czwartek, 26 września 2019

Nowy Księżyc w Wadze

Nowy Księżyc w Wadze

Nowy Księżyc w Wadze  przypada 28 września i otwiera bramę do uzdrowienia i transformacji.
Ten Nowy Księżyc  to także Super Księżyc, co oznacza, że ​​odczuwamy jego skutki silniej.Dodatkowo  tego dnia  Saturn ustawia się bezpośrednio nad Węzłem Południowym i asteroidą leczącą duszę, Chiron jest również bardzo aktywny, co wskazuje, że ten Księżyc może przynieść pewne wstrząsy i wyzwania, ale także duży wzrost.
Waga rządzi znakiem Wenus, więc ten Księżyc w nowiu może również wywołać nasze relacje i zachęcić nas do spojrzenia na naszą postawę i zachowania.
W czasie nowiu możemy myśleć, jak stworzyć zdrowsze więzi z innymi, ustanawiając granice lub okazując wdzięczność naszym bliskim.
Nowe Księżyce zawsze otwierają portal do nowej rzeczywistości, więc jeśli są jakieś wyzwania w stosunku do konkretnej osoby w twoim życiu, ustal intencję, pracuj nad odnalezieniem miłości i przebaczeniem w swoim sercu i sprawdź, czy ta energia może pomóc przenieść cię do nowy poziom działania lub świadomości.
Wrześniowy Księżyc w nowiu jest oplątany jeszcze mocą  Równonocy to  jest jeden  z tych momentów w roku, w których zasłona między wymiarami jest cienka i możemy łatwiej przejść do wyższego stanu świadomości.
Wszystko wokół nas się zmienia. 
Pory roku się zmieniają, i Matka Natura się zmienia.
 Ona zrzuca lub kwitnie, puszcza lub tworzy nowe życie. 
Ona jest w fazie przejściowej i możemy czuć, że niektóre części naszego życia również się zmieniają.
Pod tą energią możemy zacząć się zmieniać  w środku, przekroczyć zasłonę i znaleźć nową część siebie, która jest gotowa na ponowne narodziny.
Energia manifestacji będzie również silna wokół tego nowego Księżyca  więc możemy użyć jej do przemyślenia czegoś, co chcielibyśmy wprowadzić lub stworzyć w naszym życiu.
Waga jest siódmym znakiem zodiaku, a bycie rządzonym przez cyfrę 7 także nadaje Wadze duchowo naładowaną jakość.
Jako strażnik , Waga jest postacią sprawiedliwości i równowagi, i podczas gdy wszystkie te energie są z nami podczas nowiu, wyczuwa się tutaj także głębsze poczucie równowagi.
Podczas gdy energia Wagi chce, abyśmy znaleźli równowagę, jeśli chodzi o zaspokojenie naszych potrzeb i potrzeb innych, chce również, abyśmy znaleźli równowagę między tym światem a następnym.
Jesteśmy duszą posiadającą ludzkie doświadczenie i pamiętającą tę równowagę między fizyczną rzeczywistością, którą widzimy, a rzeczywistością duchową, którą jesteśmy, pod tym nieco niestabilnym Księżycem w nowiu ta świadomość  może się przydać
Odbywamy tutaj  tymczasową podróż, Ziemia nie jest naszym prawdziwym domem.Jesteśmy tu gośćmi, podobnie jak doświadczenia, które wciąż nam się przytrafiają, i emocje, które nie raz i nie dwa nas bolą lub cieszą 

Jesteśmy Wszechświatem przyjmującym ludzką postać, a następnie cofającym się.
Otrzymaliśmy  dar, że nie można go tak pochwycić i przywiązać do wydarzeń, które dzieją się wokół nas. 
Dar polega na pamiętaniu, że jesteśmy tutaj, aby doświadczyć wszystkich rzeczy, które czynią nas ludźmi.
W ramach tego  Księżyca w nowiu sprawdź, czy możesz uwolnić i pozbyć się  powagi i przywiązania, do ludzi,rzeczy które cię przytrzymują, blokują  i mega stresują.
Nie musisz brać na siebie ciężaru świata. 
Nie musisz wszystko naprawiać ani utrzymywać swojego życia w sposób zrównoważony.
Równowagę osiąga się przez poddanie się temu . 
Chodzi o uhonorowanie ludzkiej podróży i szanowanie procesów naszego umysłu, ciała i duszy.
I co z tego że wciąż błądzisz???
I co z tego że wciąż krążysz ????
To nie istotne, gdy czujesz się wolny!!!!!!
Kiedy pozwalamy sobie na wolność popełniania błędów, włączania się w bieg naszego życia i  to właśnie wtedy poddajesz  się ludzkiej formie, to właśnie wtedy faktycznie przechodzimy do głębokiego stanu równowagi między naszym ciałem, duszą, sercem, umysłem, inni i Ziemią.
Równowaga to nie tylko ty i ja, czarny czy biały, tak lub nie, chodzi o harmonizację każdego aspektu twojego bytu wibrującego wraz z tym, co dzieje się wokół ciebie i wewnątrz ciebie.
Duchowa jakość tego Księżyca w nowiu pomoże nam przenieść się ze starego w nowe. Silne energie w tym czasie mogą powodować, że  poczujemy się zmęczeni, wrażliwi i przywiązani do energii psychicznych. 
Musisz znaleźć siłę ,sposób, aby  to przetrwać i być otwartym,na tą Energię 
Oto mantra, która cię poprowadzi:

 „Witam portal Wagi ,Wagi Księżyca. 
W tej energii proszę o pozostanie otwartym na możliwości
 i uzdrowienia, które są dla mnie przeznaczone. 
Proszę o ochronę przed wszystkim, co nie jest dostosowane dla mojego wyższego ja"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...