środa, 25 września 2019

Magia Świec-Wprowadzenie do Magii

Magia Świec


Magia Świec  sięga stuleci do czasów starożytnych, kiedyś palenie świec było używane w odwiecznych symbolicznych rytuałach i ceremoniach religijnych. 
Rytuały świętych świec są kontynuowane w czasach współczesnych, gdy staramy się odkrywać królestwo magii i osobistej duchowej świadomości w naszej własnej intuicyjnej świadomości.
Czarownice używają świec od stuleci i mają długą i interesującą historię w kulcie religijnym, magii i folklorze. 
Oświetlają drogę do świętości, rozpraszają siły ciemności, kojarzą się z duchami i umarłymi, mogą znaleźć zakopany skarb i odgrywają rolę w inkubowanym śnie.
W czarach XXI wieku magia świec jest w centrum większości zaklęć i celowych działań magicznych. 
Wszystko zaczyna się od intencji. Magiczny odpowiedni kolor jest następnie dopasowywany do tego konkretnego celu. Odpowiedni olejek rytualny służy do namaszczenia świecy (świeczek) w celu zwiększenia energii celowego działania zaklęcia. Inne przedmioty, takie jak kadzidełka z żywicy, luźne mieszanki ziołowe, sole rytualne i kryształy, można umieścić na ołtarzu, aby zwiększyć siłę celowego zaklęcia lub działania rytualnego.
Zaklęcie to myśl, projekcja, modlitwa. 
Większość z nas wykonała już swój pierwszy akt magii świec, kochani  URODZINY Zdmuchnięcie maleńkich świec na naszym pierwszym urodzinowym torcie i życzenie to jest właśnie czysta magia!!!! 
Ten zwyczaj z dzieciństwa opiera się na trzech magicznych zasadach :
koncentracji, mocy woli i wizualizacji. 
Mówiąc najprościej, dziecko, które chce spełnić swoje życzenie, musi się skoncentrować (zdmuchnąć świeczki), wizualizować wynik końcowy (spełnić życzenie) i mieć nadzieję, że się spełni (siła woli). 
Zasadniczo powodzenie każdego czaru magicznego świecy zależy nie tylko od sposobu jego rzucenia, ale także od siły pozytywnego myślenia oraz zdolności wyobrażania sobie wiary w tworzoną magię i wierzenia w nią.
Magia świec zaczyna się od korespondencji. 
 Jest to najbardziej względny aspekt sukcesu z zaklęciami świecy i magią.
 Każdy kolor wskazuje na konkretny zamiar (lub zamiary), a kluczem jest dopasowanie odpowiedniego koloru w magii świec.
 Na przykład, jeśli pracujesz z miłością, musisz włączyć do swojej pracy 
różowe lub czerwone świece. 
Dla pieniędzy i szczęścia zastosowałbyś zielone ,pomarańczowe  albo  złote świce
Zaprzęgnięcie właściwego i odpowiedniego koloru do magicznych świec jest koniecznością, co nieuchronnie wywoła tę energię koloru w twoich zaklęciach i rytuałach. 
Świece używane do wszelkiego rodzaju magicznego użytku powinny być dziewicze (nieużywane). Pod żadnym pozorem nie używaj świecy, która już się paliła, ozdabiała stół obiadowy lub była używana jako świeca do sypialni lub lampka nocna. 
Nie używać niczego oprócz dziewiczych materiałów w magii świec. 
Wibracje wychwycone przez używane materiały lub sprzęt mogą zakłócać pracę i negatywnie wpływać na ich skuteczność!!!

WARTO  PAMIĘTAĆ O OCZYSZCZENIU ŚWIEC !!!
Po wybraniu odpowiedniej OCZYSZCZONEJ  świecy do rytuału lub zaklęcia następnym krokiem jest namaszczenie świecy odpowiednim olejem do rytuału. 
Na przykład, jeśli pracujesz zaklęciem ochronnym, wybierz czarną świece  oraz olejek  taki, który rezonuje z tobą w stosunku do twoich zamiarów. Natomiast pamiętaj że przy odcieciu nie używaj olejku różanego czy pomarańczowego ,sięgnij natomiast po opium,mirrę, białą szałwie itd. 
Celem namaszczenia świecy jest ustanowienie psychicznego połączenia między nią a tobą poprzez pierwotne doznanie zmysłowe. 
Dotykając świecy podczas procedury namaszczenia, obciążasz ją naszymi osobistymi wibracjami, a także koncentrujesz pragnienie swoich magicznych zamiarów w samej świecy i czynisz ją bardziej magiczną. 
Świeca staje się przedłużeniem twojej mocy mentalnej i energii życiowej.
Kiedy namaścisz świecę do magicznego użytku, wyobraź sobie, że jest to magnes psychiczny z biegunem północnym i południowym. 
Praca w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara w celu wytworzenia dodatniej energii uzdrawiającej lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, praca w celu uwolnienia lub wygnania tego, co już nam  nie służy.
Możesz także wyryć nazwy i symbole na świecy,tak by postawić kropkę nad i . 


Poniżej szczegółowy opis świec ,być może zaispiruje to kogoś do mieszania kolorów i tworzenia świec własnych wraz z blogosławieństwem swoich bóstw jak dla mnie  mają największą moc wibracyjną i spełniającą. 

Jesli jednak  nie mamy jak ,bądz nie lubimy takich zabaw,na rynku również  jest sporo kolorowych świec  dostępnych od ręki ,ale nie ma wszytkich kolorów -odcieni. 
Pamiętajmy używamy  świece tylko z wosu naturalnego ,parafinowe kolorowe są nic nie warte nawet po oczyszczeniu mogą jedynie słóżyć np.jako ozdoba  do  romantycznej kolacji we dwoje .
Odradzam również podgrzewaczy !!!
Dlaczego? 

Ponieważ resztki rytualne oddajemy  żywiom ,szanujmy Matke Ziemię,i nie zatruwajmy jej,ponieważ nam nie pomoże .Magia Świec
Lśnienie Duszy- Magia Świec-Wprowadzenie
CZARNY
Czerń to bardzo tajemniczy i mocny kolor, który reprezentuje magię, moc, śmierć i żałobę.
 Po włączeniu do zaklęć polegających na odpędzaniu, osłanianiu i zwalczaniu negatywności, pokonywaniu zaklęć i przekleństw, 
kolor ten absorbuje i neutralizuje siły negatywne. 
Jest to kolor nocy, mocy i siły, i usuwa niezgodę / lub zamieszanie. 
Otwiera portal, aby wzmocnić intuicję psychiczną i często jest włączony w mroczną ścieżkę i działanie bogini. 
Zginanie, wiązanie, cofanie, pokonywanie przeszkód, manifestacja, karma, realizacja, wysoka magia. 
Także siła, eliminacja złych nawyków i nałogów, samokontrola równoważy reaktywne znaczenie słowa „ja”. 
Czerń służy również do wróżenia.
Znak: Skorpion, Koziorożec, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Strzelec, Wodnik

NIEBIESKI (jasny)
Jasnoniebieski reprezentuje element wody, który z kolei reprezentuje 
odpływ i przepływ całej natury. 
Jest to kolor pokoju, szczęścia, spokoju, harmonii, marzeń, oczyszczania i uzdrawiania. Jasnoniebieski nadaje się również do działań na rzecz pokoju w domu, zrozumienia, cierpliwości, możliwości i równowagi. 
Pozbycia się depresji i lęków. 
Symbolizuje prawda i duchowość .
Znak: Waga, Wodnik, Rak, Panna

NIEBIESKI (ciemny lub średni niebieski)
Niebieski to kolor nieba i szczęścia, powietrza i światła na ziemi i cień zazdrości. 
Niebieski, reprezentujący element wody, zapewnia spokój i równowagę.
 Często stosowany w mediacji,  pomaga wzmocnić komunikację, oddanie i lojalność. Zmianę, prawdę, harmonię, cierpliwość, uzdrowienie, duchową mądrość i ochronę.
Znak: Strzelec, Ryby, Rak, Panna, Wodnik, Koziorożec, Waga

BRĄZOWY
Reprezentujący żywioł ziemi,  jest kolorem koncentracji, jasności umysłu,
 skupienia i nauki. 
Brązowy łączy nas z ziemią i zwierzętami. 
Dobry kolor do leczenia zwierząt. Mówi się, aby pomóc w znalezieniu zagubionych przedmiotów fizycznych, użyj tej świecy do podkręenia swojej  intuicji, wzmocnienia psychicznego, ochrony, domu i ciepła rodzinnego , równowagi, przyjaźni / nowych przyjaźni, kupna domu/mieszkania dobrobytu ,dostatku, bogactwa i sukcesu w biznesie.
Znak: Panna, Koziorożec, Byk

BURGUND(odcień jaśniejszy od bordowego) 
Połączenie zarówno czerwonego, jak i fioletowego, kolor Burgund może być użyte zarówno w zamierzeniu, jak i kombinacji zarówno czerwonego, jak i fioletowego, ponieważ wykorzystuje obie korespondencje kolorystyczne. 
Ciemniejsza wersja jest zwykle używana w bardziej poważnych i potężnych działaniach zaklęć w dziedzinie tych zamiarów / korespondencji. 
Ogólnie Kolor Mocy .
Znak: Skorpion

ZŁOTY
Złoto kojarzy się ze słońcem (Bogiem / mężczyzną), energią słoneczną i czerpaniem z uniwersalnych wpływów. 
Kolor ochrony, władzy, osiągnięć, siły fizycznej, sukcesu, duchowego wzrostu i pieniędzy. Złoto wzmacnia oświecenie, zabawę, szczęście, luksus i zwycięstwo. 
Reprezentuje także szybkie szczęście, sprawiedliwość, sukces i najwyższą obfitość w stosunku do motywacji, pieniędzy, inwestycji, spraw biznesowych i finansowych.
Znak: Lew, Baran

ZIELONY
Kolor zielony to kolor obfitości, pieniędzy, sukcesu, bogactwa, szczęścia i dobrobytu.
 Reprezentując żywioł ziemi, zielony  łączy nas z naturą w taki sam sposób, jak łączy nas z nowymi możliwościami, płodnością, wzrostem, uzdrowieniem, odwagą. 
Nowe miejsca pracy, nowe podróże, nowe relacje i nowe relacje miłosne. 
Zmienia  także kierunek, postawę, transformację.
Reprezentuje  bogactwo, odnowę biologiczną, oczyszczenie,  odmłodzenie, sukces, ogrodnictwo i rolnictwo, a także magię wróżek i magię druidów.
To jedna z tych świec która prawie  zawsze jest u mnie na ołtarzu,nie ważne jakiej sfery dotyczy rytuał.
Znak: Panna, Ryby, Bliźnięta, Rak, Skorpion

INDYGO
Kolor medytacji, komunikacji duchowej, mocy, działań karmicznych i równowagi karmicznej, starożytnej mądrości, neutralizacji zgubnych / negatywnych wpływów, fałszywego osądu i oszczerstw.
Znak: Ryby, Koziorożec

Fioletowy(jasny)
Fioletowy  to bardzo uspokajający kolor. Jest to także kolor zrozumienia, 
współczucia, inspiracji i duchowości. 
Sprzyja wzrostowi psychicznemu, rozwojowi i osobistej inicjacji, bezinteresowności i przejawom. 
Uzdrowienie fizyczne i emocjonalne, ochrona i nostalgia.
 Kolor jest związany z zaświatami i duchową komunikacją między światami, więc używaj , gdy wzywasz duchową pomoc od bóstw (Bogów i Bogiń).
Znak: Waga, Ryby
FIOLETOWY
Fiolet jest kolorem siły, sukcesu, siły i jasnowidzenia. Otwiera portale do innego świata dla duchowego kontaktu z innymi światami.
Znak: Ryby, Skorpion, Wodnik


Magenta (fioletowy +czerwony)
Dla piękna, kreatywności, inspiracji i sukcesu. 
Połączenie dwóch kolorów, czerwonego z niebieskim , oscyluje z wysoką częstotliwością i pobudza rytuały, w których wymagane jest natychmiastowe działanie i wysoki poziom mocy lub duchowe uzdrowienie. 
Magenta jest kolorem czakry korony i łączy nas z boskością i duchowością. 
Używaj magenty do szybkich zmian, uzdrawiania duchowego, wygnania, wyobraźni, mocy psychicznej, wzmocnienia intuicji i zwiększenia aktywności snów. 
Służy do wykorzystywania wyższych częstotliwości wibracyjnych i mocy.
Znak: Lew

POMARAŃCZOWY
Związany z męskim Bogiem, pomarańczowy tworzy i promuje szczęście oraz usuwa negatywne wpływy.
 Jest to kolor witalności i zdrowia i jest cudownym silnym kojącym kolorem do uzdrawiania emocjonalnego i duchowego.
 Kolor wszystkiego, co odnosi sukces, pomarańczowy promuje siłę, atrakcyjność, zdolności, dostatek i dobrobyt, kwestie prawne, sprawiedliwość, relacje biznesowe, sukces biznesowy, nieruchomości, cele kariery, stymulację umysłową, siłę psychiczną i przyciąganie przyjaciół.
Znak: Baran, Bliźnięta, Lew, StrzelecŻÓŁTY
Żółty to kolor pewności siebie, kreatywności i szczęścia.
 Żółty pomaga stymulować, poprawiać i zwiększać siłę mózgu, koncentrację, koncentrację umysłu i centralne myślenie. 
Dla wzmocnienia umysłu, ciała i ducha oraz osobistej wewnętrznej siły mentalnej. 
Użyj do poprawy zdolności umysłowych obejmujących pisanie, szkołę, karierę, awans, sprawy finansowe, biznes, osobistą siłę i wydajność. Przyciąganie, sukces, zaufanie.

Znak: Baran, Bliźnięta, Byk, Waga

RÓŻOWY
Różowy to kolor pasji, poświęcenia, przyjaźni i miłości. 
Kolor szczęścia połączony z kobiecym różem reprezentuje uniwersalną miłość, duchowe uzdrowienie i samą duchową esencję. 
Użyj różu podczas pracy z atrakcją, uzdrawianiem fizycznym i emocjonalnym, współczuciem, oddaniem, związkami, partnerstwem, zabawą, radością i seksem.
Znak: Byk, Waga, Bliźnięta

PURPUROWY
Fiolet jest kolorem najwyższej mocy, królewskości, starożytnej mądrości, mistycyzmu i magii. 
Jest to kolor, który otwiera trzecie oko, a tym samym podnosi i wzmacnia intuicję, zdolności psychiczne, rozwój duchowy i poszukiwanie duszy. 
Użyj fioletu do działań obejmujących ochronę, wsparcie, leczenie, postęp, komunikację, wiarę w siebie, ambicje, sukces w biznesie i nawiązywanie kontaktów z bóstwami i zaświatami. 
Duchowe oświecenie, nocna magia, moc do odwrócenia negatywnych energii, zło, zazdrość i odpychanie czarnej magii.
Znak: Lew, Strzelec, Ryby, Skorpion

CZERWONY
Czerwień reprezentuje element ognia, ciepła, pożądania, pociągu, pasji i seksu. Jego moc jest świętym płomieniem płodności, siły, odwagi, ochrony, a także do przyspieszania spraw. Czerwień to kolor witalności i zdrowia, ale także kolor wojny i przemocy.
Znak: Skorpion, Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Strzelec, Koziorożec

SREBRNY (SZARY)
Srebro reprezentuje kobiecą energię bogini. 
Jego kolor jest związany z księżycem. 
To kolor nieziemskich podróży, misji wzrokowych, zasłaniania i neutralizowania negatywnych sił i mocy. 
Srebro to kolor, który otwiera zasłonę między światami, wzmacniając komunikację psychiczną, jasnowidzenie i astralną intuicję. 
Komunikacja z duchami przodków. 
Srebro jest również dobrym kolorem do zniszczenia, zwycięstwa i do pokonania negatywnego wpływu,kłamstw i przekleństw. 
Neutralny kolor świecy  w istocie eliminuje wszelkie negatywne formy energii, a także wycisza oszczerstwa  ,plotki ,kłamstwa  i przekleństwa.
Znak: Rak, Koziorożec, Panna

BIAŁY lub KOŚCI Słoniowej
Biel jest ostatecznym balansem wszystkich kolorów i może być stosowana zamiast dowolnego koloru świecy wykorzystującego ten zamiar.
 Biel to kolor czystości, jasności i uzdrowienia. 
Podobnie ochrona, wygnanie, pokonanie negatywnych energii, prawdy, sprawiedliwości, zmiany, oczyszczenia, siły, obfitości, miłości, jasnowidzenia i duchowego oświecenia.
 Idealny na błogosławieństwa, czuwanie, uzdrowienie, nowe początki, magię  księżyca, działania bogini i bóstwa.
Znak: Rak, Waga, Strzelec, Koziorożec, Lew, Bliźnięta, Byk, Baran, Ryby


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...