sobota, 20 lipca 2019

Sezon Lwa 2019-Intuicyjna Astrologia

Lew Astrologia

Witajcie  w sezonie Lwa!
Słońce wkracza w ognisty znak Lwa 23 lipca W tym okresie Wszechświat zaprosi nas do odnalezienia naszej wewnętrznej siły poprzez relaks i zabawę! 
Chociaż trudności i zmagania  mogą nas osłabiać , tak naprawdę  odczuwamy prawdziwą moc, gdy jesteśmy szczęśliwi.
Kiedy jesteśmy w spokojnym i szczęśliwym stanie, czujemy się pewni siebie, Kochający, otwarci jesteśmy gotowi przyjąć wszystko, co  przyniesie nam   świat.
W tym momencie, gdy śmiejemy się lub doświadczamy prawdziwej radości, wszystkie nasze zmartwienia topnieją i żaden ból nie może nas dotknąć.
W energii Sezonu Lwa Wszechświat przypomina nam, że w radości jest siła i moc, która może nas podnieść, zainspirować, zmotywować i uzdrowić. 
Wielu z nas czuje się zniechęconym poprzez to o widzimy na świecie. Tak wielu z nas jest uwikłanych w codzienne życie. Podczas gdy wszyscy musimy radzić sobie z ciężkimi realiami życia, musimy mieć świadomość, że nie pozwolimy im nas pokonać.
Sezon Lwa skłania nas do oderwania się od naszego bólu i cierpienia i zamiast tego pójść w świat i znów znaleźć radość, znaleźć ponownie naszą motywację, odnaleźć nasze serce i duszę.
Podczas gdy Lwie Słońce w lipcu 2019 roku pomoże nam wyleczyć się z Zaćmień , w sierpniu 2019 roku będzie  znacznie jaśniejsze i mamy szansę rozjaśnić swój ciężar na plecach i na naszych sercach.
Sierpniowy  Sezon  to czas na relaks i znalezienie zabawy i romansu! Weź urlop lub weekendowy wypad, rozpocznij nową naukę , pójdź na romantyczną randkę lub zrób coś, o czym zawsze mówiłeś że chcesz zrobić a brakowało ci odwagi  by tego dokonać 
Zainspiruj się. Zaproś miłość i relaks. Zakochaj się w swoim życiu ponownie. Bo kiedy to zrobisz, poczujesz się silny i zmotywowany, aby przejść nie tylko przez resztę roku, ale przez resztę swojego życia.
Istnieje ogromny świat do zobaczenia i miliardy ludzi, których można spotkać, kochać i uczyć się od nich . Chociaż łatwo jest skupić się na tragediach i strachu związanym z tym, co dzieje się na tym świecie, musimy również pamiętać aby skupić się na pięknie, które Matka Ziemia i ludzkość ma do zaoferowania.
Kiedy go szukamy, znajdziemy go  ponieważ skupiając się  czujemy  jak promieniuje wokół nas. Ta promieniująca energia jest naszą wibracją , a nasza wibracja kształtuje sposób, w jaki postrzegamy naszą rzeczywistość.
Kiedy skupiamy się na miłości i radości, nasze wibracje podnoszą się i rozszerzają.Stajemy się potężniejsi, stajemy się silniejsi, stajemy się bardziej pewni siebie i możemy znaleźć siłę, aby prowadzić życie naszych marzeń.
Kiedy skupiamy się na destrukcji, chaosie, bólu i cierpieniu, nasza wibracja kurczy się i przygasa, a my powoli dostajemy się pobici przez własne życie . Czujemy się bezradni, przerażeni i tracimy nadzieję, że jutro może być jaśniejsze. 
Wchodzenie w ten stan jest częścią ludzkiej kondycji, ale jeśli spędzasz tu zbyt dużo czasu i czujesz się wyssany z tego, co dzieje się w otaczającym Cię świecie, a nawet w twoim domu, ten sezon Lwa jest twoją szansą na pchnięcie  siebie samego zz boku by  dać sobie szansę  na skupienie się na radości. 
Pozwólcie radości zagościć w waszym życiu . Wpuśćcie światło. I tak jak Lew, zostańcie Królem lub Królową waszej własnej domeny. 
Jesteś współtwórcą tej podróży, a to co zdecydujesz się stworzyć, zaczyna się od tego, jak zdecydujesz się zobaczyć świat. Skup się więc na tym, czego chcesz, skup się na podniesieniu poziomu radości i obserwuj, jak się zmieniają. Obserwuj, jak twoja istota może stać się narzędziem pokoju na Ziemi. 
Znak Lwa rządzi również czakrą serca i dzięki temu, że czas odpocząć i zrelaksować się oraz otworzyć się na radość, możemy wzmocnić energię i aurę naszego serca. 
Z silnym sercem naprawdę wiele możemy osiągnąć. Z silnym sercem możemy pozostać dostrojeni i połączeni, ale także obecni w naszym życiu i otaczającym nas świecie.
Pod Słońcem w Lwie  zapraszajmy do swojego życia radość, pewność siebie i miłość poprzez pozytywne działanie, podnosząc swoje myślenie i poświęcając czas na relaks i odpoczynek. 
Utrzymuj to w prostocie, zachowaj światło i używaj Lwa jako swojego zwierzęcia duchowego, aby mógł poprowadzić cię przez cały sezon. 
Wszystkiego dobrego !!!
Przydatny artykuł: Słońce w znaku Lwa 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...