wtorek, 17 września 2019

Zrozumieć naturę własnego Znaku ZodiakuZrozumieć naturę własnego znaku zodiaku
Zrozumieć naturę własnego znaku zodiaku 

Każdy znak zodiaku jest unikalny
Każdy znak zodiaku jest inny. 
Każdy znak jest głęboko i bezpośrednio związany z własną planetą, żywiołem, archetypem, porą roku i nie tylko, a wszystkie odgrywają rolę w cechach i emocjach 
wyrażanych przez ten znak.
 Zrozumienie natury własnego znaku zodiaku może pomóc ci zdobyć osobistą perspektywę, wzrost i lepsze połączenie ze wszechświatem i otaczającą cię ziemią.

Twój „znak zodiaku” jest bardzo ważny, ale to tylko jeden ze znaków, który Cię składa! Słońce jest tylko częścią twojej astrologii - każda kluczowa planeta w naszym Układzie Słonecznym ma na ciebie wpływ i jest powiązana z określonym znakiem zodiaku. 
Tak więc, podczas gdy masz jeden znak zodiaku przedstawiający położenie Słońca w chwili narodzin, masz inny znak, który reprezentuje twoje emocje (położenie Księżyca w chwili narodzin), twoje życie miłosne (położenie Wenus) i wiele,wiele  więcej!

Dlaczego więc Twój znak Słońca jest najważniejszy ze wszystkich? 
Reprezentuje to, kim jesteś u podstaw: jak postępujesz, jak wyrażasz siebie, kim jesteś dla innych i samego siebie. 
To „ty” w najbardziej podstawowym znaczeniu, pokazując obecną naturę duszy na jej drodze przez wiele wcieleń.

 Cechy twojego znaku słonecznego przebiegają przez to wszystko.
Wszyscy ludzie urodzeni pod jednym znakiem Słońca NIE powinni się czuć tak samo - każdy z nich ma całą kartę narodzin Astrologii, która wpływa na nich inaczej niż wszystkie pozostałe. 
Niemniej jednak ludzie urodzeni pod jednym znakiem Słońca często znajdują wielką koleżeństwo z innymi osobami o tym samym znaku, ponieważ ich prawdziwa natura jest podobna w swej istocie.

Znaki ognia:   pionierzy zodiaku

Te trzy znaki zodiaku, rządzone przez szybki i aktywny element Ognia , dotyczą wtajemniczenia, entuzjazmu, odwagi i posuwania się naprzód. Świecą jaskrawym światłem na życie i zwracają uwagę, gdziekolwiek się znajdą. Zawsze gotowy do podburzania innych i rozpoczynania czegoś nowego, Baran, Lew i Strzelec są prawdziwymi pionierami zodiaku.
Znak zodiaku BaranLew Znak ZodiakuZnak zodiaku Strzelec

Odważny Baran jest gotowy na każde wyzwanie.Hojny Lew żyje, aby wyrazić siebie.Daleki Strzelec  ciągle się rozwija.Znaki Ziemi:  Pragmatyści Zodiaku

Pod wpływem solidnego i praktycznego elementu Ziemi te trzy znaki zodiaku kwitną siłą, determinacją i praktycznością i są zjednoczone ze światem fizycznym. Są skoncentrowani i zdyscyplinowani, chętni do wykonania pracy. Stworzenie prawdziwego poczucia fundamentów i bezpieczeństwa na świecie, Byk, Panna i Koziorożec to najbardziej pragmatyczne znaki zodiaku.
Znak zodiaku BykZnak zodiaku pannaZnak zodiaku Koziorożec

Zdeterminowany Byk wie, że powolny i stały wygrywa wyścig!Wnikliwa Panna dąży do doskonałości.Ambitny Koziorożec jest zawsze na szczycie!Znaki powietrzne:  Intelekty zodiaku

Te trzy znaki zodiaku, rządzone przez czysty i bezpośredni element Powietrza , obejmują prawdę, rozmowę i idee. Są komunikatorami, mediatorami i bojownikami prawdy i sprawiedliwości. Z bystrym umysłem i prawdziwym poczuciem świadomości społecznej, Bliźnięta, Waga i Wodnik są intelektami zodiaku.
Znak zodiaku BliźniętaWaga znak zodiakuZnak zodiaku Wodnik

Szybko myślące Bliźnięta wstrząsają wszystkimi i wszystkim!Spokojna Waga podąża w równowadze.Wodnik maszeruje w swoim rytmie!Znaki wodne: Intuicyjne znaki zodiaku

Te trzy znaki zodiaku są związane z elementem Wody , dając im miękkie serca, otwarte umysły i stare dusze. Są kochankami i wychowawcami i żyją swoim życiem z głębokim zrozumieniem tego, co dzieje się wokół nich - widzialnych i niewidzialnych. Wrażliwe, pełne duszy i połączenia, Rak, Skorpion i Ryby to intuicyjne znaki zodiaku.
Rak Znak ZodiakuZnak zodiaku SkorpionZnak zodiaku Ryby
Wrażliwy Rak uwielbia kochać innych.Wnikliwy Skorpion "kwitnie" w głębinach!Marzycielskie Ryby płyną z prądami.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...