piątek, 20 grudnia 2019

Brama między zaćmieniami Słońca i Księżyca-jej energia

Zaćmienie  Słońca i Księżyca
LśnienieDuszy


Zaćmienia zawsze podążają za cyklami i generalnie występują w parach.
 Te pary zawierają zaćmienie Księżyca, które spada na Księżyc w pełni i zaćmienie słoneczne, które spada na Księżyc w nowiu.
Czas pomiędzy tymi dwoma parami zaćmień  jest uważany za bramę zaćmień  i jest to okres, który zwykle trwa około 2 tygodni.
Brama  jest jednym z najsilniejszych i najbardziej magicznych okresów w roku, ponieważ energia obu Zaćmień łączy się, tworząc most pomiędzy jednym stanem świadomości i następnym.
Zaćmienia  są zawsze ogromnymi punktami wzrostu, przebudzenia i zmiany, więc ten moment pomiędzy dwiema parami zaćmień  to także czas transformacji i odnowy.
Istnieją dwa różne typy bram - jest brama pomiędzy lunarnym a słonecznym zaćmieniem, a także brama między zaćmieniem słonecznym a zaćmieniem Księżyca.
W zależności od kolejności Zaćmień, energia może być nieco inna.
 Intensywność tych bram zależy również od intensywności zaćmień  po obu jej stronach.
Brama  może również mieć nieco inny smak, w zależności od astrologicznych znaków Zaćmień.

Brama między zaćmieniem Księżyca a Słońca-jej energia  

Zaćmieniami Słońca -grudzień2020

Gdy przechodzisz przez BRAMĘ ZAĆMIEŃ między zaćmieniem Księżyca a zaćmieniem słonecznym, zwykle pojawia się motyw uwolnienia i puszczenia, aby zrobić miejsce na nowe.
Zaćmienia Księżyca mają zdolność wyciągania i przeciągania rzeczy z ciebie, podobnie jak przyciąganie grawitacyjne Księżyca pomaga wyciągać rzeczy, które zostały głęboko zakopane.
Ta energia "ciągnąca" lub "wyciągająca" pomaga uwalniać rzeczy, które już wam nie służą i może przynieść stare myśli, wzorce i przekonania na powierzchnię, aby mogły zostać oczyszczone.
Podczas przechodzenia przez BRAMĘ ZAĆMIEŃ  po zaćmieniu Księżyca prawdopodobnie możesz czuć się wyczerpany i ospały. 
Możesz także czuć potrzebę samodzielnego wchodzenia w interakcje, zastanawiania się i spędzania czasu.
Ukryte prawdy i uczucia mogą również wypłynąć na powierzchnię i być może będziesz musiał poradzić sobie ze starymi ranami, które odrzuciłeś na chwilę  lub zapomniałeś.
ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA zawsze rzuca nam wyzwanie, abyśmy poszli trochę głębiej i pchnęli trochę dalej, abyśmy mogli tworzyć większą świadomość wokół naszych myśli i nawyków, i to jest coś, co zdecydowanie nasila się, gdy przechodzimy przez Bramę.
Zaćmienia Księżyca mogą również przynosić zakończenia, a te zakończenia często występują podczas samego okresu  gdy otwierają się Wrota.
Kiedy zbliżasz się do Zaćmienia Słońca, zazwyczaj pojawia się poczucie lekkości i możesz nawet poczuć, że w twoim życiu powstaje przestrzeń.
Zaćmienie Słońca , oznacza, że ​​nadchodzący miesiąc będzie skupiony na stworzeniu nowego i wypełnieniu tej nowej przestrzeni w życiu czymś bardziej pozytywnym i wyrównanym.
Wskazuje również, że nadchodzące miesiące będą wypełnione działaniem i energią, a ty będziesz wspierany, aby iść naprzód.

Brama między zaćmieniem Słońca a  Księżyca-jej energia  

Zaćmieniami Słońca -grudzień2020

Gdy przechodzisz przez BRAMĘ między zaćmieniem słonecznym a zaćmieniem Księżyca, energia jest nieco inna.
Właśnie teraz tak będzie PONIEWAŻ ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA BĘDZIE 10-GO STYCZNIA 2020
Podczas gdy Księżycowe Zaćmienie wyciąga różne rzeczy, Słoneczne Zaćmienia wciągają rzeczy w twoje życie i pomagają ci tworzyć i kierować swoim życiem w nowy sposób.
Począwszy od Słonecznego Zaćmienia to znak, że musisz wprowadzić swoje marzenia w czyn, i iść za tym, czego naprawdę chcesz.
Jest to znak, że musisz wciągnąć w życie więcej energii opartej na działaniu i wyrównać, aby twoje słowa pasowały do ​​twoich działań.
Podczas przechodzenia przez tę BRAMĘ często pojawia się poczucie wsparcia przy rozpoczynaniu nowych rzeczy i poczucie bycia prowadzonym, gdy robisz następny krok.
Jest to bardzo wysoki czas energii i prawdopodobnie za pomocą ZAĆMIENIA SŁOŃCA poczujesz przypływ energii i inspiracji.

Kiedy zbliżasz się do Zaćmienia Księżyca, energia zaczyna się przesuwać i zaczynasz uświadamiać sobie, co blokuje ci możliwość poruszania się do przodu.
Możesz mieć swoje marzenia i wszystkie swoje plany, ale Zaćmienie Księżyca ostrzeże Cię, jeśli są rzeczy, które trzeba oczyścić, zanim będziesz mógł iść do przodu.
Kończąc na Zaćmieniu Księżyca, wskazuje, że temat naprawdę będzie pogodzić się z tym, co musi się udać i co musi pozostać, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością.
Aby przejść przez to, miesiące poprzedzające mogą wymagać od ciebie wejścia i refleksji, abyś mógł wyciągnąć i uwolnić wszystko, co blokuje ci prowadzenie pożądanego życia.
Najbliższa  brama Zaćmień -26 grudnia - 11 stycznia 2020 r
                      Wpływ zaćmienia Słońca na umysł i ciało 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...