środa, 14 sierpnia 2019

Pełnia Księżyca w znaku Wodnika -wpływ na poszczególne znaki Zodiaku

Pełnia w Wodniku


Zanim zaczniemy mówić konkretnie o Księżycu w Wodniku, porozmawiajmy najpierw o Księżycu. 
Astrologowie uważają Księżyc za planetę, a ponieważ porusza się tak szybko, przechodzi przez każdy z 12 znaków zodiaku raz w miesiącu. 
Tak jak Słońce ma miejsce na naszym wykresie urodzeń, podobnie Księżyc.
Więcej tutaj  
Kiedy już dowiesz się, jaki jest twój znak księżycowy, możesz dowiedzieć się o jego cechach, zgodności z nim, prawdziwej wewnętrznej naturze i nie tylko!
Niezależnie od tego, jaki jest twój znak, przez teraz kilka dni wszyscy jesteśmy wciągnięci w wpływ Księżyca w Wodniku. 
To czas, kiedy jesteśmy bardziej skłonni do marszu w rytm własnego serca.
 Wodnik jest niczym innym, jak foremką do ciastek , a ta lunacja sprawi, że spróbujemy dowiedzieć się, co czyni nas wyjątkowymi, abyśmy mogli dzielić się nim ze światem.
Gdy Księżyca pełnia  jest w Wodniku oznacza to że nadszedł czas, aby złamać zasady, granice i ograniczenia, które powstrzymują cię oraz by uwolnić wszystkie lęki. 
Kiedy Księżyc jest w Wodniku, jest to idealny czas na wyjście poza strefę komfortu i spełnienie marzeń i życzeń.
 Jest to również doskonały moment na uruchomienie działalności związanej z technologią lub firmę, która może być w pewien sposób nietradycyjna.
 Ludzie czują się zbuntowani, kiedy Księżyc jest w tym znaku, więc miejcie świadomość tej energii. 
Istnieje również silna potrzeba obrony wolności i praw człowieka / zwierząt, gdy Księżyc jest w tym znaku .

Jak w pełni wykorzystać ten Księżyc jaki ma wpływ na poszczególne znaki ? 

Baran 

Księżyc w pełni przypada na sektor romansów i przyjaźni.Prosi cię o znalezienie równowagi między spędzaniem czasu z ukochaną osoba a spędzaniem czasu z najbliższymi przyjaciółmi. Możesz zostać poproszony o zwolnienie jednego lub drugiego lub znalezienie sposobu na kompromis - nigdy nie jest to dla ciebie łatwe!

Byk

Kariera i dom ciągną cię w dwóch kierunkach i musisz znaleźć sposób na zaspokojenie obu pragnień. W końcu nie możesz w pełni cieszyć się wygodami bujnego domu bez ciężkiej pracy. Byku -staraj się nie dopuścić, by napięcie wybuchło konfliktem i znajdź sposoby, by zdobyć to czego chcesz, bez uporu.

Bliźnięta 

Masz wybór pomiędzy dwiema świetnymi opcjami. Bliźniaku- chcesz rozwinąć swoje pasje, czy chętnie się uczyć? Pamiętaj tylko, że zastosowanie jednej umiejętności na raz może doprowadzić cię do mistrzostwa. Staraj się realistycznie podchodzić do swoich spraw

Rak 

Pełne Księżyce to dla ciebie zawsze wielkie wydarzenie. Ta energia  uwypukla twoją strefę finansową i przynosi rodzaj uwolnienia - być może znajdziesz sposób, aby uzyskać więcej tego, na co zasługujesz, zwiększając poczucie wartości i pewności siebie. Ważne jest, abyś pozwolił sobie poprosić o pomoc, jeśli jej potrzebujesz to nie wstyd po nią sięgnąć!

Lew

Ten ważny Księżyc w pełni może wywrócić wszytko do góry nogami , jeśli chodzi o konkretny związek.Zostaniesz poproszony o znalezienie sposobu, aby związek  działał tak aby twoje potrzeby i potrzeby partnera były w równym stopniu zaspokojone. Jeśli okaże się to niemożliwe,czas pójść w swoją stronę 

Panna 

Twoje zdrowie osobiste jest podkreślone na tym Księżycu w pełni, to również dobry czas na wyjaśnienie problemów, z którymi starałeś się sobie poradzić. Nadszedł czas, aby znaleźć równowagę między odpoczynkiem a rutyną, abyś mógł funkcjonować jak najlepiej.

Waga 

Nasiona, które zasiałeś podczas ostatniego nowiu, jeśli chodzi o kreatywność, przynoszą owoce, i możesz zobaczyć żniwo swojej pracy - niezależnie od tego, czy oznacza to jakąś wystawę sztuki, czy po prostu uznanie twojego szefa za wysiłek, jest to rodzaj walidacji dla ciebie.

Skorpion

Sytuacja w domu wydaje się nasilać ,może się okazać że dostałeś to, czego pragnąłeś od kilku miesięcy. Niezależnie od tego, czy jest to nowa przestrzeń, czy problem rozwiązany w rodzinie,  wydaje się, że istnieje pewne napięcie, jeśli chodzi o zrównoważenie domu i pracy.Musisz znaleźć siłę by temu podołać.

Strzelec

Chciałeś przygody, Strzelcu, a teraz możesz zobaczyć, jak to się dzieje - teraz musisz wybrać, jak duże będą  twoje  skrzydła. Najważniejsze jest pozostać uziemionym podczas lotu i dokonywać solidnych wyborów, a nie latać w nierealnych snach. To z pewnością czas, w którym możesz zobaczyć, jak daleko zaszedłeś!

Koziorożec 

Być może kilka miesięcy temu wyznaczyłeś zamiary dotyczące nowego początku, a teraz nadszedł czas, w którym zobaczysz, jak to się dzieje. Wydaje się jednak, że sytuacja wciąż się zmienia, więc nie poczyń jeszcze żadnych dużych inwestycji. Najpierw upewnij się, że masz wystarczająco twarde  i  bezpieczne podłoże 

Wodnik 

Pełnia Księżyca we własnym znaku może być doniosła, Wodniku! Być może osiągnąłeś szczyt osobistych osiągnięć, które zgromadziły się w ciągu ostatnich kilku miesięcy i masz wszelkie powody do dumy. Musisz zrównoważyć to z osobistymi relacjami, a wszystko będzie dobrze!

Ryby 

Księżyc w pełni podkreśla twój rozwój duchowy jaki nastąpił w ciągu ostatnich kilku miesięcy, Ryby mogą  czuć się, jakby zatoczyły pełne koło. Mogą także zobaczyć ten pełny efekt koła w swojej pracy i zdrowiu - czas na poklepanie się po plecach! Gratulacje 

3 Wskazówki, jak najlepiej wykorzystać Księżyc w pełni w Wodniku

1. Zrób miejsce na nowe marzenia

Ten Księżyc w pełni może poprosić cię o rezygnację ze starych, ukochanych snów i pozwolić im odejść, ponieważ mogą już ci nie służyć . Zrób miejsce na stworzenie nowego celu 

2. Uwolnij przestarzałe przyjaźnie

Choć jest to trudne, może to być dobry moment na porzucenie przyjaźni, które już  przerobiłeś . Jeśli czujesz że już ta znajomość nie  służy twojemu dobru pozwól jej odejść. Nie musi  być  to dramat, na spokojnie  odejdź tworząc przestrzeń dla kosmosu, aby wprowadzić nowych ludzi do twojego życia.

3. Znajdź równowagę indywidualności i grupy

Lew podkreśla twoje„ty”, podczas gdy w Wodniku chodzi o „innych”. Znalezienie sposobu na uwzględnienie obu jest ważne w tej Pełni Księżyca 

Podsumowanie pełni Księżyca w Wodniku

Księżyc w pełni w Wodniku może być światłem, ale ma w sobie ciepło i dynamizm, z Słońcem i  koniunkcją Wenus i Marsa, planetami miłości i pasji. Temperamenty mogą wybuchać, a my jesteśmy proszeni o znalezienie kompromisu między bezpieczeństwem a zapewnieniem.  Ostrożna komunikacja jest ważna, ponieważ możemy ulec pokusie, aby pozwolić językom "latać", a my jesteśmy proszeni o ugruntowanie naszych ideałów i nadziei w rzeczywistości i upewnienie się, że postawimy stopę lub zostaniemy mocno osadzeni na ziemi. Ego i potrzebę posiadania racji należy odłożyć na bok, aby działać na rzecz wspólnego dobra całej ludzkości.

Wszystkiego dobrego w tej pełni Księżyca 

Warto przeczytać :

Podążając cyklami Księżyca
Pełnia Księżyca w Wodniku 2019

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...