piątek, 26 lipca 2019

Kolor mocy na podstawie Astrologii


Istnieje wiele różnych sposobów określania koloru mocy. Niektórzy ludzie używają Feng Shui, inni konsultują się z ich przewodnikami , ale używanie znaku astrologii może również wskazywać właściwy kierunek.
Znalezienie koloru mocy polega na znalezieniu koloru, w którym czujesz się dobrze. Chodzi o znalezienie koloru, który rezonuje z twoją duszą i jest  ci wygodny i naturalny.
Kiedy nosisz kolor mocy lub wprowadzasz go do domu, nie tylko pomaga ci on czuć się potężnym, ale może również podnieść wibracje i sprawić, że będziesz się wyróżniać z tłumu.
Jeśli jesteś ciekawy, jaki masz kolor mocy, wystarczy spojrzeć na swój znak Słońca 

Baran - czerwony

Będąc pierwszym znakiem zodiaku, Baran jest liderem i reprezentuje odwagę, śmiałość i ogień. Baran jest również rządzony przez Marsa, który przypadkowo znany jest również jako czerwona planeta. Czerwony we wszystkich odcieniach i odcieniach jest kolorem mocy dla osób ze słońcem w Baranie. Może pomóc odblokować i uwolnić energię Barana, pomagając ci znaleźć prawdziwą moc. W zależności od nastroju i osobowości możesz również eksperymentować z odważniejszymi lub bardziej miękkimi odcieniami czerwieni w szafie i wokół domu.

Byk - Zielony

Byk posiada uziemienie, ziemską energię i jest rządzony przez planetę bogini, Wenus. Zielony jest doskonałym kolorem uzupełniającym energię Byka, ponieważ reprezentuje praktyczność, stabilność i uziemienie. Zielony jest również kolorem czakry serca , pomagając odblokować jaśniejsze i bardziej kreatywne cechy tego znaku. Eksperymentuj z jasnymi i wyciszonymi odcieniami zieleni w szafie i wokół domu.

Bliźnięta - Żółty

Bliźnięta to komunikator i posłaniec zodiaku. Są mądrzy i kompetentni, ale także przyjaźni i towarzyscy, dlatego żółty jest dla nich tak silny kolor. Żółty reprezentuje wiedzę, ale także śmiech i radość. Jest to jasny i radosny kolor, który można również wykorzystać na wiele sposobów. Żółty jest również aktywnym kolorem, który może pomóc Bliźniętom wydostać się z głowy i wejść w miejsce "akcji."

Rak - biały / jasnoszary

Rak jest wrażliwym, pielęgnującym zodiak, czyniąc biel idealnym kolorem. Biały ma zdolność do odchylania energii, co czyni go idealnym wyborem dla osób ze Słońcem w Raku, ponieważ mogą one być podatne na przyjmowanie emocji innych. Biel jest również bardzo neutralna i relaksująca i może wywoływać uczucie spokoju i harmonii . Wdzięki  jasnoszarego mogą również dobrze działać na energię Raka. Eksperymentuj z tymi kolorami w domu i w szafie.

Lew - Złoto 

Lew jest ognisty, śmiały i kreatywny, czyniąc złoto idealnym kolorem  do tego znaku zodiaku. Złoto jest kolorem deklaracji i może pomóc w wydobyciu naturalnej pewności siebie i kreatywnych zdolności Lwa. Ten znak Słońca narodził się, by świecić i wykorzystywać swoje talenty, aby wyróżniać się z tłumu, dlatego też złoto jest dla nich tak mocnym kolorem. Eksperymentuj ze złotymi akcesoriami i złotymi akcentami w domu, aby wnieść ten kolor mocy do swojego życia.

Panna -Różowy

Panna jest bardzo uziemiona, analityczna i wierzy, że ich ciało jest ich świątynią.
Różowy jest idealnym kolorem dla energii Panny, ponieważ jest delikatny, miękki i pomaga wywołać uczucia spokoju i miłości własnej. 
Różowy jest również związana z czakrą serca i może pomóc w wydobyciu bardziej miękkiej i zrelaksowanej strony osobowości Panny. 
Ze względu na swoją analityczną naturę, Panna może być podatna na nadmierne myślenie i stres, ale różowy może przypominać im o dostrojeniu się do mądrości serca, aby podejmować ważne decyzje.

Waga - Błękitny 

Waga jest znakiem równowagi i jest naturalnym pośrednikiem zodiaku. Błękit nieba jest idealnym kolorem dla Wagi, ponieważ reprezentuje idealną równowagę między działaniem a spokojem. Niebieski jest zarówno uspokajającym, jak i energetyzującym kolorem, co czyni go idealnym wyborem dla Wagi, jeśli  chcą osiągnąć równowagę.
 Podczas gdy wszystkie odcienie błękitu działają dobrze dla energii , błękitny wyróżnia się jako jeden z najlepszych wyborów. 
Eksperymentowanie z tym odcieniem w szafie i wokół domu może pomóc w uzyskaniu większej równowagi.

Skorpion - czarny / ciemny fiolet

Energia Skorpiona polega na uczeniu się przekształcania i doprowadzania światła do ciemności.
 Ciemne kolory, takie jak czarny i głęboki fiolet, są zatem świetnymi kolorami uzupełniającymi dla Skorpionów. Czarny ma zdolność pochłaniania energii świetlnej, dzięki czemu jest mocnym kolorem do noszenia podczas czyszczenia aury lub przestrzeni. Czarny jest również łatwym kolorem do pracy i może pomóc wzbudzić poczucie pewności siebie, siły i kontroli. Eksperymentuj z czarnymi elementami w szafie i akcentami w domu.

Strzelec - Pomarańczowy

Energia Strzelca polega na poszerzaniu umysłu i uczeniu się nowych rzeczy.
Pomarańczowy jest energetyzującym i kreatywnym kolorem, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla tego znaku zodiaku. 
Pokazano również, że pomarańczowy pomaga zwiększyć poczucie produktywności, co jest dobre dla Strzelca, który łatwo się rozprasza lub walczy o to, by pozostać na temacie. Pomarańczowy jest również bardzo kreatywny i może pomóc w odblokowaniu tej energii u Strzelców. Eksperymentuj z odcieniami pomarańczy, a nawet koralu w swojej garderobie i wokół domu.

Koziorożec - Brązowy / Kremowy

Koziorożec ma bardzo ziemską, praktyczną i pracowitą postawę, a tę energię może zwiększyć kolor brązowy. 
Brązowy jest bardzo miękkim, neutralnym kolorem, który wskazuje mądrość, siłę i praktyczność, które są prawdziwymi cechami Koziorożca. 
Podczas gdy brąz może wydawać się matowym kolorem, noszenie odpowiedniego odcienia może naprawdę uzupełniać energię Koziorożca. Eksperymentuj z odcieniami beżu, brązu lub nawet bordo, aby zobaczyć, co jest dla Ciebie najlepsze. 
Kremowy jest również klasycznym i eleganckim kolorem, który może również dobrze sprawdzać się jako kolor mocy  dla koziorożca 

Wodnik- Błękitny 

Wodnik to urodzony humanitarysta i zawsze jest graczem zespołowym. 
Jako nośnik wody, kolor mocy dla Wodnika  to Błękitny . Ten kolor jest jasny,i może pomóc wydobyć najlepsze właściwości Wodnika . 
Błękitny jest również bardzo uspokajającym kolorem i może pomóc wywołać uczucie spokoju i relaksu.Eksperymentuj z odcieniami Błękitnym w swojej szafie i domu i zobacz, czy może to pomóc w dostrojeniu się do twojej wewnętrznej siły.

Ryby-Fioletowe

Ryby są jednym z najbardziej intuicyjnych znaków zodiaku, dzięki czemu fioletowy jest idealnym wyborem. 
Fiolet jest również kolorem czakry trzeciego oka i może pomóc wzmocnić intuicyjne i psychiczne dary.
 Fiolet jest również bardzo kreatywnym kolorem i może pomóc Rybom skierować swoją energię na kreatywne projekty, zamiast gubić się w swoich marzeniach. 
Eksperymentuj ze wszystkimi odcieniami fioletu, od fioletu po lawendę, aby znaleźć  idealny odcień  dla siebie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...