poniedziałek, 1 lipca 2019

Zaćmienie Słońca w Nowiu Księżyca 2019Drugi sezon zaćmień w 2019 roku rozpoczyna się całkowitym zaćmieniem Słońca w Nowiu Księżyca już jutro 2 lipca.
Intensywnie energia wokół tego zaćmienia  jest naprawdę jak świeży powiew wiatru .
 Jeśli coś ci nie służy , utknęło lub przykleiło się do ciebie, to Zaćmienie to wspaniała okazja, by rozluźnić atmosferę  i zacząć iść do przodu.
Wprowadzanie zmian z pewnością będzie faworyzowane wokół tego Zaćmienia, więc pomyśl o obszarze swojego życia, który wymaga ulepszenia i pozwól, aby ta energia  cię poprowadziła. 
Różne możliwości będą pukać do twoich  drzwi , więc bądź na nie otwarty!
Gdy to Zaćmienie spada na Raka, możemy również zauważyć, że nasze życie domowe i rodzinne staje się priorytetem.
Możemy zauważyć problemy w tej dziedzinie lub odczuwać presję między opieką nad sobą a stawianiem naszych potrzeb na pierwszym miejscu.
Dbanie o innych oraz zobowiązania, które moglibyśmy podjąć wobec innych,również mogą nam ciążyć.
Możemy również odczuwać pragnienie wprowadzenia nowych granic lub wprowadzenia zmian, które pozwolą nam skupić się na dawaniu sobie większej miłości i troski  .
Rak jest także znakiem Boskiej Matki i chociaż nie wszyscy mamy szczęście by poczuć się kochanym przez nią to wszyscy mamy moc  by troszczyć się o siebie,i warto o tym pamiętać!!!
Wszyscy mamy moc, by stanąć w obronie tego czego potrzebujemy!!!
 To Zaćmienie może przynieść bardzo potrzebny sygnał  do pobudki.
Podczas gdy Zaćmienia są potężne, są również wspaniałymi bramami do  zmian. Są punktami w roku, w którym Wszechświat może interweniować, aby wprowadzić nas w nasze życie .
Uważa się, że zdarzenia związane z Zaćmieniem są przeznaczeniem i pomagają nam dostosować się do naszej ścieżki, naszego celu i naszego wyższego powołania.
Podczas gdy zaćmienie to przede wszystkim szansa, Wszechświat może potrzebować nas, abyśmy najpierw oczyścili swoją  drogę, aby umożliwić nam dotarcie do nas samych .
Nie bój się wprowadzać zmian w swoje życie.
 Nie bój się potrząsać  swoim rutynowym życiem.
Nie bój się gdy musisz ustalać  nowe granice.
Nie bój się stawać w obronie samego  siebie i  nie bój się walczyć  o to czego potrzebujesz.
Na początku może to być przerażające, ale wymaga to pierwszego odważnego kroku, abyś mógł zacząć tworzyć więcej!!!
Tematy i lekcje tego Zaćmienia są również ściśle związane z Zaćmieniem które mieliśmy Styczniu 
Zastanów się nad podróżą, którą od tamtej pory przebyłeś,i znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania 
Ponieważ to Zaćmienie Słońca będzie doładowane  Księżycem w Nowiu warto aby ustawić intencję lub zastanowić się nad tym czego  pragniesz co chcesz uzyskać i osiągnąć
Zapisz swoje życzenia, ustal pewne intencje, a następnie pozwól Wszechświatowi wykonać resztę. Pozwól Wszechświatowi przyjąć twoje życzenia i wymyślić idealny i najlepszy sposób na ich dostarczenie.
Pozwólcie Wszechświatowi kształtować i wypełniać wasze życzenia, tak aby skutkowały doskonałym i najwyższym wynikiem dla was i waszej podróży duszy.
Zaćmienia poruszają się i potrząsają nami.
 Umieszczają nas tam, gdzie powinniśmy być i to Zaćmienie otworzy nam drzwi, to od nas zależy czy zrobimy pierwszy krok i zaczniemy przez to przechodzić,czy dalej siedzimy w próżni czekając na nicość 
Jeśli jeszcze tego nie czujesz nie martw się ,nic się nie dzieje 
Musisz poczekać na Zaćmienie Księżyca  w Koziorożcu, który będzie  16 lipca,  Wszechświat pokaże Ci co ma do zaoferowania .
Niemniej jednak, jeśli szukasz nowego początku, jeśli chcesz oczyścić pajęczynę i spróbować lub stworzyć coś nowego .
Wykorzystaj Lipcowe Zaćmienia w tym czasie  znajdziesz mnóstwo możliwości. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...