czwartek, 17 października 2019

Energia miejsc
 Siatka energii

Możesz znaleźć wiele informacji na temat energii w ziemi.
 Na ziemi istnieje sieć energetyczna, która składa się z linii energetycznych. 
Jak pajęczyna, rozciąga się wokół Ziemi. 
Linie łączące można porównać do układu nerwowego lub układu krążenia w organizmie. 
Wierzę, że w pewnych punktach, w których spotykają się główne linie graniczne, energia jest skoncentrowana.
 Wierzę również, że możemy wykorzystać tę sieć do energetycznego łączenia się z innymi.

Wiry energetyczne i święte miejscaDoświadczamy, że na całym świecie są pewne miejsca, w których po prostu wyczuwamy, że energia są silniejsza niż w innych miejscach. 

Zwłaszcza ci, którzy są empatiami lub przyjmują energię, mogą to łatwo wyczuć. 
Są miejsca w przyrodzie i często w pobliżu tak zwanych świętych miejsc, w których można poczuć wibracje ziemi. 
Te święte miejsca zostały świadomie zbudowane w tych miejscach, ponieważ już  starożytni ludzie znali i odczuwali potężną energię miejsc. 
Te miejsca to wiry energetyczne lub punkty krzyżowe w sieci energetycznej Ziemi. Kiedy medytujesz blisko któregoś z tych wirów energii, możesz poczuć zmianę atmosferyczną lub w obrębie własnych wibracji. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​funkcjonują one jako portale, na których dostęp do boskich wskazówek lub nawet innych wymiarów wydaje się łatwiejszy.
Istnieją trzy rodzaje wirów energii:

Elektryczne: stymuluje, aktywuje i energetyzuje
Magnetyczne: przyciąga energię do obszaru
Elektromagnetyczne: zarówno aktywuje, jak i przyciąga energię 


Miejsca negatywnej energii - odciski ludzkiej energii

Są też miejsca, które zawierają negatywną energię, a większość z tych, które powiedziałbym, są spowodowane emocjonalnym odciskiem ludzi, którzy byli tam przez całą historię, miejsca, w których miały miejsce traumatyczne wydarzenia i cierpienia.
 Jako skrajny przykład wykorzystuję pole bitwy pod Gettysburgiem lub obozy koncentracyjne w Europie (holokaust). 
Nadal odczuwalne jest tam  cierpienie z powodu tego, przez co przeszli ludzie. Czasem wystarczy tylko zobaczyć to na ekranie by poczuć energię,nie trzeba być  tam osobiście.
Pamiętacie mój opis Fatimy ?
Masakra 
Nigdzie na świecie nie poczułam takiej energii jak tam.
 Lokalizacja utrzymuje energię, ale nie pochodzi z ziemi, jest zgromadzona energia emocjonalna. 
Pomoc mogą rytuały , aby uczcić tych, którzy cierpieli w danych miejscach
Jeśli doświadczysz takiej lokalizacji, możesz przeciwdziałać swojej negatywnej energii, wysyłając tych, którzy cierpieli  w światło, miłość i pokój. 
Daj też swoją kochającą energię temu miejscu.
Istnieje kilka miejsc, w których ziemia  jest bardzo zanieczyszczona  tam możesz odczuwać brak energii. Ten nagromadzony emocjonalny ślad energii może często występować w budynkach. Na przykład, jeśli przeprowadzisz się do nowego domu, nadal możesz wyczuć energie ludzi, którzy tam mieszkali przed tobą (nie zawsze musi być źle).

 Czasami traumatyczne wydarzenia zwykle pozostawiają silniejszy i zły ślad. Może  również  pochodzić z terenu, na którym znajduje się budynek i jego historii, na której  właśnie się znajdujesz. Dlatego warto przeprowadzić oczyszczanie domu przed przeprowadzką 

Czakry Ziemi


 
Ziemia ma dokładnie tak, jak czakra ludzkiego ciała skupia się w określonych miejscach, po jednym na każdym kontynencie: Oto lista: 

Czakra 1. - Mt. Shasta, Kalifornia

 2 czakra - Lake Titicaca, Ameryka Południowa

Trzecia czakra - Uluru-Katatjuta, Australia

4 czakra - wzgórze Glastonbury-Shaftesbury, Anglia
5. czakra  - Wielka Piramida-Góra Oliwna

6. czakra  - Kuh-e Malek Siah, Iran

7. czakra - Mt. Kailas, Tybet.

Rytuały ku czci i uzdrawianiu Energii Ziemi

Nie mogę zakończyć tego dość długiego wpisu na blogu kilkoma słowami, w jaki sposób my, ludzie, możemy pracować z ziemią, aby ją uzdrowić. 
Wszyscy wiemy, że ludzkość nadużyła zasobów oferowanych z ziemi. Ziemia cierpi i możemy to zaobserwować wraz ze spadkiem naturalnych katastrof na całym świecie.
 Oprócz życia przyjaznego dla środowiska (możesz na przykład zdecydowanie zmniejszyć ilość śmieci, poddać je koniecznie  recyklingowi  mniej  jeździć  autem,marnować mniej jedzenia czy wody  ), możesz także energetyzować ziemię poprzez różne małe gesty, medytację, wysyłanie uzdrowienia i małe rytuały.

Oto kilka pomysłów:
 • Zbuduj swoje święte miejsce gdzieś w naturze, w którym czujesz, że energia jest silna. Spraw, aby było to miejsce, w którym medytujesz i łączysz się z ziemią i przyrodą, wysyłając uzdrowienie.
 • Zrób tablicę wizji z jedną lub kilkoma ziemskimi czakrami i medytuj nad nimi, aby wysłać energię, wyobraź sobie, że odwiedzasz te miejsca i wypełniasz je światłem.
 • Użyj wizualizacji, aby podróżować do środka ziemi, przynieść ziemskie kryształy i kwiaty i uleczyć ją tam i teraz.
 • Jeśli odwiedzasz święte miejsce, zostaw od siebie mały prezent. To może być kamień z twoją energią, strączek kukurydzy, a nawet mały pukiel twoich włosów  jako podziękowanie. 
 • A teraz kończ czytanie i  odejdź  od komputera .Wyjdź na zewnątrz i baw się z naturą !! 

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Nowy Księżyc w Baranie -energia

  LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...