środa, 23 października 2019

Księżyc w Nowiu w znaku Skorpiona


Księżyc w Nowiu  w znaku Skorpiona
Księżyc w Nowiu  w znaku Skorpiona 
Księżyc w Nowiu w  Skorpionie przypada na 28 października i przyniesie  silne fale energii, które odczujemy głęboko 
Kosmiczne niebo się porusza, następuje zmiana w powietrzu i wydaje się, że ten Księżyc może obudzić nas pokazując  prawdę. 
Wydaje się, że bez względu na to, co nadejdzie, wszyscy jesteśmy wezwani do przebudzenia i ujrzenia świata z nowego punktu widzenia.
Tak się dzieje, gdy doświadczamy w życiu wydarzenia, które są szokujące lub nieoczekiwane. Zmusza nas do patrzenia na rzeczy z nowej perspektywy  powoduje, że widzimy rzeczy, których kiedyś nie widzieliśmy.
W rzeczywistości, chociaż wydarzenie może  nas zszokować i przewrócić  nasz świat zupełnie do góry nogami , gdy spojrzymy  w przeszłość zobaczyć możemy wskazówki, które wtedy nie miały dla nas  żadnego sensu. 
To właśnie te wskazówki i ta świadomość prawdopodobnie teraz ruszą by pokazać nam  jak się rozwijać.
Cokolwiek ten Księżyc wnosi do naszego życia, musimy pamiętać, aby spojrzeć na większy obraz i zobaczyć rzeczy z szerszej perspektywy. 
Czasami łatwo jest dać się wciągnąć w drobiazg tego wszystkiego, ale kiedy oddzielamy się od sytuacji i patrzymy na nią z góry, pozwala nam zobaczyć nowe piękno tego, co się dzieje.
Jak pięknie, że jeszcze nie znamy drogi. 
Jak piękne są te elementy życia, które sprawiają, że czujemy głębię naszej duszy , Głębiej niż kiedykolwiek  moglibyśmy sobie wyobrazić,to te elementy przypominają nam o tym, co jest prawdziwe i czyste w naszych sercach.
Jak pięknie, że chociaż nie znamy jeszcze drogi, możemy rozwinąć skrzydła, zmienić naszą świadomość i ufać, że nadejdzie znów nowe odkrycie.
Skorpionem rządzi Skorpion, ale istnieją również dwa inne archetypy dla jego energii - Orzeł i Feniks.
Skorpion jest znakiem transformacji, więc ten Nów również będzie w energii transformacji.
Skorpion, który jest gotowy do obrony za pomocą szczypiec lub żądła , chowa się w cieniu  Orła, który jest w stanie wznieść się wysoko i szukać niebezpieczeństw z odległości wielu kilometrów. Następnie wchodzi w ciemność i zamienia się w popiół, gdzie ostatecznie powstaje jako Feniks.
Warto połączyć i wykorzystać tę moc 
To właśnie ta podróż metamorfozy prowadzi nas także, niezależnie od tego, co wydarzy się dla nas pod ciemnym księżycem.
Cokolwiek nadejdzie, wiedz, że jest to częścią tego, jak przechodzimy przez nasz własny cykl ego do ciemnej mocy duszy, a następnie wreszcie do duchowej mądrości.
Wraz z wydobywaniem na powierzchnię pewnych potencjalnie niepokojących informacji, ten Księżyc w nowiu ma także wokół siebie energię nieregularną.
Możemy czuć się  przytłoczeni,możemy łatwo dać wytracać  się z równowagi.
Walka o przetrwanie (konflikty o być albo nie być w pracy) również może być odczuwalna w tej fazie Księżyca 
Ważne by zachować zdrowy rozsadek i wiedzieć dlaczego tak się dzieje,najlepiej nie podejmować pochopnych decyzji
Księżyc w nowiu rzeczywiście przenosi pewne ostre energie, ale czasami potrzebujemy intensywności, aby napędzać wehikuł transformacji.
Chociaż chcemy pozostać silni i skoncentrowani, to  nie powinniśmy się  ograniczać
Pod ciemnym Księżycem miękniemy; bardziej wchodzimy w siebie; uświadamiamy sobie nową prawdę i uczymy się patrzeć na świat z innej perspektywy.
Żyjemy w świecie pozornej dualności, a częścią naszego ludzkiego doświadczenia jest uczenie się odczuwania tęczy emocji i pozwalanie, aby emocje te kształtowały nas,  i pomagały nam stać się tym, kim mamy być.
Księżyc w nowiu w Skorpionie to także cudowny moment w którym można nabrać głębszego poczucia własnej akceptacji, a także przyznać, że niewiele wiemy o życiu i roli, którą wszyscy w nim gramy.
Pod tym Księżycem poczujemy się  również pokorni i zachwyceni światem, w którym żyjemy.Ponieważ Skorpion jest znakiem wodnym, możemy również odczuwać, że odpływamy i przepływamy od jednej emocji do drugiej.
Ponieważ energia ta może być intensywna, musimy uważać, aby nie pozwolić sobie na kontrolowanie, agresywność, wrogość lub działanie z naszym ego na czele.
Musimy pamiętać o przeniesieniu naszej świadomości z małego Skorpiona na wschodzącego Feniksa. Musimy pamiętać, aby dalej przekraczać naszą świadomość tego, czym jest życie i jaką rolę mamy tutaj spełniać.
Ten Księżyc w nowiu prosi, abyśmy mogli umrzeć i odrodzić się w ten sposób. Ciągle zadajemy pytania, stale się rozwijamy i pozwalamy, aby rzeczy nas szokowały i zaskakiwały, ponieważ często są one paliwem dla naszego dalszego rozwoju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...