środa, 30 października 2019

Sekrety Manifestacji Mocy

x
Manifestacja Mocy
Lśnienie duszy 
To prawda, że ​​jesteś tym, co myślisz, jednak myślenie jest tylko jedną ścieżką energetyczną a istnieje wiele ścieżek. 
Pozytywne myślenie samo w sobie niekoniecznie wystarcza, aby zmienić rzeczywistość. 
Jest to powolna i niepewna metoda na życie.
Prawda jest taka, że ​​uczucie pojawia się przed myśleniem. W rzeczywistości nie uczymy się myśleć poznawczo, dopóki nie osiągniemy wieku około 18 miesięcy, ale czujemy  dużo wcześniej, nawet w łonie przed urodzeniem. Uczucie jest tajnym składnikiem manifestowania twojej rzeczywistości.
Jak więc zdobyć to, czego naprawdę chcemy w życiu?
 Musimy działać na co najmniej 4 poziomach, 4 różnych rzeczywistościach, 4 wszechświatach lub jakkolwiek chcesz je nazwać:

Królestwo Ducha

Medytujcie swoją manifestację na zrelaksowanym i głębokim poziomie świadomości.

Umysł intelektualny

Myśl pozytywnie, uznając ciemność, ale nie rozmyślaj nad nią. Nie skupiaj się na ciemnych myślach, one istnieją i mają moc, więc nie wzmacniaj ich, poświęcając im dużo uwagi.

Kraina emocjonalna

Jest tu dużo mocy, do której często nie ma dostępu, aby uzyskać to, czego chcemy. Wykorzystaj swoje uczucia i ukierunkuj energię, aby uzyskać to, czego chcesz. Podążaj za swoją pasją. Jeśli chcesz pomagać ludziom, ponieważ to sprawia, że ​​czujesz się dobrze, skoncentruj się na osiągnięciach i satysfakcji, aby wnieść więcej pieniędzy do swojego życia, jeśli tego właśnie chcesz. Lub wykorzystaj te uczucia, aby uzyskać więcej kontaktów z ludźmi, abyś mógł im również pomóc.To wszytko zależy od ciebie co na daną chwilę  jest ci naprawę potrzebne 

Świat fizyczny

Podejmij wysiłek fizyczny, aby zrealizować swoje marzenia!!!!!
Możemy wymyślić dowolną liczbę uroczych opowieści fantasy o tym, jak chcemy, aby nasze życie wyglądało , ale podjęcie właściwej akcji fizycznej w kierunku tych snów,marzeń jest absolutnie niezbędnym etapem manifestacji.
Przykład ;chcę być kimś, mieć jakąś pozycje w super prosperującej firmie-nie szukam pracy,nie złożyłam tam CV,no gdzieś powinny kończyć się granice ludzkiej głupoty .
Niestety tak nie jest ,marzymy ,śnimy ,pragniemy  ale czekamy na to że samo przyjdzie.
Uwierz mi ,nic samo nie przyjdzie !!! 

Zanim inkarnowaliśmy się na Ziemi, wszyscy ustaliliśmy szereg parametrów naszego życia. Zrobiliśmy to, aby uczyć się i wyrastać w wyższe wibracje. Zdecydowaliśmy się, czy będziemy mężczyzną czy kobietą, wybraliśmy, z jakimi duchami będziemy mieli do czynienia ponownie (mając nierozstrzygnięty bagaż duchowy w poprzednich wcieleniach) i ogólnie namalowaliśmy obraz tego, jak wyglądałoby nasze życie. 
Gdy ewoluujemy duchowo i wypracowujemy naszą Karmę, zyskujemy większą odpowiedzialność i większy wybór parametrów, które wcześniej wprowadziliśmy .
Zauważysz, że powiedziałam „szeroko namalowany obraz”. Oznacza to, że każdy ma wybór co do codziennych czynności. Stopień wyboru zależy od tego, jak daleko rozwiązaliśmy naszą Karmę i oświeciliśmy pole energetyczne we wszystkich naszych ciałach, w tym duchowych, mentalnych, emocjonalnych i fizycznych.
Jeśli teraz zdecyduję, że chcę być mężczyzną, to w zasadzie jest już za późno, ponieważ już przed przybyciem zdecydowałem w Duchu, że będę kobietą. 
Nawet jeśli mam zmianę płci (co jest mało prawdopodobne!), Czy będę prawdziwym mężczyzną czy tylko kobietą, która miała zmianę płci? 
Nie mam uczuć mężczyzny i nawet gdybym mogła je wytworzyć, czy to uczyniłoby mnie mężczyzną?
 Nie, nie jestem mężczyzną i na bardzo głębokim poziomie nie chcę być .
*Teraz dla ludzi, którzy mieli zmiany płci, i to w ich istocie, to jest odpowiedni krok. 
Być może postanowili to zrobić w Duchu. 
Mówię, że kładziemy w Duchu szereg wpływów, które wpłyną na nasze życie i od nas zależy ewolucja i odzyskanie mocy manifestacji, która jest bosko nasza.
Masz moc wyboru w manifestowaniu tego, jak chcesz, aby twoje życie wyglądało 
Wybieraj więc mądrze i pracuj nad swoimi marzeniami w jak największej liczbie wymiarów. 
Możesz przekształcić swoje marzenia w rzeczywistość i pracować z parametrami, które wyznaczyłeś, zanim przybyłeś na tę planetę.
ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO DOBREGO -nie czekaj na cud bo w samej istocie nim jesteś .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...