Byku  Wenus  zawsze  aktywuje wszystkie te rzeczy w naszym życiu i sprawia, że ​​myślimy o naszym wewnętrznym i zewnętrznym pięknie, stanie naszych finansów i tym,  z kim  i z czym będziemy się otaczyć.
Będąc w Byku, Wenus chce nas poprowadzić, aby dostosować nasz wewnętrzny świat do naszego świata zewnętrznego i zapewnić, że otaczamy się rzeczami, które nas inspirują, wywołują piękno i pobudzają radość.
 Poczuj swoje miejsce, pomyśl  gdzie  teraz jesteś .  Pomyśl o wszystkim ,o ubraniach  które  teraz masz na sobie, o rzeczach  którymi się otaczasz.Czy kiedy się rozglądasz, przypominasz sobie bolesne wspomnienia,strach ,bałagan ?
Wenus w Byku to idealny czas, aby zwrócić uwagę na nasze materialne otoczenie by zadać sobie pytanie, czy te przedmioty służą naszej najwyższej dobroci i iskrzącej radości, czy też wywołują coś innego.
Podczas gdy Wenus znajduje się w Byku, chce nas poinformować  abyśmy czuli się komfortowo w naszej skórze i w naszym otoczeniu, ale Ona również  wie , że prawdziwy komfort pochodzi z wnętrza.
Jeśli brakuje ci poczucia własnej wartości, jeśli nie czujesz się dobrze z samym sobą lub nie jesteś wystarczająco godny, żadna ilość dóbr materialnych Ci  nie pomoże.
Poczucie komfortu w skórze następuje najpierw na poziomie wewnętrznym, a następnie odbija się na zewnątrz na poziomie zewnętrznym.
Gdy Wenus odbywa coroczną podróż przez Byka, będzie nas prowadzić do uporządkowania rzeczy zarówno na poziomie wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Ale  w 2019 r. jest coś jeszcze , a  to z powodu obecności Urana.
Uran przeniósł się do Byka  w marcu 2019 r. , Po raz pierwszy od prawie 80 lat.     Oznacza to, że Wenus i Uran po raz pierwszy od 80 lat będą razem w Byku.Uran pozostanie w Byku  do 2026 r. 
Jest to nowa energia, która spłynie na Ziemię i zmieni sposób, w jaki przetwarzamy i otrzymujemy tę wibrację. Fajnie będzie zobaczyć, co Uran i Wenus osiągają podczas wspólnego pobytu w Byku.
Dzięki obecności Urana w Byku Wenus będzie musiała trochę wzmocnić swoją energię. Uran jest znacznie większą i odważniejszą planetą, a jej energia zostanie wzmocniona i połączona z Uranem, aby uniknąć jej połknięcia.
Ta energia będzie najsilniejsza od 15 maja do 25 maja.
Pod tym nadrukiem energii Wenus będzie nas prowadzić nie tylko do refleksji nad naszym wewnętrznym i zewnętrznym pięknem, ale także do zmiany sposobu, w jaki postrzegamy siebie.
Będzie świecić nowym światłem, którego być może nie zauważyliśmy ani nie widzieliśmy wcześniej. Może nawet zachęcić nas do zmiany włosów, ubrań lub zrobienia czegoś radykalnego, jeśli chodzi o nasz wygląd i wizerunek, który wybieramy.
Wenus i Uran nie są zainteresowani osłabieniem czy maskami, razem chcą ujawnić więcej naszego prawdziwego i autentycznego „ja”. Obie te planety chcą oderwać zasłonę i odsłonić to, co jest naprawdę za nią.
Nigdy więcej ukrywania się pod kocem wstydu lub wstrętu do siebie, Wenus i Uran nie chcą, abyśmy wszyscy świecili i obejmowały tego, kim jesteśmy, bez względu na to, jak możemy się osądzać, kiedy patrzymy w lustro.
Nasze fizyczne ciała są naszą unikalną pieczęcią i musimy zacząć posiadać ten fakt.
Piękno nie ma definicji, jak mówią - piękno jest w oku patrzącego.Bez względu na to, o czym marzyliśmy w czasach szkolnych  -jak powinniśmy wyglądać? kim powinniśmy być ? ważne jest, aby kochać siebie bez względu na wszytko.
Nie kochamy siebie, gdy tracimy na wadze,  gdy wygrywamy w zdrapkę , gdy farbujemy włosy lub zakładamy piękne  ubrania, kochamy się teraz!                                         
Ponieważ Wenus i Uran  spotykać się będą  od teraz do 2026 roku, prawdopodobnie zobaczymy bardziej surowe i prawdziwe piękno tych planet . Ludzie  zaczną wyrażać się dokładniej  i dokładnie tak, jak im się podoba.
Ludzie będą czuć się mniej zmuszeni do umieszczenia w pudełku swoich uczuć , przestaną zwracać uwagę na modę i zew.piękno,dzięki temu  będą mogli zobaczyć więcej prawdy, autentyczności i prawdziwej miłości własnej .
W świecie, który często żeruje na niepewności i strachu, kochanie siebie jest najsilniejszą, najodważniejszą i najmądrzejszą  rzeczą, jaką możesz zrobić.
Kiedy uczysz się kochać siebie i naprawdę akceptujesz siebie za wszystko, czym jesteś, wszystko inne się wyrównuje. Brzmi banalnie?  ale to prawda!!!!!!!  Kochaj siebie.Bądź swoim największym mistrzem. Nie ukrywaj się.   Po prostu bądź sobą!!!!!
Idź ulicą z nową pewnością siebie, z przekonaniem, że jesteś niesamowity, godny, niesamowity i doskonały tak jak ty. A tak jak ty, Uran i Wenus będą klaskać z niebios!
Twoje ciało od stóp do głów jest unikalnym naczyniem, które otrzymałeś w tym życiu, aby nieść swoją duszę i zdobyć ją tam, gdzie musi iść. Posiadaj to! Kochaj siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...