środa, 18 września 2019

Równonoc Jesienna


Równonoc Jesienna


W dniu równonocy 23 września Słońce przenosi się do konstelacji Wagi  doświadczając równych godzin dnia i nocy uczcić będziemy mogli również  Sabat Mabon
Równonoc wrześniowa jest również naszym znakiem w połowie roku astrologicznego i znakiem, że rok kalendarzowy powoli się kończy.
To niesamowite, że zostały tylko trzy miesiące 2019 roku.Jak zamierzasz je wykorzystać? Jak chcesz zakończyć rok?
Niektórzy  z nas mogą  czuć się powołani, aby zakasać rękawy i zabrać się do pracy nad swoimi  celami. Inni mogą czuć się wezwani do relaksu i skupienia się na swoim zdrowiu i samopoczuciu.
Wrześniowa równonoc przynosi również zmianę pór roku, a ta zmiana pór roku zmienia kierunek i przepływ energii, z którymi możemy pracować.
Na półkuli północnej przenosimy się z lata na jesień, a energia zaczyna przygotowywać się do przejścia z zewnętrznego męskiego stanu do wewnętrznego kobiecego stanu.

Lato to czas męskiej ekspresji. To czas, aby się tam znaleźć, załatwić sprawy, podjąć działania i świętować naszą podróż.
Teraz, gdy liście zaczynają opadać, a pogoda staje się chłodniejsza, Matka Natura zaczyna przygotowywać się do pewnego rodzaju śmierci, a my również możemy czuć się powołani, aby pozwolić temu odejść.
Możemy również odczuwać potrzebę „kładzenia rzeczy na lodzie” lub uwolnienia naszego przywiązania do podejmowania działań i podejmowania decyzji, aby zobaczyć, gdzie rzeczy mogą płynąć same.
Na półkuli południowej pory roku zmieniają się z zimy na wiosnę, a energia zaczyna przechodzić z wewnętrznego stanu kobiecego w zewnętrzny, męski.
Zima to czas kobiecej ekspresji. Jest to czas, aby wycofać się w środku, spędzić czas na refleksji i zastanowić się, w jaki sposób najlepiej siebie wspierać, odżywiać i pielęgnować. To także czas twórczy i czas, w którym możemy marzyć, manifestować i wyobrażać sobie wszystko, co chcielibyśmy osiągnąć.
Teraz, gdy Wiosna unosi się w powietrzu, możemy przyjąć wszystkie nasze nadzieje i marzenia i zacząć przekształcać je w rzeczywistość. Możemy wycofać wszystko, czego się nauczyliśmy z tego czasu, i zacząć rozkwitać.
Chociaż nasze położenie określi, w jaki sposób będziemy doświadczać tych energii Równonocy, w tym dniu wszyscy doświadczymy tej równości i równowagi między energiami światła i ciemności.
Skale będą zrównoważone i będziemy mogli doświadczyć połączenia tych dwóch energii do punktu, w którym będziemy mogli poczuć je jako jedną.
Tutaj, w tym fizycznym świecie, dwoistość jest nam przedstawiana i możemy nazywać rzeczy niewłaściwymi lub prawymi, czarnymi lub białymi, mężczyznami i kobietami.
Jednak w dniu takim jak równonoc wszystko jest w równowadze. Nie ma ciebie i mnie, ani tego i tamtego, zamiast tego jest tylko jeden. Jedna planeta, jeden świat, a nawet jedna dusza.
Wyobraźcie sobie przez chwilę, że wszyscy jesteśmy jedną wielką duszą, która dzieli się na wiele ciał, wiele zwierząt i wiele roślin, aby doświadczyć życia na wszystkie możliwe sposoby.
Wyobraź sobie, że wszyscy jesteśmy jednym i tym samym, że jesteś we wszystkim i wszystko jest w tobie. Przekonaj się, że każde zwierzę, które widzisz, którego dotykasz, a osoba, którą spotykasz, jest tak naprawdę innym fragmentem twojej duszy.
Wszyscy mamy tę samą duszę. Wszyscy pochodzimy od gwiazd i wszyscy wrócimy do gwiazd. Jesteśmy jednością; wszyscy jesteśmy tylko Źródłem energii.
Gdy nasza domowa planeta wyrównuje się w tej doskonałej harmonii i równowadze w równonocy, możemy poczuć tę ideę i rozpoznać, że jesteśmy tak samo drzewem, jak my, i jesteśmy naszymi wrogami lub ludźmi, których podziwiamy, tak jak oni jesteśmy nami, wszyscy jesteśmy niezależnym wyrazem tej samej duszy.
Równocześnie wrześniowa równonoc służy nie tylko wyrażeniu jedności, ale także przypomina o przywróceniu równowagi w naszym życiu i przejściu na własność kierunku, w którym zmierzamy.
W czasie równonocy w 2019 r. Będziemy mieć 9 ciał kosmicznych w znakach kardynalnych, które są znakami rządzącymi ideą przywództwa, pchania naprzód i ustanawiania nowych gruntów.
Przy tak wielu planetach z kardynalnymi znakami, nadszedł czas, aby naprawdę zastanowić się, jak możemy zmienić rzeczy w naszym życiu, które już dla nas nie służą.
Podsumowując, wrześniowa równonoc 2019 to czas świętowania równości i uznania jedności w nas wszystkich. Czas skupić się na przywróceniu równowagi w naszym życiu i zacząć myśleć o tym, jak chcemy zakończyć rok kalendarzowy.
Wszystkiego dobrego 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...