niedziela, 27 października 2019

Nów w znaku Skorpiona-RytuałKsiężyc w NOWIU w dniu 28 października przyniesie  falę energii transformacyjnej. Czas odrodzić siebie i naszą tożsamość. Czas wkroczyć w nowe.Ale zanim to zrobimy, musimy zapuścić się w "ciemną noc" duszy.
Musimy zagłębić się, zadać sobie trudne pytania i stawić czoła wszystkim, co nas powstrzymuje od powstania.
Pod tym ciemnym księżycem może płynąć intensywność, ale czasami potrzebujemy intensywności, aby przepchnąć  przez falę transformacji, która na nas czeka.
Wszyscy w ten czy inny sposób zostaniemy wezwani do przejścia przez cykl śmierci i ponownych narodzin pod tym Księżycem w nowiu, a ten rytuał ma być twoim kojącym przewodnikiem.
Rytuał najlepiej wykonać 28 października - 9 listopada 2019 r

Rytuał Skorpiona w nowiu

Będziesz potrzebować:
  • do oczyszczenia przestrzeni i siebie jak zwykle dowolne zioło ,kadzidło itd
  • Świeca najlepiej biała 
  • Miska z wodą
  • Pisak i papier
  • Wybrany przedmiot natury (patrz pkt 1 )
  • Penseta(opcjonalnie)
Sposób:
1.Aby rozpocząć ten rytuał, idź na spacer . Kiedy idziesz, staraj się być obecny. Wyobraź sobie, że z każdym krokiem całujesz ziemię stopami. Na spacerze wybierz jeden przedmiot  natury, którą chcesz zabrać ze sobą do swego rytuału .Może to być leżący liść, kamień ,skała lub kubek wody deszczowej. Użyj swojej intuicji, ona  cię jak zawsze  poprowadzi.
*Staraj się nie wyrządzać krzywdy żywej roślinie, a zamiast tego weź coś, co spadło lub może zostać zwrócone po rytuale. 
2. Zabierz ze sobą swój przedmiot natury. Zapal świeczkę i miej resztę rytualnych składników w pobliżu. 
3. Zacznij od rozmazania najpierw aury, a następnie przestrzeni i składników rytualnych. Kiedy rozmazujesz swoją aurę, odmów następujące słowa:
„Używam tego dymu , aby oczyścić się i uwolnić od wszelkich obciążeń, blokad lub ran, które mnie powstrzymują. Proszę, aby Matka Ziemia, Matka Księżyc i Matka Natura pracowały w swej energii, aby pomóc mi podnieść się  i  by wsparły mnie w mojej podróży. Proszę o uzdrowienie, proszę o uwolnienie, proszę o otrzymanie w łasce wszystkiego, co przyjdzie mi na drogę. Proszę o ochronę przez cykle transformacji, aby łatwo się odrodzić. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci."
Kiedy rozmazujesz otoczenie, wyrecytuj następujące słowa (pamiętaj, że rozmazując otoczenie, upewnij się, że jest otwarte okno / drzwi, aby uwolnić się od złych wibracji:
„Oczyszczam przestrzeń wokół siebie, oczyszczam i błogosławię ten pokój.Energia tej przestrzeni jest uleczona, energia tej przestrzeni jest prawdziwa.Tylko światło i miłość wypełniają ten dom. Mieszkają tu tylko światło i miłość.Wszystko, co jest gęste, ciężkie i nieprawdziwe, już minęło. Jestem odnowiony. Ta przestrzeń jest odnowiona. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Dziękuje Ci.
4. Weź swój przedmiot natury i trzymaj go w dłoniach. Zamknij oczy i sprawdź, czy możesz połączyć się z jego energią lub esencją. Sprawdź, czy możesz połączyć się z tą częścią siebie, która poczuła się pociągnięta do tego by właśnie wybrać ten a nie  inny przedmiot 
5. Teraz spójrz na wybrany element i zrób listę 3 uczuć lub cech, które wywołuje ten  przedmiot na tobie na kartce papieru. Nie przemyśl tego ,nie dumaj   po prostu napisz pierwsze rzeczy, które przychodzą ci do głowy.
6.Teraz poświęć chwilę, aby spojrzeć na to, co napisałeś i zobaczyć, jak może to mieć zastosowanie w twoim życiu. Czy są to uczucia lub cechy, które musisz wprowadzić w swoje życie lub usunąć? Czy istnieje związek między tym, co napisałeś, a tym, co dzieje się w twoim życiu?
Ufaj, że uczucia / cechy, które napisałeś wcześniej, były intuicyjnymi szeptami z twojego serca, prowadzącymi cię do spojrzenia na określoną dziedzinę życia.
Następnie swoje myśli ,odczucia rzeczy które ci nie sprzyjają  ,które cie blokują  zbierz wszystkie myśli na papierze. Możesz napisać tyle, ile chcesz, ale pomysł polega na głębokiej  koncentracji!,oraz  uczciwości z samym sobą 
Np."Strach przed jazda samochodem","|Chcę wyeliminować  swoje wady (wyszczególnij)" Wyobraź sobie ze masz "zaczarowany ołówek" wypisz wszytko co złe co za chwilę może zniknąć ,także to  nie wstyd, się i nie broń ,wywal to z siebie i  pisz .pisz, pisz 
7. Teraz zastanów się nad tym, co napisałeś i jakie emocje do ciebie przyszły. Teraz  kartkę z negatywnymi emocjami rozerwij  na paski,i odpal od świecy .Paląc  wrzucaj  je do miski z wodą.
*użyj pensety  do potrzymania resztek palących się,tak będzie bezpieczniej 
 Kiedy palisz  recytuj następujące  słowa; 
„Pod Księżycem w nowiu Skorpiona szanuję cykle śmierci i ponownych narodzin.Pozwalam  by cokolwiek  mogło przyjść i pozwalam by gorsze  mogło iść . Nie zaciskam się ze strachu, nie pozwalam sercu trzymać, poddaję się, akceptuję i poruszam się po tym, co jest. Niech łaska prowadzi mnie, niech fortuna mi sprzyja i bez względu na to, z jakimi zmaganiami  się mierzę , niech powstanę. ”
8.Po spaleniu wszystkich papierów  zagaś  świecę, zabierz przedmiot / ofiarę natury i miskę z wodą i wynieś  na zewnątrz. W razie potrzeby możesz to zrobić również następnego dnia.
9. Podczas spaceru staraj się być obecny i jeszcze raz wyobraź sobie, że całujesz ziemię stopami. Podziękuj za ofertę natury i zwróć ją tam, skąd ją masz, lub umieść w podobnym miejscu. Zakop papier z wodą . Odmawiając swoją  modlitwę dziękczynną.
10. Gdy wrócisz do domku, rytuał będzie zakończony!
Szczęśliwego nowiu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...