sobota, 3 sierpnia 2019

Otwarcie poralu Lwiej Bramy-sierpień 2019


Otwarcie poralu Lwiej Bramy-sierpień 2019

Astrologiczny okres Lwa trwa od 23 lipca do 22 sierpnia.
W tym czasie przypada nam jeden dodatkowy dzień specjalny  dzień dodam - 8 sierpnia.
Brama Lwa pozostanie otwarta od 8 do 14 sierpnia- wykożystaj  ten czas !!!
Przez tysiące lat astrolodzy zauważyli, że otwarcie Bramy Lwa przynosi niesamowity napływ energii.
I nie dotyczy to tylko Lwa ; każdy z nas może czerpać korzyści z tego okresu przejściowego.

W numerologii, ósmy dzień ósmego miesiąca to czas bardzo duchowy i naładowany. 
Liczba 8 reprezentuje nieskończoność, nieskończoną duszę, którą jesteśmy i nieskończoną podróż,w  której  bierzemy udział. 
Reprezentuje wiecznie "świadomą” część naszej dusz,
 Dusza, która będzie żyła po i długo przed tym wcieleniem.
8 jest także liczbą związaną z obfitością, mocą i wyższymi sferami świadomości, dzięki czemu 8/8 jest super potężnym czasem na ładowanie i oczyszczanie naszej energii .
Portal to nie tylko numerologia, ale także astrologia, i obejmuje ruch Słońca w jego rządzący znak Lwa  i powstanie gwiazdy Syriusz.
Syriusz jest stałą gwiazdą, która żyje w gwiazdozbiorze Raka i jest znana jako nasze Słońce Duchowe.
Starożytni byli bardzo dostrojeni do  gwiazdy Syriusz, ponieważ wierzyli, że jest to brama do nieba i domu wyższych istot wibracyjnych. 
Wierzyli, że energia Syriusza nosi wysoko zaawansowaną mądrość, którą możemy czerpać i wykorzystać, gdy Syriusz jest tak  "silny" na niebie.
Starożytni również obserwowali wydarzenia związane z  Matką Ziemią.
W starożytnym Egipcie powstanie Syriusza zbiegło się z zalaniem Nilu. Uważali to za dar dobrobytu i płodności i tak bardzo szanowali Syriusza, że ​​nawet dostosowali swoje piramidy do jego wzrostu.

Sopdet-Starożytna Gwiezdna Bogini Syriusz 

Podczas gdy nasze Słońce jest odpowiedzialne za promieniejące życie dla naszych ciał fizycznych, zwłaszcza gdy jest to w jego rządzącym znaku Lwa, 
Syriusz jest odpowiedzialny za promieniejące życie dla naszych duchowych ciał.
Dlatego otwarcie Portalu  może doprowadzić do przebudzenia i podnieść naszą świadomość na nowe wyżyny.
Oto kilka rzeczy, które możemy zintensyfikować w ramach portalu Lwiej Bramy
 • Leczenie serca: portal  aktywuje czakrę serca . Stare lub nawet obecne rany serca mogą wznieść się do uzdrowienia. W końcu możemy uwolnić się od smutku i żalu  który obciążył nasze serca. 
 • Przebudzenie trzeciego oka: portal  aktywuje również czakrę trzeciego oka. Możemy czuć się bardziej podkręceni intuicyjnie lub możemy dowiedzieć się czegoś nowego o sposobie, w jaki nasza intuicja mówi do nas.  • Otwarcia wyższych czakr: kiedy mamy siedem głównych czakr lub centrów energii w naszym ciele, mamy także setki mniejszych, bardziej wrażliwych czakr, które można aktywować i obudzić podczas Portalu Lwiej Bramy. To pomaga nam wykorzystać nową mądrość i wyższą wiedzę duchową. • Przekaz : dzięki wysokiej energii wibracyjnej pochodzącej od Syriusza  promieniującej w naszą stronę, jesteśmy bardziej skłonni do pobierania psychicznych przekazów . Mogą one pochodzić z naszych snów, wizji od naszych  przewodników duchowych i aniołów lub po prostu przez słuchanie swojego głosu podczas medytacji . Medytacja jest świetnym sposobem na otwarcie się na tę energię i otrzymanie od niej wskazówek. • Wizje: starożytni wierzyli, że Syriusz jest domem dla nieba, aniołów i innych istot . Pod energią Portalu Lwiej Bramy jesteśmy bardziej skłonni do otrzymywania wiadomości, snów, znaków i wizyt naszych bliskich, którzy przeszli już na drugą stronę  ,od naszych przewodników duchowych  czy aniołów stróżów. Bardziej prawdopodobne jest również spotkanie z istotami  • Wolność: jedną z najsilniejszych wibracji Syriusza jest ta energia wolności.Możemy zacząć dostrzegać to poczucie wolności, które formuje się w naszym życiu i być może będziemy czuć się swobodniej, aby iść za naszymi marzeniami, mówić prawdę i robić rzeczy, których pragniemy. • Pokój : Syriusz ma również bardzo spokojne wibracje, więc spędzanie czasu w naturze i medytacji to świetny sposób na wykorzystanie tej pokojowej energii i wykorzystanie jej do uzdrowienia i przywrócenia umysłu, ciała i duszy do porządku .
 • Technologia: Energia Syriusza jest również związana z wysoce zaawansowaną technologią. Jeśli masz nową innowację technologiczną lub chciałbyś założyć stronę internetową, blog, aplikację lub cokolwiek innego związanego z technologią, byłoby to wielką energią do wykorzystania na Twoją korzyść. Więc nie czekaj już i przestań zwlekać!!! • Kreatywność: Lwia Brama to także bardzo kreatywny czas i doskonała okazja do wypróbowania nowego kreatywnego projektu lub podjęcia działań których szukasz.  Podczas gdy te tematy są obecne w każdym Portalu lwiej Bramy  w 2019 oferuje również coś nieco innego, ze względu na święte wyrównanie Wenus i Jowisza.
  Wenus jest planetą miłości, a Jowisz jest planetą obfitości i razem 8/8 tworzą magię!
  To naprawdę wyjątkowa energia i taki dar od Wszechświata!
  Te dwa ciała niebieskie dopasowują się do tego, co astrolodzy nazywają Trine (aspekt dwóch planet oddalonych o 120 stopni,uważane za specjalny kąt)jest to harmonijny, wspaniały aspekt, który naprawdę pomoże wzmocnić kochającą, skoncentrowaną na sercu energię z 2019 Portalu Lwiej Bramy 
  Pod tą energią będzie nam łatwiej otworzyć się na miłość, przebaczenie, współczucie, obfitość i wszystkie dobre uczucia, które się z tym wiążą!
  To czas, abyśmy znaleźli radość płynącą z serca. Jest to radość, która nie jest związana z zewnętrznymi okolicznościami, ale istnieje tylko dlatego, że chcemy w tym uczestniczyć.
  Ta rzeka radości jest dostępna dla nas wszystkich, kiedy otwieramy i aktywujemy nasze serca, i pamiętajmy aby zapomnieć o wszystkim co nam nie służy Ta radość jest naturalnym stanem obecności 
  Wenus i Jowisz będą również świecić swoją energią, abyśmy czuli się wyrównani, ekspansywni i połączeni z Jednością Wszechświata.
  W ramach Portalu Lwiej Bramy w 2019 r. będziemy mogli wykorzystać i zobaczyć, że żyjemy we wszystkim i we wszystkich. Nawet jeśli wydaje się  nam że jesteśmy  niezależnymi istotami w naszych indywidualnych ciałach, na poziomie duszy wszyscy jesteśmy połączeni!!!
  Jesteśmy jednością 
  Każda akcja jaką wykonujemy  tworzy puls . Każda myśl wychodzi do Wszechświata i pomaga tworzyć i kreować  całe  nasze życie.
  Wszyscy jesteśmy w tym razem. Wszyscy współtworzymy razem. Jestem tobą, a ty jesteś mną. Wszyscy jesteśmy po prostu sobą nawzajem, wyrażając się milion razy w różnych ciałach, na drzewach, w gwiazdach i rzekach.
  Możesz przeczytać te słowa, ale tak naprawdę nie będą miały sensu, jeśli ich nie poczujesz. Te słowa to te, które trzeba odczuć sercem.
  Zobacz, czy możesz poczuć sercem, a nie tylko te słowa, ale wszystkie rzeczy, które witają cię poprzez otwarcie Portalu Lwiej Bramy.
  Chociaż przeczytałeś wszystkie energie, których możesz się spodziewać w Portalu Lwiej Bramy , prawdziwa podróż i prawdziwe doświadczenie zależą od ciebie.Otwarcie Portalu jest mistycznym i magicznym czasem, który musisz przejść z serca, a nie z umysłu.
  Pozostań otwarty i używaj tej energii do odkrywania swojej intuicji, wyższych sfer świadomości i nieskończonej mądrości, która żyje w tobie.
  Bądź otwarty na tę harmonię; nawet jeśli oznacza to, że musisz zrezygnować z  pewnych rzeczy.
  Wszystkiego dobrego,bądź otwarty i zadbaj w końcu o swoją piękną duszę !!!!
  Twoje Lśnienie Duszy 
  Więcej tutaj

4 komentarze:

 1. Bardzo czekam na otwarcie bramy lwa tym bardziej urodzilam sie w sierpniu czyli 8 ósmego jest otwarcie bramy lwa 8/8 moja data urodzin13.08.1976 jestem numerologiczna 8 trzy razy 8 jestem ciekawa czy te trzy 8 maja duze znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o portal będzie on łaskawy dla wszytkich bez względu na date urodzenia.Każda cyfra w numerologii ma swoje znaczenie i przeznaczenie .Niech moc i światło cię prowadzą ku dobremu .

   Usuń
 2. czekam na otwarcie bramy ryby

  OdpowiedzUsuń

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia

W końcu nadszedł rok 2023, a wraz z nim pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Pierwsza pełnia Księżyca w tym  roku przypada na wodnisty, intu...