poniedziałek, 3 czerwca 2019

Rytuał Nów w Blizniętach Czerwiec 2019


3 czerwca, Nów w Bliźniętach wezwał  nas do podróży w celu połączenia się z naszą prawdą.
Jesteśmy  kierowani, aby oderwać warstwy naszych pomysłów, myśli odkrywając nową mądrość, nowy poziom autentyczności, który poprowadzi nas do przodu.Ten Rytuał Księżyca w Nowiu ma na celu pomóc ci połączyć się z prawdą, pomoże ci również stać się kreatywnym i myśleć o tym, czego pragniesz lub chcesz przytrzymać blisko swojego serca.

Rytuał Nów w Bliźniętach Czerwiec 2019

Ten rytuał najlepiej wykonać od 2 do 10 czerwca 2019 roku
Będziesz potrzebować:
  • Narzędzia do okadzenia  (np.zioła , kadzidła, olejki itp.)
  • Niebieska lub biała świeca
  • Dwie kartki i długopis
  • Niebieski lub biały / przezroczysty kryształ 
1.) Rozpocznij od oczyszczenia swojej aury za pomocą wybranego narzędzia. Kiedy oczyszczasz wypowiedz  tą  mantrę trzy razy:
„Oczyszczam się światłem i miłością. Cała energia, która juz mi nie służy  teraz opuszcza moje ciało. Jestem oczyszczony, jestem przywrócony. Jestem naładowany."
Następnie okadzić musisz  otoczenie i składniki oraz rytualne, wypowiedz  trzy razy tekst poniżej:
„Oczyszczam tę przestrzeń światłem i miłością. Oczyszczam te obiekty światłem i miłością. Tylko miłość może tu mieszkać. Może przyjść tylko pokój. Moja przestrzeń jest chroniona. Jestem chroniony. Moja przestrzeń jest oczyszczona. Jestem oczyszczony. ”
2.) Zapal świecę i usiądź przed nią. Przez chwilę wpatruj się w płomień, by uspokoić i wyciszyć swój umysł, ciało i serce. Weź 10 głębokich oddechów.
3.) Weź swój kryształ, i delikatnie wcieraj go w dłonie, aby mógł przenieść swoją energię do ciebie tak długo , aż kryształ się rozgrzeje.
4.) Teraz, umieszczając kryształ z boku, weź lewą rękę i umieść ją bardzo delikatnie na gardle. Weź prawą rękę i umieść ją nad centrum serca. Weź kolejne 3-4 głębokie oddechy , a następnie wypowiedz  następujące  słowa :
„Moje serce i gardło są połączone, energia płynie swobodnie. Moje serce i gardło są połączone, pozwala mi mówić moją prawdę. Moje serce i gardło są połączone, a komunikacja jest moim darem. Jestem otwarty na słuchanie, jestem otwarty na mówienie, jestem otwarty na łączenie się z prawdą. Jestem gotów zobaczyć, jestem gotów, by posiadać własną ścieżkę. Jestem gotów kochać. ”
5.) Zamknij oczy i wyobraź sobie, że ręka spoczywająca na twoim gardle świeci niebieskim światłem i rozświetla  okolice gardła. Wyobraź sobie, że ręka na twoim sercu świeci białym światłem i rozświetla  twoje  serduszko. Po otrzymaniu tego obrazu, weź kilka wdechów.
6.) Zdejmij ręce. Weź pióro/długopis  i jedną z kartek papieru i zapisz 10 rzeczy, które chcesz wprowadzić do swojego życia w tej chwili,właśnie teraz. Po zapisaniu wszystkiego, przeczytaj je na głos.Teraz złóż papier i umieść go pod swoim kryształem.
7.)  Weź następną kartkę  papieru i ułóż swój  zamiar na następny miesiąc. Możesz użyć następujących wskazówek jako przewodnika 
„W tym miesiącu zapraszam ……… do mojego życia”.
„W tym miesiącu postanowiłem stworzyć… ..w moim życiu”.
„Moim zamiarem w tym miesiącu jest ……”
8.) Gdy już ustawisz swój plan  na ten  miesiąc, poczuj się komfortowo i posłuchaj relaksacyjnej muzyki ,zachęcam również do medytacji  pomoże to naładować twoje pole energetyczne i zapieczętuje wykonaną pracę. 
9.) Po zakończeniu medytacji zgasić świecę i pozostawić kartkę (z pkt.6) pod kryształem na trzy dni. Trzeciego dnia możesz usunąć papier i umieścić go w bezpiecznym  i widocznym miejscu.
Wszystkiego dobrego!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...