wtorek, 10 września 2019

911-aktywacja uzdrowienia -Kod numerologiczny na 11 września 2019Wszyscy mamy tendencję do przechodzenia przez okresy, w których wydaje się, że pewna liczba podąża za nami przypadkowo tam, dokąd zmierzamy.
Czasem mamy wrażenie że jesteśmy prześladowani i napastowani przez nie.
Patrzysz na zegar i jest 9.11  czekasz na autobus, a po przeciwnej stronie  jezdni  jedzie autobus numer " 9" i za nim następny "11" ,zrywasz kartkę z kalendarza a to 9.11 i tak non stop z  rzędu.
Okazuje się, że jest to twój numer.
 Boimy się ,wpadamy w małą płochliwa obsesje czasami traktujemy je lekko, czyniąc z nich zabawne zbiegi okoliczności.
Czasami zastanawiamy się nad sensem ich przekazu  Liczby są magiczne i warto przyjżeć się im z bliska .
Numerologia mówi nam, że liczby niosą ze sobą znaczenie, czasem są one wezwaniem do podjęcia pewnych działań lub do poinformowania nas, że mamy misję do wykonania Niektóre mogą nawet być złą wróżbą i nie raz ,czy  dwa przestrogą.

11 września mamy kod numeryczny 911, który mówi się, że aktywuje uzdrawiającą i lekką energię.
Dzień z kodem 911 to bardzo ważny dzień zmian w kolektywu,chodzi o zniszczenie i zerwanie starych sposobów na zbudowanie nowego..

9 jest uważana za ważną liczbę w numerologii, ponieważ jest jedną z liczb stworzenia. 
9 wzmaga twórczą wibrację i pomaga nam zastanowić się nad całością, ukończeniem i naszym duchowym połączeniem.
9 pozwala nam dostroić się do całego Wszechświata, całego stworzenia i punktu zerowego, który go stworzył.
 11 pozwala nam dostroić się do wyższych sfer oraz do idei dualności i partnerstwa.

Ten dzień jest idealny, aby zacząć leczyć, zwalniać i puszczać bolesny bagaż wokół serca, abyś mógł połączyć się z pełną mocą miłości.

Czy widujesz  często liczby 9 1 1 raz za razem?
Wszystkie powtarzające się wzorce liczbowe i sekwencje są wiadomościami z Wszechświata, ale 911 wraz z niektórymi innymi kodami liczbowymi ma specjalne znaczenie.
911 jest oczywiście numerem alarmowym w USA i jest także dniem (9/11) ataków na World Trade Center. 
Z tego powodu wielu kojarzy 911 z byciem złym omenem, jednak na długo zanim którekolwiek z tych wydarzeń 911 ,zostało zidentyfikowane jako liczba aniołów dla "posłańców światła ".
Zanim numer 911 stał się numerem alarmowym, a później datą jednego z najbardziej niefortunnych wydarzeń na świecie, numerologia 911 niosła ze sobą szczęście, opiekę, altruizm ,pozytywną zmianę i energię .
Kim są posłańcy?
Posłańcy są bardzo podobni do Aniołów ziemi i są tutaj, aby leczyć i pielęgnować planetę i jej mieszkańców przed lękami i blokadami.
Wszyscy posłańcy są wybierani przed urodzeniem i mają indywidualnie święty cel. 
Jeśli rezonujesz z byciem nim, powtarzający się kod  911 przypomni ci  Twoje obowiązki i Twoją odpowiedzialność jaka spoczywa na Tobie w tym życiu
Numerologicznie, 911 przenosi wibracje liczby 9 i 1, a także numeru głównego lub mocy numer 11.Podzielmy dwa największe składniki tej magicznej liczby.

Liczba 9 
Od dawna związana jest z zakończeniami, które mają przynieść nowe i duchowo przekształcone początki. 
Reprezentuje także przywództwo, służbę dla ludzkości i prawa duchowe rządzące wszechświatem. 
Oznacza to kolejny stan łączności z otaczającym nas wszechświatem: duchową łączność. 
*Powtarzające się pojawienie się tej liczby w naszym życiu oznacza, że ​​przechodzimy wewnętrzną transformację, lub możemy nazwać duchową rewolucją. 
W tym czasie możemy dotrzeć do naszych dusz i uleczyć to, co zostało złamane, czego wcześniej nie mogliśmy zidentyfikować.
Sama liczba 1 
Wskazuje na nowe początki, postęp i samodzielność. Jednak gdy jest widziany jako 11, staje się znacznie potężniejszy.
Ta liczba to nowe odkrycie i nowe początki, które reprezentują i prowokują uwolnienie naszej energii oraz nasze poszukiwanie naszych życiowych ambicji. 
Reprezentuje również jedną z najpotężniejszych i najbardziej wpływowych sił, jakie znamy: Prawo Przyciągania.
Jeśli nie znasz tego terminu, to prawo mówi nam, w jaki sposób nasze intencje, wizje i osobiste przekonania w osiąganiu naszych celów służą uwolnieniu pewnych sił we wszechświecie w celu dostosowania się do tych celów. 
Gdy liczba będzie się nadal pojawiać, może to bardzo dobrze oznaczać, że jesteśmy w stanie, w którym nasza zdolność do korzystania z Prawa Przyciągania dla naszego własnego dobra jest na wyższych poziomach niż zwykle.
Wielu z nas przez jakiś czas doświadczyło powtarzającego się występowania tej liczby. Tam, gdzie nadal widzimy kombinacje takie jak 1:11, 11: 11, 1111 itd., 
Po których zwykle przechodzimy okres, który interpretujemy jako „powodzenia”, liczba ta pojawia się jako wezwanie do uwolnienia naszych pragnień.
Liczba 11 
Oznacza przebudzenie, oświecenie i oświecenie. Często ludzie mówią, że widzą 11:11, gdy doświadczają  zmieniającego życie lub duchowego przebudzenia. Może to być również postrzegane jako bezpośrednia wiadomość od Twojego Przewodnika Duchowego i Aniołów, że są blisko i oferują ci wskazówki.
Łącząc to wszystko,  mamy widok  kodu 
911 
naprawdę polega na realizacji twojego celu i misji duszy, a być może na zamknięciu niektórych rzeczy w twoim życiu, abyś mógł iść naprzód na swojej najwyższej ścieżce.
911 łączy synergię obu sił, każdej z liczb 1 i 9, a także tak zwanej liczby głównej, czyli 11. Pojawienie się 911 w codziennym życiu w danym okresie może wskazywać, że duchowi przewodnicy Mówią ci, abyś przestał podkreślać niektóre z wypadków, które ostatnio doznałeś, lub stan straty, który niedawno odkryłeś, ponieważ mają dla ciebie nową fortunę.
Jesteś teraz na krawędzi wysokiego potencjału do sukcesu i dołączania do łamigłówek swojego życia. Może to również oznaczać, że jesteś „posłańcem światła ”. Jesteś jednym z tych, którzy od urodzenia byli przeznaczeni do realizacji boskiego celu, jakim jest doprowadzenie innych do sukcesu, którego szukają.
Wygląd numeru może być połączeniem telefonicznym, przypominającym, że są ludzie, którzy potrzebują twojej pomocy. 
Oprócz tych znaczeń, numerologia 911 może również mieć znaczenie, które jest w Tobie .
911 służy również jako przypomnienie, że jesteś liderem lub posłańcem światła i że dając dobry przykład innym, możesz pomóc zmienić i podnieść świadomość planety.
Wielokrotne kod 911 może być również znakiem, że twoje Anioły otworzyły dla ciebie nowe drzwi lub rozdział i zachęcają cię do związania luźnych końcówek i rozpoczęcia od nowa.
Jeśli czujesz, że tak jest, postępuj zgodnie z intuicyjnymi wskazówkami, ponieważ ten nowy rozdział z pewnością pomoże ci spełnić swoje przeznaczenie.
Chociaż te interpretacje 911 zostały przekazane Bosko wielu, 911 może mieć specjalne lub znaczące znaczenie, które jest unikalne dla ciebie.
Sprawdź, czy potrafisz wykorzystać intuicję i odkryć, jakie szczególne znaczenie lub znaczenie ma dla ciebie 911.

Przydatne artykuły:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...