piątek, 8 listopada 2019

Listopadowa pełnia Księżyca


Księżyc w pełni przypada na 12 listopada i będzie on w Byku .
Wnosić będzie bogatą, ekspansywną energię, która otworzy nas na nagrody za ciężką pracę.

Rok 2019 był rokiem przygotowawczym do niektórych z kosmicznych dostosowań, które czekają na nas w 2020 roku .

Wielu z nas zostało powołanych, by ulepszyć nasze życie, nasze myśli, nasze relacje.
W tym roku położono ogromny nacisk na wyznaczanie granic i zastanawianie się, w jaki sposób nasze działania wpływają nie tylko na nas samych, ale na otaczający nas świat.
Wszystkie te tematy były obecne, gdy podróżowaliśmy przez czasami ciężkie miesiące 2019 , a teraz zobaczymy wyniki naszej ciężkiej pracy.
To był także rok, w którym poprowadzono nas, abyśmy mówili naszą prawdę i uczyli się, jak wyrażać i komunikować się w sposób rozważny.
Pod pełnią Księżyca w listopadzie jest wiele błogosławieństw;musimy tylko otworzyć nasze ramiona, otworzyć nasze serca i musimy uwierzyć , że jesteśmy godni przyjęcia.
Pod tą energią jest ogromny moment wypuszczenia, więc jeśli jest coś, co chcemy puścić lub zamknąć, będziemy wspierani i kierowani na każdym etapie naszych decyzji .
Pełne Księżyce oznaczają koniec cyklu, a wokół tego Księżyca w Byku istnieje silny motyw zamknięcia.
Może się również zdarzyć, że problemy obciążające nagle zostaną rozwiązane lub nie będą już nas obciążać,więc warto wykorzystać tą energię .
Obfitość jest czymś, co zawsze jest dostępne , ale w tym Księżycu jego wibracje będą silne.
Być może będziemy musieli podjąć działania w kierunku naszego wyboru, aby przepłynąć tą energią, ale wiedzcie, że to ona chroni nas i prowadzi do szybkiego i pokojowego zakończenia.
Pod wpływem mocy tego Księżyca w pełni Byka będzie nam również oferowana obfitość, szczególnie obfitość finansowa.
Skupienie się na wdzięczności jest również szybkim sposobem na wejście w wibracje obfitości, a kiedy zbliżamy się do końca roku, jest to idealny czas, aby skupić się na tu i teraz.
Użyj tej energii, aby poprosić o podwyżkę, zbadać alternatywne źródła dochow lub przeczesać swój budżet lub finanse, aby zobaczyć, gdzie możesz zaoszczędzić lub w co musisz zainwestować .
Jeśli pojawią się nieoczekiwane rachunki, sprawdź, czy możesz podejść do tego z dużym dystansem ,nie warto się katować i martwić .
Przypomnij sobie wiele błogosławieństw, które otaczały cię w tym roku, i celebruj każde z nich. Czcij siebie także za wszystko, przez co przeszedłeś, a poczujesz się bliżej energii obfitości, która otacza Księżyc w Byku.
Nawet jeśli pojawiły się wyzwania, nawet jeśli rok nie poszedł całkowicie według Twojego planu, istnieje moc znalezienia czegoś, za co można być wdzięcznym.
Czy możesz poświęcić chwilę, aby przejść do tej pory przez cały rok i wskazać jedną rzecz z każdego miesiąca, za którą czujesz się wdzięczny.
Może to były wakacje, które wybrałeś w lutym lub i spotkanie z przyjacielem z dawnych lat w październiku.
Znak Byka wywołuje poczucie siły, stabilności, skupienia i pewności siebie.

Byk jest wytrwały i konsekwentnie dąży do bezpieczeństwa, jeśli połączysz tę energię wnikania z zaangażowaniem i wyraźną intencją, cokolwiek zaczniesz, będzie miało pewną pozycję i będzie trudne do zatrzymania przez osoby trzecie 
Byk jest również używany do reprezentowania natury i idei energii duchowej przejawiającej się w coś materialnego i namacalnego.
Na podstawie wibracji bazowej energia Byka może zostać uwiedziona przez świat materialny i pięć zmysłów, ale na wyższych poziomach energia Byka może przekroczyć świat materialny w coś głębszego.
Możesz nauczyć się szukać tego, czego szuka w sobie, niż szukać rzeczy poza sobą.
Kiedy przestajemy patrzeć poza siebie; kiedy przestajemy porównywać nasze życie do innych ,staniemy się wolni
Jesteśmy zachęcani do wyjścia poza pięć zmysłów i do upewnienia się, że nasze uczucia akceptacji, radości i miłości pochodzą z wewnątrz.
Nie ma znaczenia, jakie ubrania nosisz, ile masz na koncie bankowym, czy masz najnowszy telefon.
Nie ma znaczenia, czy coś nie poszło zgodnie z planem, czy czujesz, że nie osiągnąłeś wszystkich swoich celów, ponieważ nadal jesteś nie do końca zadowolony .
Powtórz 10 razy:
„Jestem godzien,
jestem godzien,
jestem godzien pięknego życia…”Użyj tej pełni Księżyca, aby naładować baterie, ćwiczyć samoopiekę, wiedzieć, że jesteś godny, i uporządkować swoje finanse.
Otwórz się na oferowane prezenty, miej otwarte serce i otwarty umysł, bo nigdy nie wiesz, jakie skarby mogą być widoczne w jego świetle.
Życzę nam samych błogosławieństw

Pomocny artykuł:
Rytuał na listopadową energię Byka
Księżyca w byku jest wspaniałym miejscem do zamknięcia, uwolnienia i
ż zbierania nagród.
Jest to romantyczny, hojny i obfity Księżyc w pełni, który pomoże nam wszystkim złagodzić się pod koniec roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...