sobota, 12 października 2019

Pełnia Księżyca w Baranie ♈ -Pazdziernik 2019Od początku października rośnie napięta energia kosmiczna . Być może odczuwasz w swoim polu energetycznym i zastanawiasz się, kiedy znajdziesz ulgę? Ta ulga nadchodzi wraz z październikową pełnią Księżyca.
Pełnia księżyca 13 października   pomoże wyciąć sznur napięcia, abyśmy mogli się zrelaksować i poczuć wolność. Jeśli czujesz się silnie naciągnięty, łatwo sfrustrowany lub przytłoczony, masz szansę do uwolnienia się  w  tym jasnym Księżycu.
Aby wykorzystać tę energię by mieć  przewagę, musimy wykonać trochę pracy, aby przeciąć sznury i uwolnić się z kajdan, którymi zostaliśmy związani.
Musimy zastanowić się z jakimi ograniczeniami współpracujemy, które uniemożliwiają nam postęp? Jakie myśli lub przekonania blokują nasz postęp i stoją nam na drodze do szczęścia ?
Jeśli otworzymy się i poddamy tym pytaniom w świetle Księżyca w pełni, zostaniemy poprowadzeni do przecięcia wszystkich  sznurów , odblokowania drzwi i pomocy w uwolnieniu się od narzuconych przez siebie barier, za którymi się chowaliśmy do tej pory.
Pluton będzie bardzo aktywny w tym Księżycu w pełni i będzie nas zachęcał do zrzucania warstw, które nas powstrzymują, abyśmy mogli wznieść się  i osiągnąć  pełnię swojej  mocy.
Musimy wydostać się ze swoich  klatek, w których się znaleźliśmy, i musimy pozwolić sobie na szybowanie jak najdalej i jak najwyżej . Musimy uwolnić się od marionetkowego sznurka społeczeństwa i narzuconych sobie i na siebie oczekiwań.
Musimy zdjąć zbroję oraz swoje maski,pod  którymi się chowaliśmy , i pozwolić im spaść. Czas się uwolnić.    Nadszedł czas, aby być sobą a nie da się  tego zrobić, kiedy się ukrywamy.
Tak jak Księżyc świeci jasno na nocnym niebie, aby wszyscy mogli go zobaczyć, my również musimy podnieść się i pozwolić, aby nasza energia świeciła tak mocno  aby cały świat mógł  nas zobaczyć.
Musimy wyjść z cienia i nie bać się dzielić naszej energii ze światem. W końcu dlatego tu jesteśmy. Właśnie dlatego nasze dusze zadały sobie trud odbycia tej odważnej, przerażającej i pięknej podróży na Ziemię - aby podzielić się tym, kim jesteśmy .
Baran jest pierwszym znakiem zodiaku i rządzi nim energia numer jeden, która polega na przywództwie, własności i pokazaniu się dokładnie tak, jak my, wolni od przywiązań i niepewności i gotowi na wszystko.
Podczas gdy wszyscy zbieramy po drodze niepewność, to w takich chwilach przypomnieć się ma  nam,  jak wyglądają złudzenia.
Oprócz prowadzenia nas do uwolnienia kajdan, które nas powstrzymują, ten Księżyc w pełni będzie stanowić wyzwanie dla naszych relacji. Chce, abyśmy upewnili się, że nie ukrywamy siebie i nie poświęcamy zbyt wiele, aby zapewnić wygodę otaczającym nas osobom.
Energie Księżyca w pełni chcą mieć pewność, że nie bawimy się lub zmieniamy się tylko po to, aby odpowiadać innym. Chce również upewnić się, że nie robimy tego na odwrót i pozwalamy, aby nasze ego przytłoczyło lub stłumiło prawdę lub energię innej osoby.
Jeśli ta dynamika miała miejsce w jakimkolwiek związku w twoim życiu, możesz odkryć, że Księżyc w pełni zachęca cię do podjęcia działania lub wprowadzenia pewnych zmian.
Związki, które już ci nie służą, mogą zostać uwolnione pod tą energią lub możesz czuć się powołany do ustanowienia nowych granic, aby upewnić się, że nie będziesz w żaden sposób "przyduszany".
Ponieważ Baran jest znakiem ognia, ten Księżyc w pełni będzie miał ognistą właściwość, która może sprawić, że będziemy chcieli przyśpieszyć .
Podczas gdy ta energia będzie nas motywować do uwolnienia się, może pomóc w odprawie i upewnić się, że działamy z miejsca miłości, a nie ego.
Jest to bardzo motywująca energia i świetny czas na skok wiary, ale pamiętaj, że słuchasz intuicji i podążasz za głosem serca. Jeśli wszystko jest w porządku, to idź!Energia pomoże ci skakać wyżej i wyżej , dalej i łatwiej.
Ponieważ napięcia mogą być wysokie przed szczytem Księżyca w pełni, musimy również pamiętać, aby napięcia te nie  wpływały  na nasze relacje w negatywny sposób.
Zastosuj pewne środki zapobiegawcze, szczególnie jeśli wiesz, że w tym czasie potrzebujesz przeprowadzić jakieś trudne i bardzo ważne rozmowy.
Czasami zapisywanie myśli na papierze to świetny sposób na rozładowanie napięcia i zrzucenie rzeczy które nam ciąża na sercu . Staraj się pisać przez co najmniej 20 minut lub dłużej, abyś mógł pozbyć się wszystkiego, co przeszkadza ci i wszystkiego, co gromadzi się w tobie.
Ten Księżyc jest cudownym punktem uwolnienia i chociaż napięcia będą wysokie, możemy użyć tej częstotliwości, aby odciąć struny, które sprawiły, że poczuliśmy się zablokowani lub obciążali .
Jeśli w tym roku poczułeś się powstrzymany, blokowany lub w jakikolwiek sposób stopowany , ten Księżyc w pełni jest twoją szansą, aby powiedzieć stop i uwolnić się od tego wszystkiego. To Twoja szansa, aby rozwinąć skrzydła i wznieść się wysoko na nowy poziom swojego sukcesu.
Baran jest liderem i musimy stać się liderem własnego życia i własnego losu.Każdego dnia kształtujemy naszą przyszłość na podstawie podejmowanych przez nas działań, myśli,  i wibracji, które emitujemy.
W tak potężny i magiczny dzień, jak ten, możemy wykorzystać te księżycowe energie, aby przyspieszyć naszą podróż i posuwać się coraz wyżej.
Teraz jest czas na zwiększenie sił i wszystko zaczyna się od usunięcia ograniczeń, które sam sobie wyznaczyłeś, i od wiedzy, że możesz  już zrobić wszystko.
Szczęśliwej Pełni
Przydatny artykuł Penia Ksieżyca 2018-2019

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...