sobota, 30 listopada 2019

Energia grudnia 2019

Grudzień -energia

Witajcie, w grudniu ostatnim miesiącu roku i ostatnim miesiącu dekady!  Rok 2020  będzie miał wiele kosmicznych dostosowań, które wskazują na wielkie zmiany i wydaje się, że grudzień przyniesie  idealną równowagę energii, aby przygotować nas na to, co  juz niebawem nadejdzie.

Pierwszym znaczącym wydarzeniem w tym miesiącu będzie zmiana Jowisza.

Jowisz wprowadzi się do Koziorożca 2 grudnia po raz pierwszy od 12 lat.
Chociaż Koziorożec nie jest idealnym zodiakiem dla ekspansywnego Jowisza, w rzeczywistości będzie nas chronił w nadchodzących miesiącach, przygotowując się na doświadczenie szeregu planet w Koziorożcu.
Dwie najbardziej znaczące obecnie planety w Koziorożcu to Saturn i Pluton. Ich energia osiągnie szczyt dopiero w styczniu 2020 r., Ale jeśli się dostroimy, możemy poczuć, że ta energia już się przebija .
Energia ta będzie podkreślana przez cały rok 2020, a jeśli nie wprowadzimy zmian, jeśli nie wykorzystamy tego nowego otwarcia energii, możemy utrudnić sobie życie.
Saturn i Pluton pracują bardziej na poziomie globalnym, więc mamy tendencję do dostrzegania efektów w skali globalnej, jednak możemy również odczuwać potrzebę w naszym życiu, aby wyznaczyć nowe granice lub zerwać z czymkolwiek, co wydaje się ograniczające lub hamujące .
W tej energii wszyscy proszeni będziemy  o wspinanie się wyżej, zachowując równowagę.Będziemy  proszeni o rzucenie sobie wyzwania poprzez dalsze rozszerzanie i przyspieszanie. Musimy rozciągnąć nasze normalne granice, bo to jedyny sposób na rozwój.
Wszystkie te wysiłki zostaną uprzywilejowane w 2020 r., Więc być może w ciągu miesiąca naprawdę możemy zacząć ustalać pewne intencje dotyczące tego, co chcemy budować w 2020 r., Nie tylko dla nas samych, ale dla całej ludzkości.

12 grudnia zawita  nieco napięty Księżyc w pełni w Bliźniętach.

Będzie to pełniejsze wyzwanie Pełnia Księżyca i będzie podkreślać, gdzie nie stawiliśmy czoła prawdzie, szczególnie w naszych relacjach i finansach.
Musimy jednak pamiętać, że jest to ostatni Księżyc w pełni przed rozpoczęciem sezonu zaćmienia, co oznacza, że ​​jest to nasza ostatnia okazja, aby naprawdę poznać prawdę o tym, co widzimy i czujemy, i wziąć za to  pełną  odpowiedzialność.
Z jaką prawdą musimy się zmierzyć w naszych relacjach ? 
Z jaką prawdą musimy się zmierzyć w naszych finansach?
Księżyc w pełni poprowadzi nas do udzielenia odpowiedzi na te pytania i pomoże nam wesprze nas, gdy podejmiemy niezbędne kroki.
Saturn i Pluton, którzy spotkają się 12 stycznia, również będą bardzo aktywni na tym Księżycu w pełni i mogą dać nam przedsmak nadchodzących wydarzeń.
Zobacz, co dzieje się na scenie światowej w tym czasie, ponieważ możemy zobaczyć rozpadanie się rzeczy.

Spotkanie Saturna i Plutona to wielka energia transformacyjna, która ukształtuje tematy na nadchodzącą dekadę.

Saturn i Pluton wyrównują się co 35-38 lat, jednak nikt z nas dzisiaj nie doświadczył ich razem w Koziorożcu i nikt z nas nigdy więcej tego nie zrobi.
W przeszłości układy Saturna-Plutona były powiązane z złowieszczymi wydarzeniami na świecie, jednak oba są w stanie zniszczenia, aby mogły odbudować, a odbudowa jest ważna.

22 grudnia przyniesie  Przesilenie (sabat Yule )i początek sezonu Koziorożca.

Jest to oficjalny początek zimy lub lata, w zależności od tego, gdzie  mieszkasz.
Na półkuli północnej ta pora roku jest związana z ciemną nocą duszy. Na półkuli południowej jest to czas świętowania światła.
Bez względu na to, gdzie mieszkamy, Przesilenie sprawi, że wszyscy będziemy myśleć o tym, jakie cele chcemy wyznaczyć na nadchodzący rok.
Rozpoczęcie sezonu Koziorożca to wspaniały czas na ustalenie długoterminowych celów i zastanowienie się nad noworocznymi postanowieniami, więc wykorzystaj tę energię, jeśli czujesz się na siłach.

Następnie w dniu 26 grudnia mieć będziemy  zaćmienie Słońca Koziorożca.

To Zaćmienie otwiera portal dla nowej fali świadomości i chociaż będzie  intensywny, przyniesie pozytywna energię!
W tym czasie medytuj i wizualizuj siebie, wyrównując się wyżej i podnosząc wibrację.
Cieszcie się energią, kiedy kończymy rok. Użyjcie Zaćmienie , aby przejść do nowej świadomości. Użyjcie   energii, aby przyspieszyć swój duchowy wzrost i wyznaczyć zamiar na nadchodzący rok.

Grudzień to miesiąc zamknięcia, ale także powitania w nowym. Bez względu na to, co nadejdzie, poświęć czas, aby być życzliwym i szanującym siebie i swoją podróż.

Nie ma znaczenia, czy uważasz, że nie spełniłeś oczekiwań tego, co według Ciebie było w tym roku. Nie ma znaczenia, czy miałeś plany, które nigdy nie zostały zrealizowane. Nie ma znaczenia, czy popełniłeś błędy po drodze, ponieważ nadszedł czas, aby wybaczyć i uwolnić je wszystkie.
Grudzień to miesiąc, w którym będziesz świętować, i bez różnicy gdzie jesteś
Ufaj, że wszystko, co odpadło z twojego życia, nie ma dla ciebie miejsca w 2020 roku. Ufaj, że wszystko, co pojawiło się w twoim życiu, pomoże ci napędzać cię w 2020 roku.

2020 jest ogromnym przejściem i punktem zwrotnym. Jest to czas, w którym awansujemy i doświadczamy wyższej częstotliwości energii.

Mimo że droga mogła być bolesna. Chociaż mogliśmy  czuć, że nie jesteśmy tam, gdzie powinniśmy być, lub nie żyjemy życiem, o którym myśleliśmy, że będziemy, wciąż tu jesteśmy, wciąż pracujemy i wciąż jesteśmy otwarci na możliwości tego, co możemy zaoferować życiu.
Dziękuję , że wybrałeś się ze mną w tę kosmiczną podróż! 
Mam nadzieję, że wszyscy znajdziecie czas na odpoczynek oraz świetny początek 2020 roku.

4 komentarze:

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...