sobota, 21 września 2019

Słońce w znaku Wagi


Waga

W dniu równonocy, 23 września, Słońce przenosi się z ziemskiej Panny do powietrznego znaku Wagi, skupiając naszą uwagę na potrzebie połączenia i tworzeniu równowagi w naszych relacjach.

Słońce poruszające się do Wagi również stanowi punkt zwrotny. 
Matka Natura rozpoczyna nowy sezon, a my osiągamy półmetek roku astrologicznego. Symbolicznie oznacza to przejście na wyższy poziom świadomości
Dzięki tej zmianie jesteśmy teraz zachęcani do przybliżenia naszej świadomości nie tylko tego, w jaki sposób możemy być zdrowi i zrównoważeni, ale także w jaki sposób możemy tworzyć zdrowe i zrównoważone połączenia z innymi.
Gdy słońce jest w znaku wagi jest to idealny czas, aby skupić się na ludziach, z którymi się otaczamy. 
Kto wspiera Twój rozwój i pomaga być najlepszym?
 Kto cię niszczy i sprawia, że ​​źle się czujesz?
Sami ludzie nie są toksyczni, ale mogą stać się dla nas toksyczni, jeśli konflikty pozostaną nierozwiązane lub jeśli rozwiniemy niezdrowe przywiązania. 
Pewne związki mogą również stać się toksyczne, gdy kontynuowane są działania ze strachu lub ego.

W Słońcu w Wadze wszyscy otrzymamy wsparcie od Wszechświata do pracy w relacjach, które stały się toksyczne  przez ustalenie granic, albo wymyślenie nowego sposobu rozwiązania tego problemu.
Być może będziemy musieli zdecydować, czy chcemy zatrzymać niektórych ludzi w naszym życiu, czy też nadszedł czas, aby pozwolić im odejść.
Bardzo często trudne relacje, które pojawiają się w naszym życiu, pomagają ujawnić nasze rany. 
W rzeczywistości wielu z nas ma tendencję do zadawania ran, wyzwalaczy i niepewności otaczającym nas ludziom.
O ile nie uświadamiamy sobie, kiedy to robimy, może to prowadzić do dysfunkcji w naszych związkach, a dysfunkcje te mogą czasem stanowić wyraźny czynnik otwierający oczy na to, co należy wyleczyć lub rozwiązać w nas samych.
Jeśli chodzi o radzenie sobie z trudnymi ludźmi w naszym życiu, czasami pomaga pamiętać, że wszyscy w tym  i ty, robią co mogą, ze swojego poziomu świadomości.
Czasami pomaga również myśleć o wyzwaniach dla ludzi jako o częściach duszy, które pojawiły się w twoim życiu, aby przypomnieć ci o lekcjach, których chciałeś się nauczyć, oraz o rozwoju, jaki miałeś osiągnąć w tym życiu.
Kiedy patrzymy na rzeczy z tego punktu widzenia, pozwala nam to przestać obwiniać lub dać się wciągnąć w to, co robi druga osoba, a zamiast tego pozwala nam zastanowić się, w jaki sposób możemy wykorzystać to doświadczenie jako katalizator wzrostu.
Nie oznacza to, że uczymy się tolerować złe zachowanie, możemy oczywiście przyjąć to podejście i nadal wyznaczać granice, ale czasami zmniejsza to napięte emocje, kiedy patrzysz na tę wymagającą osobę jako tylko część ciebie, która stara się zwrócić twoją uwagę.
 W końcu wszyscy jesteśmy połączeni i wszyscy jesteśmy Jednym.
W 2019 roku, gdy Słońce przesuwa się do Wagi, mamy również konfigurację planet, która wzywa nas do wyleczenia i uwolnienia ran z przeszłości wokół naszych relacji.
W rzeczywistości ten sezon Wagi może być szczególnie uzdrawiający i odkrywający, więc sprawdź, czy potrafisz zidentyfikować wzór, nawyk lub przekonanie, z których chciałbyś się uwolnić, i poproś Wszechświat o pomoc w poruszaniu się.
Waga jest reprezentowana przez skale, więc naszym kluczem do poruszania się po tym, co pojawi się w tym sezonie, jest stworzenie równowagi.
Chociaż skupiamy się na naszych relacjach, chcemy również zachować równowagę między dbaniem o własne potrzeby, a także potrzeby innych. Chcemy pracować nad byciem współczującym i wyrozumiałym, ale także asertywnym i gotowym do wyznaczenia granic, jeśli to konieczne. 
Chcemy również skupić się na współpracy, a nie na kompromisie.
Kiedy współpracujemy  pomimo naszych różnic lub przekonań, możliwości wzajemnego osiągania sukcesów i podnoszenia się mogą być nieograniczone.
Gdy Słońce jest w znaku Wagi, wzbogacajmy nasze życie, koncentrując się na tworzeniu równowagi i harmonii w nas samych oraz z ludźmi wokół nas. 
Nie bójmy się pozwolić odejść niezdrowym  relacjom i nie bójmy się dostrzec nawet naszych największych wrogów jako nauczycieli w tej drodze rozwoju.
Sezon Wagi kończy się 23 października, kiedy Słońce przenosi się do Skorpiona.
Konstelacja  Wagi
Wszystkiego dobrego solenizantom życzy wasze Lśnienie Duszy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...