wtorek, 13 sierpnia 2019

Pełnia Księżyca w znaku WodnikaJasny i lśniący Księżyc w pełni w znaku Wodnika zbliża się dużymi krokami to już  15 sierpnia 2019 r.  Księżyc ten jest znany jako „Księżyc Jesiotr”, ze względu na rodzaj ryby, którą łatwiej złapać tym razem w rozległych jeziorach Ameryki Północnej. Ten księżyc jest również znany jako Czerwony Księżyc, Księżyc Ziarna ,Księżyc Zielonej Kukurydzy,Księżyc Żniw ,Księżycem Dojrzewającej Wiśni ....
Ten Księżyc w pełni występuje, gdy współpracujący Wodnik-Księżyc sprzeciwia się indywidualistycznemu Słońcu-LwaTo kosmiczne połączenie pozwala nam dostrzec różnicę między satysfakcją z siebie (Lew) a współpracą z innymi (Wodnik) i pomaga nam zrozumieć związek między pracą zespołową a indywidualnością.  
Świadomy społeczności Wodnik w PEŁNI przypomina nam, że jesteśmy częścią czegoś większego niż my sami, a działanie na podstawie naszych pomysłów i ideałów przyniesie korzyści wszystkim.
Po gorączkowym sezonie zaćmienia w lipcu, Księżyc w pełni jest nieco łagodniejszy w swojej energii. Możemy zobaczyć, jak owoc naszych intencji zasadzonych kilka miesięcy wcześniej, gdy  to Księżyc w Nowiu był w Wodniku (luty tego roku) a teraz przynosi upragnione owoce .
Wodnik jest znakiem humanitarnym i jest reprezentowany przez kobietę niosącą dzban wody. Kobieta symbolizuje uzdrowiciela w nas wszystkich, a woda symbolizuje ciężkie emocje, ból i cierpienie świata
Jako nosiciel wody, Wodnik ma naturalny dar i zdolność do wzięcia tych ciężkich emocji i przekształcenia ich w coś lżejszego. Nie wchłania wody ani nie przyjmuje jej jako części siebie, jest znakiem powietrznym i używa swojego wyższego umysłu, szukając prawdy w celu przekształcenia i oczyszczenia wody przed jej zwróceniem na Ziemię.
Każdy z nas ma w sobie energię Wodnika, a podczas pełni Księżyca będziemy prowadzeni, aby nieść światu uzdrowienie, lekkość i miłość.
Jedną z największych przeszkód na drodze do oświecenia lub wyższej świadomości są cierpienia świata. 
Jak możemy być naprawdę szczęśliwi jak możemy być  latarnią miłości, skoro na świecie jest tyle bólu i cierpienia?  Jak możemy żyć w tej bańce miłości i światła, gdy co minutę każdego dnia dochodzi do wojny, terroru i głodu? 
Są to często zadawane pytania i dobre, w rzeczywistości - gdy cierpi ktoś inny, my również. Jest tak, ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni, wszyscy jesteśmy jednym.
Jednakże, tak jak odczuwamy cierpienie wszystkich, bez względu na to, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie odczuwamy także miłość wszystkich. Kiedy ktoś  kocha, my również, i tutaj leży nasza siła do zmiany świata. 
Jesteś sam, więc być może niemożliwe jest wyjście na ulicę by przygarnąć wszystkich bezdomnych, nie jest możliwe nakarmić wszystkich głodnych  i nie jest możliwe zakończenie każdego konfliktu  czy wojny. Oczywiście istnieją organizacje, które możesz wesprzeć i przyjąć na ochotnika,  ale teraz z marszu -możesz stać się swoim własnym nosicielem wody, po prostu wybierając miłość.
Wypróbuj - pomyśl o kimś lub grupie osób, do których chciałbyś wysłać miłość. Możesz wysłać miłość do - każdej pogrążonej w żałobie matki, każdej osoby dotkniętej niedawną klęską żywiołową lub kogoś, kogo znasz, który przeżywa trudny okres.
Zamknij oczy i powtórz po cichu trzy razy:  Wysyłam miłość do… ..”
Poczuj słowa, które wypowiadasz, poczuj  jak wysyłasz miłość, i wiedz że właśnie stworzyłeś falę, która będzie odczuwalna na całym świecie.
Podczas gdy wysyłanie miłości i modlitwa o pokój jest potężna, o wiele potężniejsze jest działanie z miłością i pokojem.
Ten księżyc w pełni Wodnika szepcze słowa humanitarnego Gandhi - „ bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie”.
Ta teoria rozpoczynania od siebie jest również podzielana przez wielu wielkich humanitarystów.
Matka Teresa powiedziała kiedyś: „ jeśli chcesz zmienić świat, idź do domu i kochaj swoją rodzinę ”.Wierzyła, że ​​każdy może zacząć zmieniać świat, zaczynając od własnej rodziny.
Słynny poeta Rumi również podzielił się: „wczoraj byłem sprytny, więc chciałem zmienić świat, dziś jestem mądry, więc zmieniam się”.
Wszystko zaczyna się od jednostki, ponieważ kiedy dbasz o własne potrzeby, kiedy zaczynasz kochać siebie, to jednostka tworzy  falę, która faluje do każdego z nas, co zmieni świat. Wszystko, co musisz zrobić, to być odpowiedzialnym i świadomym
 Znak powietrzny Wodnika polega na wykorzystaniu swojego umysłu, intelektu i mocy głosu, aby coś zmienić. Wodnik nie przejmuje się tym, co jest popularne, co jest napisane w mediach ani w co wierzą przyjaciele  czy rodzina.
Wodnik chce podjąć decyzję i zawsze szuka większej prawdy. Absolutna prawda.Prawda, która wykracza poza perspektywę i zajmuje wyższe miejsce.
Pod energią tego Księżyca w pełni Wodnika pomyśl o tym, jak możesz wprowadzić te cechy do swojego życia.
Jak możesz wysłać miłość i uzdrowienie, aby wywrzeć pozytywny wpływ na twoje życie i świat? Jak możesz trzymać się własnej prawdy, nie wchłaniając się i nie dając się ukłuć głosom mediów lub ludziom w pobliżu?
Praca ze swoim wyższym umysłem, zapuszczanie się we własną prawdę i kroczenie ścieżką miłości pomoże ci nauczyć się dróg "nosiciela wody".
Mamy wystarczająco dużo miłości, aby krążyć wokół wszystkich, więc w tej  Pełni Księżyca  skąpanej  w świetle,współczuciu i prawdzie, zacznij od siebie  a następnie podziel się częścią tej miłości z rodziną, przyjaciółmi, społecznością.
Wszystkiego dobrego!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...