poniedziałek, 22 lipca 2019

Czarny Księżyc-Lilith sierpień 2019


Nów sierpień


Czarny Księżyc pojawia się, gdy w ciągu jednego miesiąca mamy dwa Nowe Księżyce 
 W roku 2019 Nów mamy 1-go i 30-go  sierpnia
Termin czarny księżyc odnosi się do dodatkowego nowiu,ale  również odnosić się  może do braku Księżyca w pełni lub nowiu w ciągu danego  miesiąca.
Czarny Księżyc wzmacnia nasze intencje w centrach najszczerszych życzeń potężny Nów kieruje nas w kierunku alchemii i twórczej manifestacji.
Czarne Księżyce mają szczególne znaczenie ponieważ  działania -rytuały  stają się silniejsze, gdy są wykonywane w nocy Czarnego Księżyca.

Czarny Księżyc w astrologii jest potężnym czynnikiem rozwoju. Jest to trudny nauczyciel, który otwiera nasze negatywne cechy, słabości, lęki i kompleksy. Takie Księżyce  nie pozwalają nam przejść dalej. Czarne Księżyce otwierają nasze oczy na naszą prawdziwą naturę.

Sami ludzie mają prawo wybrać, w jaki sposób podążą za swym Ja .
 Ale Czarny Księżyc z pewnością podsumuje wszystkie nasze działania.

Czarny księżyc w Astrologii  nazywa się Lilith. To jest fikcyjna planeta. Nie można go zobaczyć w kosmosie za pomocą nawet najbardziej zaawansowanej technologii. Odwrotna esencja to Biały Księżyc Selena. Tego również nie widać na nocnym niebie. Te kategorie mają zastosowanie tylko w Astrologii.
Odzwierciedlają  one nasze głębokie obrazy, myśli, uczucia. Czarny Księżyc pokazuje nasze negatywne cechy oraz słabości każdego z nas 
Biały Księżyc przeciwnie, otwiera te obszary, w których osoba otrzymuje nagrodę za swoje dobre uczynki, pomoc. 
Walka dobra ze złem jest nieskończona.
 Dlatego nie możesz całkowicie zrezygnować z jednego i drugiego stanu. 
Są to dwie strony tej samej monety.
Czarny Księżyc występuje bardzo rzadko.Podczas gdy wszyscy będziemy odczuwać skutki tego Księżyca w Nowiu.

Tradycyjnie, Czarne Księżyce  są ultra kobiece i reprezentują czas wielkiego przebudzenia i jasności. Czarne Księżyce są niezwykle potężne i często wskazują na ostry punkt zwrotny w cyklu.
Nów jak zawsze daje nam znać że trzeba  uwolnić i puścić , aby nowe mogło powstać, jest   to dobry moment, aby wejść do środka i spędzić trochę czasu w oczyszczaniu podświadomości.
Posiadanie dwóch nowiu w jednym miesiącu oznacza bardzo silny proces nowego początku .
Sierpniowy  Czarny Księżyc  będzie pełen pozytywnych aspektów i wielu możliwości. 
W rzeczywistości cały tydzień poprzedzający Czarny Księżyc i następujące po nim dni będą niezwykle pozytywne i spokojne.
Energia tego Czarnego Księżyca nie jest sama  będzie wspierana przez inne planety i jest bardzo prawdopodobne, że wszyscy będziemy doświadczać wielkich epifanii, możliwości a nawet cudów.
W rzeczywistości ten Czarny Księżyc dostarczy niezwykle pozytywnej siły, pomagając nam manifestować wszystkie nasze największe marzenia, życzenia i pragnienia.
Jeśli chciałeś  coś zmienić lub "przemeblować "  w swoim życiu  lub zacząłeś już  budować nowe pomysły lub projekty, ten Czarny Księżyc naprawdę da ci niesamowity impuls i wypcha  twoje marzenia  we właściwym kierunku.
Cokolwiek cię niepokoiło, cokolwiek było spowite wątpliwościami i dezorientacją, może stać się również dla ciebie wyraźniejsze 
Duchowe wglądy, intuicyjne uczucia i emocje mogą zostać wzmocnione w noc Czarnego Księżyca. Z tego powodu ważne jest, aby być łagodnym dla siebie i zaufać każdej intuicyjnej inspiracji, która przychodzi na twoją drogę.
Ogólnie rzecz biorąc, Czarny Księżyc przyniesie niezwykle pozytywną siłę i pomoże wszystkim w jakiś sposób zmienić kierunki naszego życia.
Jest to zdecydowanie mile widziana zmiana, która pomoże nam w końcu pozbyć się  wszystkiego, czego już nie potrzebujemy. 
To pomoże nam wyruszyć we właściwym kierunku z jasnością i pozytywnością , pomoże nam wszystkim poczuć przypływ świeżej energii i inspiracji.
Zwróć uwagę na to, co dzieje się  wokół Czarnego Księżyca, ponieważ z pewnością poprowadzi cię w kierunku najwyższej ścieżki
Wszystkiego dobrego !!!

Kochani   ogromnie dziękuje za polubienia  strony na FB
To niesamowite i Mega motywujące .
Dziękuje za lajki,komentarze i udostępnienia .
Razem tworzymy coś niesamowitego .
Dzięki wam wiem że jestem tam gdzie być powinnam .
Dzięki wam jestem !!!!!

Dziękuję Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...