wtorek, 3 września 2019

Słońce i Mars -Energia tego wyrównania


W astrologii Słońce reprezentuje esencję tego, kim jesteśmy. Oświetla nasze prawdziwe "ja" i jest naszym kluczem do cykli i pór życia w nas i wokół nas.
Co dwa lata Słońce wyrównuje się z planetą Mars, a kiedy to robi  przyjmuje więcej energii i przesyła ją w głąb naszego rdzenia.
W starożytnej mitologii greckiej Mars był Bogiem Wojny i był jednym z najbardziej czczonych Bogów . Miesiąc marzec został poświęcony na jego cześć, czyniąc go Bogiem  który rządzi Równonocą i początkiem roku astrologicznego.
Posiadanie Marsa w czasie odrodzenia i odnowy nie jest przypadkiem i wskazuje, że Mars był naprawdę czymś więcej niż tylko Bogiem wojny.
Mars często był przedstawiany na rydwanie z dwoma koniami o nazwach Fobos i Deimos, przy czym Fobos oznaczał strach, a Deimos oznaczał terror/panikę.

Mars "jeździł" na tych dwóch koniach do bitwy, rozprzestrzeniając strach i przerażenie po przeciwnej stronie, jednak oba konie symbolizowały także Marsa, który pokonywał własne lęki, idąc do bitwy.
(*Ciekawostka: Zarówno Fobos, jak i Deimos to teraz nazwy dwóch Księżyców Marsa.)
Chociaż nie jesteśmy bogami wojny, strach i panika często towarzyszą nam podczas podróży przez wzloty i upadki. 
Mars reprezentuje odwagę ,męstwo  ale także zdolność kontynuowania i rozpoczynania od nowa, nawet gdy życie nas powali.
Nie wszyscy walczymy na wojnie, ale mamy własne osobiste bitwy i własne osobiste porażki i zwycięstwa, z którymi mamy do czynienia każdego dnia.Przynoszą strach, mogą nawet napełnić nas przerażeniem, ale istnieje droga gdy znajdziemy naszą odwagę, nasze męstwo i determinację.
We współczesnej astrologii Mars jest planetą akcji i motywacji. Jest to planeta, która pomaga nam wstać by iść krok  za krokiem  do przodu . To planeta, na którą patrzymy  kiedy potrzebujemy nacisku, kiedy potrzebujemy dodatkowej energii i kiedy musimy stanąć w obronie własnej.
Mars rządzi także Baranem, który jest pierwszym znakiem zodiaku. 
Wszyscy wyszliśmy  z łona matki  i to jest siła, którą przynosi nam sam Mars. Siła, by wziąć nasz pierwszy oddech, siła, by odbyć tę ziemską podróż, i siła  która informuje nas że  pewnego dnia to się skończy, ale  nie powinno nas to powstrzymywać od pełnego życia.
Wszyscy mamy w sobie energię Marsa, a kiedy Słońce zrówna się z Marsem w pierwszym tygodniu września 2019 r. , Wszyscy będziemy mogli czerpać korzyści z tej energii.
Wyrównanie Marsa i Słońca to czas, aby zmotywować się i odłożyć na bok nasze obawy, abyśmy mogli realizować swoje marzenia i cele. Jest to także czas, aby przypomnieć sobie, jakim darem jest życie i bycie częścią tego świata.
Wszyscy mamy wizję dla siebie lub coś, co chcemy osiągnąć, i chociaż droga może wydawać się długa lub pełna przeszkód, a Mars jedzie rydwanem, możemy czuć się silni i pewni, że bez względu na wszystko, będzie się czegoś nauczyć, podnosząc pewien poziom naszego wzrostu 
Ta energia Marsa będzie odczuwana najsilniej 3 września, więc wykorzystaj ten dzień, aby podjąć działania i przezwyciężyć strach, który może Cię blokować lub uniemożliwia ci pójście naprzód. Masz  na to kilka dni,więc na spokojnie wsłuchaj się w siebie. 
Poświęć chwilę , aby pomyśleć o czymś, co chciałbyś zrobić lub o czymś, co chciałbyś osiągnąć. Następnie sporządzić listę wszystkich obaw, które Cię powstrzymują lub uniemożliwiają.
Patrząc na swoją listę obaw przed sobą, zastanów się, jak możesz się z nimi zmierzyć. Bardzo często nasze obawy są przesadzone lub wcale nie tak złe, jak się nam wydaje.
Przez większość czasu nasze obawy grają przeciwko nam, co sprawia, że ​​jesteśmy przekonani, że nie powinniśmy lub nie możemy zrobić czegoś, kiedy tak  naprawdę możemy!!!!.
Czasami musimy słuchać naszych lęków, a innym razem czujemy strach.Czasami musimy wykorzystywać nasze obawy jako wskazówkę, co naprawdę się liczy i co jest naprawdę ważne.
W pierwszym tygodniu września sprawdź, czy możesz skierować tę energię Marsa.Sprawdź, czy możesz poczuć strach, ale spraw  by działał dla Ciebie! Dla twego wyższego dobra . Sprawdź, czy możesz go użyć, aby zmotywować Cię i zachęcić do kopania trochę głębiej i celowania nieco wyżej.
Oprócz tego, że jest symbolem odwagi, Mars jest również reprezentowany przez dzięcioła. Dzięcioł to mały, niepozorny ptak z długim i ostrym dziobem, który może przebić się do drzewa! Dziobanie ptaka może być na początku małe, ale ostatecznie jest w stanie wykroić dziurę i znaleźć zakopany skarb.Warto mieć to na uwadze .Nie ma rzeczy niemożliwych !!!
Jest to energia oferowana nam wszystkim w nadchodzących dniach. Użyj tej energii, aby pozostać zmotywowanym, realizować swoje cele i marzenia oraz wiedzieć, że bez względu na to  czy odniesiesz porażkę czy sukces zawsze jest coś do zyskania 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...