środa, 20 listopada 2019

Nów Księżyca w Strzelcu

Nów Księżyca listopad 2019
Nów Księżyca w Strzelcu

Faza nowiu w listopadzie stanowi nowy początek dla tych, którzy przyjmują go jako okazję do świętowania nowych początków, rozpoczęcia przemian życiowych i uzyskania duchowego uzdrowienia z ogromnej pozytywnej energii tego Księżyca .
Księżyc w nowiu jest początkiem nowego cyklu, szansą dla nas na wyczyszczenie tablicy i rozpoczęcie nowego rozdziału.
Życie jest pełne możliwości, aby zacząć od nowa, spróbować czegoś nowego, robić rzeczy inaczej, i właśnie w  to wprowadzi nasz listopadowy Nów  Księżycowy do naszego życia.

26 listopada będziemy mieć obfity Księżyc, który daje możliwości, aby zacząć od nowa, dotrzeć dalej i przerobić obszary naszego życia, które stały się przestarzałe lub stały się niepożądane.

Poświęć chwilę, aby się określić .  Poświęć chwilę, aby uhonorować swoją księżycową podróż i pomyśleć o wszystkim, co osiągnąłeś i co już dawno za Tobą 

Cokolwiek przeszliście, cokolwiek już było, jest już przeszłością, a kiedy witamy ciemny Księżyc Strzelca, nadszedł czas, abyśmy zwrócili uwagę na następny rozdział.

Znakiem Strzelca rządzi Centaur celujący strzałą w niebo.

Centaur jest pół-koniem, pół-człowiekiem i jest naturalnym uzdrowicielem. Posiada mądrość, którą odziedziczył przez wiele wcieleń i wiele królestw galaktyki. Ta mądrość pozwala mu skierować strzałę w kierunku, który zawsze wspiera jej najwyższy wzrost.
Dlatego w ten nowy Księżyc wszyscy możemy z łatwością wykorzystać tę energię.Wszyscy możemy skorzystać z intuicyjnej mądrości, która żyje w środku by odnaleźć  właściwy sposób kierowania naszą życiową  strzałą.
Nowy Księżyc w Strzelcu  jest również obfity i ma moc, aby wprowadzić nowe możliwości w swoje życie.
Możemy również doświadczyć jakiejś zmiany lub zobaczyć, jak te zmiany rozgrywają się na scenie światowej, a nawet przez Matkę Naturę.
Kochani dostosujmy się do naszej wrodzonej mądrości, wtedy zawsze będziemy wiedzieć, w którą stronę skierować naszą strzałę.
Chociaż możemy nie mieć żadnej kontroli nad tym, gdzie dokładnie wyląduje nasza strzała, możemy wybrać kierunek, w którym chcemy ją wysłać, a ten wybór jest mocą, którą wszyscy będziemy mogli ćwiczyć, rozpoczynając ten cykl nowiu.
Cokolwiek stanie na naszej drodze, wiedz, że w ofercie jest również energia ochronna. Księżyc Strzelca wysyła ochronę i możliwość zobaczenia świata z nowego punktu obserwacyjnego.
W tym życiu nie ma złych wyborów, tylko lekcje i tylko wzrost. I, podobnie jak Księżyc, my również mamy szansę zacząć od nowa, powstać i odrodzić się ponownie.

Nasz listopadowy nów ma właściwości lecznicze, które również będą naszym przewodnikiem. Ta uzdrawiająca cecha wymaga od nas akceptacji, kochania siebie, ale przede wszystkim wybaczenia sobie.

Musimy wybaczyć sobie wszystko, co zrobiliśmy lub czego nie zrobiliśmy. Musimy wybaczyć sobie  nasze postrzegane niepowodzenia, wybaczyć sobie nasze myśli, nasze uczucia i nasze działania.
Jesteście godni tego przebaczenia, a oddanie go sobie, szczególnie w czasie nowiu, może uwolnić was od nowych niepowodzeń, które nie raz  nadejdą.
Nigdy nie jest za późno na zmianę kierunku; nigdy nie jest za późno, aby spróbować ponownie. Nigdy nie jest za późno, aby robić różne rzeczy i zobaczyć, dokąd cię to zaprowadzi.

Ciesz się listopadowym Nowiem, ponieważ jest to właściwie ostatni nów w tym  roku.

W przyszłym miesiącu w grudniu zamiast nowiu obserwujemy zaćmienie Słońca.To zaćmienie Słońca jest potężne i oznacza otwarcie portalu, ale więcej w tym niebawem
Pozwólcie, aby wibracje listopadowego nowiu Księżyca obmyły was.
 Poświęćmy czas na spokojne odbicie i nie uciekamy od ciemności, zamiast tego wykorzystajmy to jako okazję do rozpoczęcia nowiusieńkiego pomysłu "na nadchodzące  jutro" i pomalowania świata na własne kolory. 
Załaduj swój łuk i strzałę i skieruj go ładnie i wysoko, bo jak mówi banalne powiedzenie - celuj w Księżyc, ponieważ nawet jeśli spudłujesz , wylądujesz wśród gwiazd.
Kochani życzę odwagi i więcej wiary we własne możliwości ,wszystkiego dobrego!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...