wtorek, 6 sierpnia 2019

Rytuał portalu Lwiej bramy-2019

portal lwiej bramy

Każdego roku 8 sierpnia portal Lwiej bramy jest aktywowany, a skoncentrowane wiązki energii o wysokiej częstotliwości są wysyłane na Ziemię.
Portal  jest  już otwarty ale 8 sierpnia to dzień, w którym energie osiągają maksimum.
Jest coś co wyróżnia ten portal  8 sierpnia  mamy również święte ustawienie Wenus i Jowisza.Wenus to planeta miłości i kobiecości, która układa się w konfiguracji trygonicznej z Jowiszem, planetą obfitości i ekspansji.
Spowoduje to zasypanie planety Ziemią falami przyjemnej energii, która zostanie dodatkowo wzmocniona przez wysokie energie wibracyjne wysyłane przez otwarcie portalu.
Ta energia światła o wysokiej częstotliwości może pomóc aktywować i obudzić czakry trzeciego oka i serca , powodując duchowe przebudzenia, uzdrowienia, otwarcia serca i wiele innych.
Ten rytuał ma pomóc ci się otworzyć na tą boską kochającą energię 

Rytuał portalu Lwiej bramy

1.Z tyłu szyi znajduje się potężne centrum energii  Weź kilka kropli olejku eterycznego (drzewo sandałowe lub lawenda) i zacznij wcierać go w kark, aby stymulować i otworzyć to centrum energii .
Masuj olej koncentrując się na miejscu tuż przy linii włosów, gdzie odczuwasz lekkie zanurzenie. Podczas masażu zamknij oczy i oddychaj głęboko.
2. Rozluźnij dłonie na kolanach i z zamkniętymi oczami wyobraź sobie wirujący spiralny otwór z tyłu szyi. Wizualizacja spirali staje się coraz większa i silniejsza.Zobacz, jak wiruje i porusza się. Zwróć uwagę, jakiego jest koloru jaką ma strukturę .
3. Teraz połóż dłoń na sercu i poproś aniołów stróżów i przewodników duchowych, aby dołączyli do ciebie. Powiedz im, że chcesz otworzyć się na oferowane Boskie energie. Poproś ich o pomoc w otrzymaniu tych energii.
4.Wyobraź sobie wiązkę niebieskiego światła spływającą z Wszechświata i przechodzącą prosto w spiralę z tyłu szyi. Zobacz wiązkę niebieskiego światła, która ładuje spiralę i odżywia ją uzdrawiającą, kochającą energią.
Zobacz, jak energia niebieskiego światła krąży po twoim ciele, przywracając ją, odżywiając i energetyzując.
5.Po uzyskaniu tego obrazu możesz poprosić o to niebieskie światło, aby uleczyło i naładowało każdą część twojego ciała, umysłu i duszy, która potrzebuje wsparcia. Poczuj światło podróżujące do określonego obszaru i  pracujące nad naprawą i usunięciem wszelkich problemów na poziomie duszy.
6. Podziękuj światłu, a następnie zobacz, jak opuszcza twoje ciało z powrotem przez spiralę. Wizualizuj promień zanikający z nieba, a następnie zwróć swoją uwagę na spiralę z tyłu szyi. Zwróć uwagę, jak teraz wygląda i czy różni teraz
7.Teraz zobacz, jak twoja spirala staje się coraz mniejsza. Wiedz, że zmniejsza się jako sposób na ochronę twojego centrum energetycznego.
8.Zacznij jeszcze raz masować miejsce za szyją i wyobraź sobie, że to centrum energii jest delikatnie uszczelnione, aby żadna energia nie mogła przedostać się bez twojego pozwolenia.
9.Oddychaj głęboko przez chwilę, aż poczujesz że jesteś już sam   otwórz oczy.
Po tym rytuale wypij dużą szklankę wody lub napij się herbaty ziołowej, aby pomóc w aktywacji energii i oczyszczeniu.
Wszystkiego dobrego!!!
*Wasze Lśnienie duszy  
Więcej o tej energii tutaj

2 komentarze:

 1. Witam mam pytanie czy ten rytuał tylko można wykonać 8 sierpnia czy w każdym dniu do 14 sierpnia - Pozdrawiam serdecznie i pięknie dziękuję za odpowiedź <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj.
  Wybacz ale Lsnienie duszy też człowiek i było na urlopie .
  8 sierpnia energia była największa ale brama otwarta do 14 go więc działaj .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...