sobota, 12 października 2019

Rytuał październikowej pełni Księżyca w ♈ Baranie


13 października Księżyc będzie w znaku Barana   Baran poprowadzi nas, byśmy uwolnili się od kajdan i ograniczeń, które na siebie nałożyliśmy.
Nadszedł czas, aby wyjść zza naszych masek i rozwinąć skrzydła, aby cały świat mógł je zobaczyć. Jest to Księżyc w pełni, w którym możemy uwolnić się od wszystkiego, co nas powstrzymuje i obciąża.
Co Cię trzyma ?co cię obciąża i powstrzymuje przed emanowaniem większej ilości energii na świat?
Ten rytuał poprowadzi cię ,pomoże uzyskać odpowiedzi na te pytania i pomoże ci poczuć się pewniej, silniej i bardziej ukierunkowanym na swojej drodze.
Rytuał najlepiej wykonać w dniach 10-19 października 2019 r.

Rytuał pełni Księżyca październik 2019Będziesz potrzebować:

Narzędzie do okadzania (kadzidła,zioła ,olejki-do wyboru)
1 świeca
2 kartki i długopis
Miska z wodą
Sól gruboziarnista nie himalajska
3 łyżeczki oleju kokosowego  nierafinowanego lub dowolnego oleju roślinnego 

3 małe  miseczki
Skórka z cytryny lub olejek z cytryny
Olejek lawendowy lub suszone pąki lawendy
Olejek eteryczny z drzewa sandałowego lub kadzidełka

*Zachęcam do zastąpienia olejków eterycznych naturalnymi składnikami. Możesz również zastąpić czysty olej kokosowym ,olejem aloesowym lub  roślinnym.

Sposób:
1.Zacznij od przygotowania się do rytuału. Weź 3 małe miski i umieść w nich po 1 łyżeczkę oleju kokosowego,posyp solą i dodaj skórkę z cytryny do jednej miski, lawendę do drugiej  i drzewo sandałowe do trzeciej miski.Wymieszaj je za pomocą łyżki, aż będą dobrze wymieszane i odłóż na bok.
Nie będziesz już potrzebował soli ani olejków do tego rytuału, więc możesz je schować.
2.Zapal świecę,wycisz się.
3. Zacznij od rozmazania aury, a następnie otoczenia, w tym misek z olejem kokosowym. Kiedy oczyszczasz swoją aurę, recytuj następujące słowa:
         „W świetle promiennego Księżyca w pełni proszę o oczyszczenie,proszę o wolność, proszę o uwolnienie się od wszystkiego, co mnie trapi. Proszę o czysty umysł. Proszę o czyste serce. Proszę o pomoc przy błądzeniu w ciemności. Proszę o bycie wolnym.  Jestem teraz oczyszczony. Jestem teraz odnowiony. Dziękuję Ci.Dziękuję Ci. Dziękuję Ci."
Kiedy oczyszczasz swoje otoczenie, recytuj następujące słowa:
„Oczyszczam tę przestrzeń wokół mnie. Oczyszczam te miski oleju. Oczyszczam pokoje tego domu i napełniam je radością. Mój dom jest pełen miłości, mój dom jest bezpieczny i czysty. Mieszka tu tylko miłość, żyje tu tylko światło, a wszyscy, w tym ja, którzy wejdą do tej przestrzeni, poczują się spokojni, zrównoważeni i spokojni. Wszyscy, w tym ja, którzy wejdą do tej przestrzeni, poczują się kochani.Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci."
4.Usiądź wygodnie i zacznij od medytacji
5.Po medytacji weź pierwszą kartkę i złóż go na pół. W pierwszej połowie napisz na górze strony - 3 ograniczające przekonania lub działania, które Cię powstrzymują.
Zalecam, aby było to proste. Jeśli przyjdzie ci na myśl więcej niż 3, pisz dalej.
6.Teraz, na drugiej połowie, napisz - 3 rzeczy, które cię obciążają. Ponownie poświęć chwilę, aby je spisać.
7.Teraz przeczytaj to, co napisałeś i usiądź przy emocjach, które zostały przez ciebie poruszone. Następnie, gdy będziesz gotowy, weź papier i zacznij go rozrywać na cienkie paski. Podczas rozrywania  recytuj następujące słowa:
„ Odpuszczam te przekonania i działania, które mnie powstrzymują i blokują .Teraz, gdy zostały zidentyfikowane, mogę podjąć pozytywne działania, aby uwolnić je z mojego życia. Dziękuję im za spełnianie celu w moim życiu, ale teraz nadszedł czas, aby pozwolić im odejść.Uwalniam wszystkie ograniczające przekonania. Zwalniam wszystkie działania ograniczające.Uwalniam wszystko, co mnie obciąża i sprawia, że ​​czuję  się słabo. Teraz mogę wstać. Teraz mogę stać ,teraz mogę wznieść się wysoko. Teraz mogę być tym, do czego mnie przeznaczono ”.
8.Odłóż paski na bok, weź drugą kartkę papieru i napisz: „ 10 dobrych rzeczy, które możesz  zrobić dla siebie i swego  życia, byś mógł iść  naprzód”. Pomyśl o ograniczających przekonaniach, które przed chwilą rzuciłeś i jak je zastąpić z czymś pozytywnym.
9.Teraz weź swój cytrynowy olej kokosowy i połóż trochę mieszanki na dominującej dłoni. Zacznij wcierać mieszankę cytryny w czakrę sakralną (obszar pępka). Pocieraj ruchem okrężnym najpierw w prawo. Zrób 30 kółek w prawo, wyobrażając sobie, że czyścisz i zwalniasz wszystkie zidentyfikowane działania ograniczające. Teraz zmień kierunek i zrób 30 kółek w lewo, kiedy to robisz, pomyśl o wszystkich pozytywnych rzeczach, które możesz wnieść w swoje życie . Po zakończeniu wytrząśnij rękę.
10. Teraz weź swój lawendowy olej kokosowy i umieść go w swojej dominującej ręce. Zacznij wcierać go w centrum serca. Pocieraj 30 kręgów w prawo. Kiedy to robisz, wyobraź sobie, że oczyszczasz wszystko, co cię obciąża. Następnie wykonaj kolejne 30 kółek po lewej stronie i wyobraź sobie wszystkie kochające rzeczy, które w zamian zrobisz dla siebie. Po zakończeniu potrząśnij ręką.
11. Teraz weź olejek z drzewa sandałowego na opuszki palców i potrzyj kark, w tym pustym miejscu, w którym stykają się szyja i tył głowy. Ponownie pocieraj 30 kręgów po prawej stronie, wyobrażając sobie, że oczyszczasz wszystko, co Cię powstrzymuje. Następnie wykonaj 30 kółek po lewej stronie, wyobrażając sobie, że przeprogramowujesz i przenosisz wibracje wyżej. Po zakończeniu potrząśnij ręką.
Zwróć uwagę na jakiekolwiek mrowienie lub wibracje w swoim ciele, gdy dajesz sobie te masaże oczyszczające energię.
12. Na koniec weź paski papieru i zacznij je palić. W tym czasie oddychaj głęboko i myśl o swojej intencji poczuj ulgę wszystkie obciążenia już z ciebie zeszły ,kawałki wrzuć do miski z wodą.
13.Gdy wszystkie spalone papiery znajdą się w wodzie, przytrzymaj miskę i wyrecytuj następujące słowa jeśli chcesz możesz powiedzieć wszystko, co czujesz w danym momencie:
„Wydalenie nastąpiło, moja praca tutaj jest skończona. Jestem podekscytowany tym, co ma nadejść. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci."
14. I gotowe! Wylej wodę do ogrodu i wyrzuć spalone papiery . Jeśli masz resztki olejków, zostaw je  aby były przyjemnym środkiem nawilżającym. Możesz także powtarzać masaż kręgów przez cały najbliższy tydzień.Jeśli świeca była rytualna niech wypali się do końca i również oddaj resztki żywiołom,jeśli zwykła porostu zagaś 
Wszystkiego dobrego!!!!
Przydatny link tutaj Październikowa pełnia w Baranie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...