czwartek, 13 czerwca 2019

Pełnia Księżyca w Strzelcu

Pełnia Księżyca  w Strzelcu
LśnienieDuszॐGleamingSoulsKsiężyc w pełni przypada 17 czerwca i będzie błyszczał jasno w Strzelcu, "siedząc" tylko kilka stopni od Centrum Galaktycznego. Bycie tak blisko Galaktycznego Centrum wzmocni i ulepszy energię tego Księżyca w pełni i podniesie częstotliwość planety Ziemi.

Ta pełnia jest również znana jako Pełnia Truskawkowego Księżyca,zwana również jako Księżyc Kochanków ,Księżycem Koni,Księżycem Różanym,i Miodowym

Każdy z nas, w dniach otaczających Księżyc w pełni, będzie miał możliwość przejścia na wyższą częstotliwość i wyższe wibracje. Wszyscy będziemy mieli okazję sięgnąć do wyższych sfer i zbadać szczyt naszej kreatywności.

Jest to marzycielska pełnia, która wzmocni nasze intuicyjne dary i pozwoli nam odblokować mądrość, którą już mamy w sobie.

Może zapomnieliśmy o tym że to czego potrzebujemy, każdy kawałek układanki został nam dany, zanim weszliśmy do tego ciała.
A na Księżycu w pełni takim jak ten, łatwiej będzie nam przypomnieć ten fakt i uzyskać dostęp do swojej mądrości.

W świetle tej pełni Księżyca musimy przypominać sobie , aby spędzać więcej czasu z naszą duszą i dbać o siebie dokładnie tak, jak o nią samą.
Nie potrzebujemy uzdrowienia,
nie potrzebujemy naprawiania,
po prostu potrzebujemy miłości.

Podczas gdy ta Księżycowa pełnia ma tę piękną, intuicyjną, twórczą i rozmarzoną energię, ma również ognistą jakość.

Strzelec to oczywiście znak ognia, ale w kosmosie są też inne energie,i warto o tym pamiętać .

Przez cały czerwiec, koncentrujemy się na mówieniu prawdy.

Skupialiśmy się na nauce wychodzenia z ciemności i ścian, które sami sobie postawiliśmy.

Mówienie o naszej prawdzie nie polega na osądzaniu, ani na wykorzystywaniu naszego ego, aby stworzyć więcej wstydu lub winy .

Zamiast tego chodzi o dotarcie do korzenia naszej duszy.
Chodzi o odkrywanie swoich masek i znalezienie wolności i miłości, aby być wiernymi sobie we wszystkich sytuacjach, bez względu na to, jak trudne i ciężkie bywa życie .

Pełne księżyce są zawsze punktem wyjścia.

Ognista jakość tej pełni Księżyca da nam siłę by stawić czoła temu co sprawia nam najwięcej trudu i pomoże stanąć w końcu przy naszej prawdzie.Nie możemy pozwolić, by to strach prowadził nasze życie.
Nie możemy non stop odkładać rzeczy na później ani unikać życia, które jest przeznaczone właśnie dla nas, ponieważ boimy się dzielić tym kim jesteśmy z całym światem.Nie możemy przyciemnić naszego własnego światła,
Ne możemy pozwolić sobie na "kurczenie się", aby uniknąć zobaczenia pięknych rzeczy .
W świetle tej pełni Księżyca musimy pamiętać o tym że ogień mamy w wewnątrz.
Musimy pamiętać, że to Ty trzymasz łuk i strzały, i masz moc i potencjał by trafić w swój cel.
Życie jest procesem wyznaczania celu, następnie celowania i na końcu zaufania przepływowi naszej energii.
Warto wiedzieć że jesteśmy wezwani, aby śledzić ten proces .
Proces spełniania swoich celów i marzeń .
Swoim tempem każde z nas ma możliwość doświadczyć i posiąść swoje cele .

Następnie Lipcowy sezon Zaćmienia ma potencjał ,co oznacza że właśnie ​​ta Czerwcowa Pełnia to dla nas szansa na przygotowanie się na to, co ma nadejść.


Zwróć uwagę na wszelkie znaki, wskazówki lub wyzwalacze, które są przedstawione w tym czasie, ponieważ mogą one obracać się dookoła i mogą zostać rozwiązane i wyczyszczone raz na zawsze w lipcu.
Magiczna pełnia Księżyca jest naprawdę jedną z najlepszych w tym roku i pomoże wszystkim w podniesieniu się do następnego poziomu.

Możesz także zastanowić się nad tym, co działo się w twoim życiu pod koniec stycznia
2019 r.,
Ponieważ wydarzenia z tego czasu mogą również powrócić, by zostać oczyszczone, przepracowane lub podniesione do następnego poziomu.

Poświęcenie czasu na medytację i rytualne prace wokół tej pełni będą świetnym sposobem na rozpoczęcie przygotowań do magicznych Zaćmień.
Podsumowując, czerwcową pełnię Księżyca będzie rozpalać ogień wewnątrz i prowadzić naszą drogę przez nadchodzący sezon Zaćmień .
Będzie zachęcać nas do odkrywania warstw, aby odkryć naszą prawdę i zaufać naszej intuicji i marzeniom.


Wszystkiego dobrego!!!!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...