poniedziałek, 3 czerwca 2019

Nów w Blizniętach
Księżyc w nowiu pojawia się, gdy Słońce i Księżyc ustawiają się dokładnie w tej samej pozycji na niebie.
Powoduje to ukrycie Księżyca, co sprowadza ciemność nocą.
Kiedy Księżyc i Słońce łączą się, odradzają się i rozpoczynają nowy cykl.

Ten nowy cykl ma obietnicę wzrostu, wzmocnienia i zmiany.

Ten nowy cykl to szansa, by zacząć od nowa.
Podczas gdy Księżyc w pełni jest bardziej zauważalny zarówno na nocnym niebie, jak i na poziomie emocjonalnym,
Księżyc w nowiu jest tak samo potężny, oraz działa na wewnętrznej, głębszej warstwie naszej duszy.
Nie widzimy Nowiu, ale na poziomie duszy energia działa na nas, ładuje nas i pomaga nam czerpać z niej energię

Ten Księżyc w nowiu dotyczy prawdy, komunikacji i wyrażania siebie.

Nowe Księżyce przyciągają nas do siebie, dlatego jest to potężny czas na manifestację, wizualizację i ustawienie intencji na nadchodzący miesiąc.
Podczas gdy Nowe Księżyce często sprawiają, że wycofujemy się w cieniu naszego własnego serca i duszy, ten Księżyc w nowiu naprawdę namawia nas, abyśmy podjęli inicjatywę i załatwili wszystkie swoje sprawy.
Ten Księżyc w nowiu przyciąga nas do jasności co do naszej prawdy i do pracy nad wyrażaniem tego, jak naprawdę się czujemy.
W ciemnościach tego nowiu będziemy również czuli się zmotywowani do podejmowania działań w pewnym obszarze naszego życia.

W naszym życiu mogą pojawić się rzeczy, które pojawiają się wokół Księżyca Bliźniąt, które zachęcają nas do działania, podjęcia decyzji lub postawienia stopy na twardym gruncie .

Być może będziemy musieli zwiększyć swoje siły i wziąć odpowiedzialność za swoje życie.Jeśli jest coś, o czym chcielibyśmy się zakomunikować, to Księżyc w nowiu pomoże nam znaleźć naszą odwagę i siłę.

„W życiu dostajesz tylko to, o co masz odwagę prosić”.
I pod wpływem nowiu nie możemy bać się mówić i dzielić się tym, czego pragniemy.


wzrastamy i zmieniamy świat.
Użyj tej energii, aby wstać, mówić i stanąć w obronie wszystkiego, w co wierzysz. Użyj tej energii, aby podjąć działanie i wziąć odpowiedzialność za świat, który chcesz stworzyć i rzeczywistość, w której chcesz wejść.

Nie jesteśmy na tej planecie sami. Nawiązywanie kontaktów, dzielenie się naszymi historiami, słuchanie innych historii zawsze było podstawą społeczeństwa i ludzkości. Wróćmy do tego. Wróćmy do historii i otwórzmy się na naszą podróż, kim jesteśmy i co nas inspiruje.
Przekonajmy się, jak dzielić się naszą prawdą, mówić o naszych słabościach i naszych mocnych stronach, a także świętować historie innych, dzielić się i słuchać, jak inspirujemy, wzrastamy i zmieniamy świat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...