piątek, 27 września 2019

Księżycowa magia ,zaklęcia a wykorzystanie mocy Księżyca

Księżycowa magia ,Jedną z najpotężniejszych energii, z których czerpią wiedźmy,i nie tylko , jest księżyc. 
Od czasów starożytnych Księżycowa bogini króluje jako żeńska siła Księżyca. 
Boskie cykle energii księżyca pomagają nam czerpać siłę i moc podczas zaklęć i rytuałów, gdy patrzymy w jej eterycznym świetle. 
Ona jest przypływem i odpływem kobiecego cyklu życia, a my wykorzystujemy każdą fazę księżycową w naszych działaniach zaklęć i rytuałach, aby przywołać jej boską energię duchową i esencję.
Księżyc wykorzystuje moc najwyższej boskiej kobiecej energii. 
Potężne źródło energii dla zaklęć i magii, wróżbiarstwa, miłości i poszukiwania prawdy, magia księżycowa może być również wykorzystana do wzmocnienia, rozwoju osobistego, równowagi, wygnania, ochrony, cofania, zaklęć pieniężnych, a także pokoju, pracy ze snami, uzdrawiania i życzeń . 
Zasadniczo każda faza księżyca działa w tandemie z własną korespondencją cyklu księżyca.
Boginie związane z księżycem i magią księżycową to: Izyda, Diana, Artemida, Hathor, Luna, Selene, Astarte, Hekate, Cerridwen, Brigid
Najpotężniejszą ze wszystkich faz księżyca jest pełnia, a zaklęcia i magia powinny koncentrować się na zmianie, obfitości, uzdrawianiu, transformacji. 
Następnie nów, kiedy księżyc jest ciemny. Podczas nowiu intencje powinny koncentrować się na wygnaniu tego, co już nie służy, oczyszczeniu, uwolnieniu. 
Należy skoncentrować się na nowych początkach i na lepszej, odnowionej przyszłości.

O ile to możliwe, podążaj za naturalnymi Prądami Energii Natury.
 Jest naturalny czas na rozpoczęcie rzeczy (czas sadzenia), ndojrzewanie rzeczy (czas dorastania), na zbieranie rzeczy (czas żniw) i oczywiście czas na odpoczynek ,waż ne jest również by nie lekceważyć pustego biegu Księżyca o tym przeczytasz tutaj
Płynięcie tymi prądami znacznie ułatwi magiczną pracę.
Magiczne działania  dla magii Księżycowego Księżyca:
Nów  Czas na odpędzanie i odwracanie rytuałów, czyszczenie, sprowadzanie księżyca z Hekate Bogini i zaklęcia żywiołów. To najlepszy czas na uwolnienie, wyruszenie w nowe początki, obfitość, miłość i sukces
 Przybywający Księżyc to doskonały czas na rozpoczęcie nowych projektów, zdobycie inspiracji, zwiększenie obfitości oraz wykonanie zaklęć miłosnych i leczniczych. Za stworzenie sukcesu, powodzenia i zdrowia
Magia Księżyca w pełni lub Matki Księżyca przywołuje kreatywność, manifestację, płodność i seksualność. To czas na czary związane z ukończeniem projektów, ochroną i siłą. Obfitość działania, moc, magia księżycowa, magia bogini
Księżyc malejący  przywołuje zmiany i transformacje, zakończenia i nowe początki, do usuwania, oczyszczania, usuwania negatywnych energii, odwracania i czarów wróżbiarstwa

Astrologiczne fazy księżyca:
Księżyc w Baranie to najlepszy czas na magię obejmującą przywództwo, autorytet, odrodzenie, duchowe nawrócenie lub siłę woli. W tym okresie odbywają się również rytuały leczące dolegliwości twarzy, głowy lub mózgu.
Księżyc w Byku to najlepszy czas na magiczną pracę dla miłości, nieruchomości, materialnych zakupów i pieniędzy. Rytuały leczące dolegliwości gardła, szyi i uszu odbywają się również w tym okresie.
Księżyc w Bliźniętach to najlepszy czas na magiczną pracę dla dobrej komunikacji, zmiany miejsca zamieszkania, pisania,  i podróżowania . Rytuały leczące dolegliwości ramion, dłoni lub płuc są również wykonywane w tym okresie.
Księżyc w Raku to najlepszy czas na magiczną pracę w domu i dla domu . W tym okresie odbywają się również rytuały leczące dolegliwości klatki piersiowej lub żołądka.
Księżyc w Lwie to najlepszy czas na magię opartą na władzy, władzy nad innymi, odwadze, płodności lub porodzie. W tym okresie odbywają się również rytuały leczące dolegliwości górnej części pleców, kręgosłupa lub serca.
Księżyc w Pannie to najlepszy czas na magiczną magię związaną z zatrudnieniem, sprawami intelektualnymi, zdrowiem i problemami dietetycznymi. W tym okresie odbywają się również rytuały lecznicze dla dolegliwości jelitowych lub układu nerwowego.
Księżyc w Wadze to najlepszy czas na magię pracy, która obejmuje pracę artystyczną, sprawiedliwość, sprawy sądowe, związki partnerskie i związki międzyludzkie , stymulację umysłową oraz równowagę karmiczną, duchową lub emocjonalną. W tym okresie odprawiane są również rytuały leczące dolegliwości dolnej części pleców lub nerek.
Księżyc w Skorpionie to najlepszy czas na magiczną magię związaną z kwestiami seksualnymi, mocą, rozwojem psychicznym, tajemnicami i fundamentalnymi przemianami. W tym okresie odbywają się także rytuały leczące dolegliwości narządów rozrodczych.
Księżyc w Strzelcu to najlepszy czas na magię publikacji, spraw prawnych, podróży i prawdy. Rytuały leczące dolegliwości wątroby, ud lub bioder są również wykonywane w tym czasie.
Księżyc w Koziorożcu to najlepszy czas na magiczną pracę dla organizacji, ambicji, uznania, kariery i spraw politycznych. Rytuały lecznicze na kolana, kości, zęby i skórę są również wykonywane w tym czasie.
Księżyc w Wodniku  to najlepszy czas na magię obejmującą naukę, wolność, twórczą ekspresję, rozwiązywanie problemów, zdolności pozazmysłowe, przyjaźń oraz łamanie złych nawyków lub niezdrowych uzależnień. Rytuały leczące dolegliwości , kostek lub krwi są również wykonywane w tym czasie.


Księżyc w Rybach to najlepszy czas na magię, która polega na pracy ze snami, jasnowidzeniu, telepatii, muzyce i sztukach kreatywnych. W tym czasie odbywają się również rytuały leczące dolegliwości stóp lub węzłów chłonnych.

Przecztaj także:Podążając cyklami Księżyca
Cykl kobiecego Księżyca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...