piątek, 13 września 2019

Pełnia Księżyca w Rybach


Pełnia Księżyca  przypada na 14 września jest pod znakiem ♓  Ryb i ma potencjał do głębokiej transformacji i rozświetlenia.
Księżyc ten jest również określany jako Księżyc Żniwa, ponieważ jest to ostatni Księżyc w pełni przed równonocą,oraz Księżycem Wina,Śpiewającym Księżycem. 
Ponieważ ostatni księżyc w pełni przed porami roku się zmienia, nasza szansa na „zebranie” wszystkiego, co możemy, zanim wejdziemy w nowy sezon. To także czas, abyśmy mogli czerpać korzyści ze wszystkiego, co osiągnęliśmy od Przesilenia w czerwcu.
Poświęć chwilę na powrót do tego punktu w roku. Kim byłeś ?Kim jesteś teraz? Czego się nauczyłeś? Jak się zmieniłeś?
Pełnie Księżyca  zawsze oczyszczają, więc jeśli jest coś, czego nie chcesz już zabierać ze sobą w nowy sezon, jest to idealny czas na wypuszczenie  tego.
Pełen wodnistego znaku Ryb, Księżyc w pełni jest wrażliwy i może wywoływać nierozwiązane lub niewyrażone emocje. Możemy również odczuwać głęboką wrażliwość i trudno nam nie wchłonąć emocji otaczającego nas świata.
Chociaż ten poziom wrażliwości może być czasami trudny, pod tym Księżycem w pełni Ryby, jeśli pozwolimy, aby te uczucia przychodziły i odchodziły jako goście, zamiast próbować je kontrolować, możemy odkryć, że nasze emocje, niezależnie od tego, czy pochodzą od nas, czy nie, mają dla nas wiadomość lub lekcję, którą możemy docenić i od której możemy się uczyć.
Energia ryb również panuje pod stopami, więc jeśli czujemy się zbyt emocjonalni lub wrażliwi, ćwiczenia uziemiające, takie jak chodzenie boso po trawie, a nawet poświęcenie chwili na medytację oraz myślokształty (jak nasze stopy trzymają nas i wspierają)  przyniosą  ulgę.
Wrześniowy Księżyc w pełni jest również ściśle powiązany z Neptunem w kwarcie z Jowiszem , co zwiększa jego współczynnik "oświetlenia" Wokół tego Księżyca może zostać ujawniona nowa prawda lub odkryjemy, że coś, co uważaliśmy za prawdę, może nie być tym, czym się wydawało.Ponieważ kiedy Jowisz i Neptun zrównają się w  konfiguracji, i idą ze sobą   łeb w łeb  rozwieją każdą  iluzje w naszym życiu.
Bez względu na to, jak jesteśmy świadomi lub spostrzegawczy, nigdy nie możemy naprawdę zrozumieć pełnego obrazu. Tak jak nie do końca rozumiemy sposób działania atomu lub naszego ciała, nigdy nie możemy naprawdę zrozumieć, jak działa życie i jaki jest nasz cel przez to wszystko.
W tym życiu jest o wiele więcej niż wiemy, ale niewiedza jest częścią przygody, a im bardziej poddajemy się temu, że nie wiemy, tym bardziej jesteśmy otwarci i ciekawi świata i naszej roli w tym wszystkim.
Kiedy wierzymy, że wiemy wszystko, stajemy się sztywni i stoimy w miejscu , powstrzymujemy się od nauki i otwartości na zmiany.
Przekonania się zmieniają, zmieniamy się, zmienia się wiedza. To, co dzisiaj wierzymy w siebie, może nie być prawdą jutro, a bycie częścią tego przepływu i częścią tego ruchu pomoże przynieść ulgę wszelkim nowym objawieniom lub prawdom, które zostaną ujawnione pod Księżycem w pełni.
Symbolem ♓    Ryby są dwie ryby pływające w przeciwnych kierunkach. Chociaż pływają własnymi drogami, pracują jako zespół i łączy ich duchowy sznur. Za pomocą intuicyjnych zmysłów widzą się nawzajem oczami i wiedzą, co ten drugi myśli, czuje i doświadcza.
Te dwie ryby symbolizują yin i yang życia, ale także dążenie do wyższych poziomów świadomości.
Jedna ryba płynie w dół, przypominając nam, abyśmy pozostali zakorzenieni i obecni w rzeczywistości, ale druga pływa w górę, przypominając nam, że życie i królestwa to coś więcej.
Pływająca w dół ryba jest naszym korzeniem, podczas gdy pływająca w górę ryba jest naszym wyższym umysłem i wyższą świadomością. Podczas gdy pływają po swojemu, wciąż są połączeni.
Musimy zakorzenić się na Ziemi i być obecni w tej fizycznej rzeczywistości, w której żyjemy. Ale musimy także pamiętać, że to życie jest tymczasowe, pełne niewiadomych, a nie do końca takie, jak się wydaje.
W świetle Księżyca w Pełni poświęć chwilę, aby pomyśleć o tym, jak możesz zachować równowagę między tymi pomysłami w swoim życiu.
Czy zbyt pochłonęła Cię fizyczność, że zapomniałeś o bardziej miękkich, subtelniejszych częściach siebie, swojej duszy i swojej życiowej podróży? A może zbyt pochłonęła Cię duchowość, że zapomniałeś o swoich zadaniach tutaj, w tym fizycznym świecie?
Nie jesteśmy naszymi ciałami, nie jesteśmy naszymi umysłami, nie jesteśmy naszymi myślami ani doświadczeniami, które nam się przytrafiają. Jesteśmy o wiele więksi od tego i to właśnie przypomina nam energia Ryb.
Przypomina nam, że jesteśmy czymś więcej niż możemy zobaczyć i chociaż życie w tym trójwymiarowym świecie jest częścią naszego procesu, nie oznacza to, że nie możemy stać na ziemi i chować głowy w chmurach, dążąc do własnej duchowości wiedza i osiąganie wyższych poziomów świadomości.
W czasie pełni Księżyca możemy również czuć się powołani, aby połączyć się z naszą intuicją i pogłębić naszą duchową praktykę,będzie to idealny moment, aby to zrobić.
Podsumowując, wrześniowy Księżyc w pełni ma wynieść na powierzchnię nowe prawdy lub wyrzucić stare wierzenia na ziemię.
Może wywoływać emocje lub wywoływać uczucia, które należy wyrazić i uwolnić.Może także prowadzić nas do zapuszczania się w wyższe stany świadomości i pogłębiania naszych duchowych darów.
Jest to ciężki Księżyc w pełni, który może również przynieść zamknięcie, gdy podsumowujemy wydarzenia sezonu i przygotowujemy się do wejścia w nowe.
Najlepszym sposobem poruszania się po tym Księżycu jest bycie otwartym na nowe informacje i pamiętanie, że życie to ciągła podróż nauki.
Nawet gdy myślimy, że wszystko już ustaliliśmy, życie nadchodzi i pokazuje nam, że wciąż mamy wiele do zrobienia. To nie jest wada nasza, ale raczej proces i przygoda, które niesie życie.
Jeśli pozostaniemy pokorni i otwarci na oferowane lekcje, kiedy dokonamy ostatecznej zmiany z tej rzeczywistości do następnej, będziemy w stanie to zrobić, wiedząc, że żyliśmy, czuliśmy się i kochaliśmy w pełni.
Wszystkiego dobrego 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...