czwartek, 11 lipca 2019

Pełnia Księżyca w Koziorożcu -Częściowe Zaćmienie Księżyca 2019Zaćmienie Księżyca występuje wtedy, gdy Księżyc jest w pełni a Ziemia blokuje promienie słoneczne  częściowo lub całkowicie sięgając Księżyca. 

Energetycznie: Księżycowe Zaćmienie prowadzi nas do przekroczenia negatywnych wzorców ,starych przekonań itd.

Zaćmienie Księżyca - Energia:

Gdy Zaćmienie jest całkowite , potencjał energetyczny jest najwyższy.
Kiedy jest tylko CZĘŚCIOWYM lub PENUMBRALNYM zaćmieniem, wpływ energetyczny jest nieco osłabiony, choć nadal bardzo silny.
Zaćmienie Księżyca zapewnia kwantową możliwość uwolnienia głęboko osadzonych ran, wykroczenia poza stare lęki i przekroczenia negatywnych wzorców .
Zaćmienie Księżyca  jest to odpowiedni moment, aby wykonać dużo pracy wewnętrznej by oświetlić siebie od wewnątrz.
Podczas Zaćmienia Księżyca w pełni zainspirujesz się do otwarcia się na wyższe stopnie częstotliwości i zakotwiczenia ich na ziemskim planie. 
Nadszedł czas, aby przejąć na własność i uznać swoją boską wspaniałość i świecić jasno od wewnątrz.
Specyficzna energia Księżycowego Zaćmienia zależy również od tego, jaki mamy znak zodiaku, w jakiej pozycji jest samo Słońce i Księżyc przechodząc przez Zaćmienie.
16 lipca mamy częściowe   Zaćmienie Księżyca w znaku Koziorożca.
Księżyc w pełni, który zwykle oświetla nocne niebo, zostanie częściowo ukryty przez cień Ziemi, tworząc wyrównanie, które przyniesie nowe spostrzeżenia .

Energia za tym Zaćmieniem będzie  intensywna, a wiązki energii będą płynąć z ciemności i ze światła, aby odsłonić nasze ciemne i jasne strony duszy które sami przed sobą i światem schowaliśmy ,kochani mamy kolejną szansę by je uwolnić !!! 
To Zaćmienie nie tylko prowadzi nas do uwolnienia i zamknięcia rzeczy, które służyły ich czasowi, ale także prowadzi nas do rozciągania się; rozciągając granice naszego umysłu, naszego ciała i naszej duszy.
Pod wpływem energii tego Zaćmienia możemy czuć, że jesteśmy rozciągnięci  jak guma do granic możliwości lub w dwóch różnych kierunkach. Być może będziemy musieli wybrać ścieżkę lub możemy czuć się rozdarci między jednym trybem działania a innym.
Musi zostać podjęta decyzja, ale to zaćmienie  będzie twoim przewodnikiem i dostarczy odpowiedzi w idealnym momencie.
Musimy pracować nad puszczaniem  rzeczy, z których zdajemy sobie sprawę że nie mają miejsca w naszych sercach i umysłach.
Ponieważ ta praca uwolni nas do podejmowania złych  decyzji, które wpłyną na następny rozdział naszego życia.
Jeśli coś w twoim życiu jest słabe lub kruszy się, Zaćmienie może również przynieść ostateczny nacisk, którego szukałeś. Zaćmienia Księżyca nie przynoszą zniszczenia, ale raczej pomagają pozbywając się starych niekorzystnych rzeczy
Pozostań otwarty i zobacz, gdzie to zaćmienie  doprowadzi Cie 

To zaćmienie  jest również połączone z Zaćmieniem Księżyca (czytaj niżej w linku)które mieliśmy w styczniu 2019 r., 
Więc zastanów się, nad jakimi tematami czy  lekcjami  pracujesz od tego czasu. 
Poświeciłeś już trochę czasu dla  nauki i rozwoju, więc bądź łagodny dla  samego siebie .
Pod energią Zaćmienia Koziorożca przypomnisz sobie, jak naprawdę jesteś silny.
Koziorożec jest reprezentowany przez kozła górskiego i chociaż jest mały, ma zdolność wspinania się na dowolną wybraną przez siebie górę.
Wykorzystując swoją zwinność, kozioł górski może zapuścić się wyżej niż inni po prostu wierzy w siebie i  wie jak kierować się właściwą motywacją.
Jaka więc jest Twoja motywacja ? 
Odkrycie tego co cię motywuje gdy wspinasz się na swoją własną górę, pomoże ci uzyskać wskazówki potrzebne, by uczynić ją szczytową.
Kiedy intensywne zaćmienie takie jak to które będzie za kilka dni , przechodzić będzie  przez nasze pole energetyczne możemy czuć się trochę w bezruchu , a to może zwiększyć potrzebę kwestionowania takich rzeczy, jak nasza  własna motywacja.
To pytanie jest konieczne i ważne, ponieważ pozwala nam rozciągnąć nasze umysły i myśleć przez chwilę inaczej. Pozwala nam otwierać się na nowe możliwości i myśleć o rzeczach, które nam służą i rzeczach, które już nie istnieją.
Chociaż to pytanie może być odkrywcze, może być również przytłaczające i może wywołać niepokój i napięcie w naszej istocie.
 Zrozumienie, że jest to część procesu, może pomóc ale musisz  zaufać i wiedzieć, że możesz zrobić wszystko.
Powtórz to sobie 100 razy w razie potrzeby :
 „Mogę zrobić wszystko. 
Jestem wystarczająco silny, by pracować nad wszystkim, co przychodzi mi do głowy .
Jestem na tyle silny by pokonać swoj strach oraz bariery ,jestem silny  dam radę  ”.
Zaćmienie Księżyca Koziorożca może również wnosić pytania dotyczące  mocy i statusu. Możemy to zobaczyć na scenie światowej, a nawet w naszym życiu.
 Być może zastanawiamy się, kogo wybraliśm aby przekazać naszą moc i to, co wybraliśmy, aby nadać nam priorytet w życiu.
Gdy ciała niebieskie na niebie zrównają się z tym Zaćmieniem, będą jak dwie armie spotykające się po przeciwnych stronach pola.
Zamiast walczyć ze sobą, pracują razem aby przynieść uzdrowienie, transformację i wzrost osobie stojącej pośrodku, a ta osobą jesteś TY!!!!!
Kiedy te dwie siły cię przyciągną i rozciągną, pomogą  ci przepracować kilka węzłów , poczujesz się wyższy, lżejszy i bardziej otwarty. 
Energia będzie mogła płynąć w górę i w dół i swobodnie przechodzić przez Twoje  ciało, aktywując Twoją duszę i centra energetyczne.
Pod energią tego Zaćmienia musimy być dla siebie łagodni.
 Musimy pozwolić sobie na delikatne rozciąganie się i równomierne  oddychanie.
Zaćmienie z 16 lipca będzie  jednym z najpotężniejszych i najbardziej transformujących punktów w roku ale jesteśmy na to gotowi, jesteśmy wystarczająco silni, aby sobie z tym poradzić i jak wszystkie rzeczy w życiu - to również minie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...