wtorek, 3 września 2019

Prognoza astrologiczna wrzesień 2019Sierpień był bardzo dynamicznym miesiącem .
Energia nowiu czyli czarnego Księżyca  rozlewa się  jeszcze na wrzesień, ale będzie to znacznie spokojniejszy miesiąc, który poprowadzi nas do uziemienia i koncentracji.
Wrzesień będzie miesiącem, w którym zachęcani będziemy do sprowadzenia tego, czego się nauczyliśmy przez ostatnich kila miesięcy 
W pierwszej części miesiąca, gdy Słońce w Pannie i sześć innych znaków na Ziemi, będziemy odczuwać potrzebę uziemienia oraz zastanowienia się nad naszą codzienną rutyną.
Pod tą energią musimy skupić się i zwrócić uwagę na to, jak spędzamy każda minutkę naszego  dnia.
To co robimy, każdego dnia tworzy nasze życie, więc pomyśl o swojej codziennej rutynie i jak możesz uporządkować rzeczy i zaplanować więcej czasu na rzeczy, które naprawdę chcesz zrobić -będzie super .
Pierwsza część miesiąca jest również świetna do zorganizowania się, usunięcia bałaganu z domu lub naszego umysłu oraz do upewnienia się, że rutyna pozostawia czas na samodzielną opiekę.
Energia ziemska lubi sprawiać, by rzeczy były praktyczne i proste. Więc bądź realistą  jeśli chodzi o swoje cele i to, co chcesz osiągnąć. Pamiętaj, że to nie czas na marzenia, to czas na działanie i działanie i raz jeszcze działanie !
Jeśli czułeś się do tej pory Mega powolny, niezmotywowany lub jeśli sprawy poruszały się zbyt wolno niż chciałeś , wrzesień może również przynieść rwący prąd w twojej "rzecze" którego szukałeś.
Dzisiaj  3-go września mamy spotkanie Słońca i Marsa. Jest to  dzień o wysokiej energii, który daje nam impuls, którego potrzebujemy  aby w końcu ruszyć do przodu .
W drugim tygodniu września  będziemy mieć dwa potężne dni w numerologii, 9 września i 11 września.
9 jest uważana za ważną liczbę w numerologii, ponieważ jest jedną z liczb stworzenia. 9 września mamy kod numeryczny 99, który wzmaga twórczą wibrację i pomaga nam zastanowić się nad całością, ukończeniem i naszym duchowym połączeniem.
11 września mamy kod numeryczny 911, który mówi się że, aktywuje uzdrawiającą i lekką energię.
Wrzesień jest również miesiącem roku, w którym lekcje naszego osobistego numeru roku są wzmocnione.
14 września przynosi Księżyc w pełni w znaku Ryb. Jest to emocjonalnie wrażliwy Księżyc w pełni, który pomoże złagodzić trochę ziemskiej energii, którą przyniosła nam pierwsza część miesiąca.
W świetle tego Księżyca możemy przeżyć emocjonalny przełom lub ujawnić jakieś nowe informacje, które pomogą nam w podróży.
Widząc, że Ryby są bardzo wrażliwym i kreatywnym znakiem, możemy również odczuwać wzrost tych obszarów.
Po pełni Księżyca   Saturn obraca się bezpośrednio po cofnięciu się od kwietnia 2019 roku . Bezpośredni zwrot Saturna jest kluczowym momentem, ponieważ teraz będzie on szedł naprzód w kierunku Plutona bez żadnych zakłóceń.
Wyrównanie Saturna i Plutona nastąpi w styczniu 2020 r., Ale zaczniemy to odczuwać pod koniec tego roku. Jest to głęboko transformujące dostosowanie, które przyniesie nam dużo energii do pracy zarówno na poziomie osobistym, jak i globalnym. 
22 września to ostatnie spotkanie placu Jowisza z Neptunem . Jowisz i Neptun spotkali się ze sobą trzy razy w tym roku, pierwszy w styczniu, drugi w czerwcu, a teraz ostatnie spotkanie odbędzie się w tym miesiącu.
Planety te  gdy zbliżają się do ostatniego spotkania, może zostać ujawniona nowa prawda lub możemy odkryć, że rzeczy nie były takie, jak się wydawały.
To wielki moment krystalizacji, który może dostarczyć całkiem duże bomby prawdy! Chociaż może to być trudne, będziemy czuć się pewniej w tworzeniu planów, ufaniu naszej intuicji i postępowi.
23 września przenosi równonoc i ruch Słońca w powietrzny znak Wagi. Jest to punkt zwrotny w roku astrologicznym i oznacza początek nowego sezonu.
Wszyscy odczujemy tę zmianę energii, a może nawet zaczniemy myśleć o podsumowaniu i zamknięciu tego, co chcieliśmy osiągnąć w tym roku.
Wrzesień kończy się nowiu w Wadze 28 , co pomoże nam zintegrować lekcje, które przyniósł nam ten miesiąc.
Przez cały wrzesień zachęcani będziemy  do organizowania się, usuwania bałaganu i przerabiania naszych harmonogramów, aby były odzwierciedleniem tego, jak chcemy spędzać czas i pod tym księżycem ostatni kawałek układanki ,ostatni puzzel który trafi na swoje miejsce a na imię mu - Łatwość.
Będziemy mogli wziąć wszystko, co odkryliśmy i czego się nauczyliśmy,oraz zintegrować je w sposób, który zapewni nam spokój i równowagę w naszym życiu.

Pozdrawiam 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...