wtorek, 10 grudnia 2019

Grudniowa pełnia Księżyca w Bliźniętach

Pełnia  Księżyca w Bliznętach
Pełnia  Księżyca w Bliźnętach

Grudniowa pełnia jest ostatnią pełnią roku, dekady i ostatnią  przed rozpoczęciem sezonu zaćmienia!
Niesie silną energię uwalniania i spada na  12  Grudzień w zależności od strefy czasowej, na znak Bliźniąt.
Niezależnie od tego, co jest poruszone w czasie pełni Księżyca, daje to nam wszystkim możliwość uwolnienia rzeczy, których nie chcemy już zabierać ze sobą  w nowy rok.
Grudzień może być dla wielu  z nas wyjątkowo pracowity, (plany podróży, zobowiązania  rodzinne itd)Jeśli możesz, spróbuj poświęcić trochę czasu na przemyślenie tego, czego już nie chcesz zabrać ze sobą do 2020 roku.
Zastanów się jakie  nawyki, wzorce lub zachowania chcesz porzucić, aby zrobić miejsce  na nowe  wspaniałe rzeczy?
Ustal intencję tej pełni , odmów krótką modlitwę lub napisz ją na kartce papieru.
 Robienie tego pod wpływem wibracji grudniowego Księżyca w pełni zaoferuje dodatkowe wsparcie i pomoże uruchomić twoją intencję.

Użyj tej energii Księżyca w pełni, aby się ze sobą zmierzyć, aby odpocząć, przywrócić spokój i puścić wszystko, co jest gęste ,ciężkie i to co już nie służy  Twojemu największemu dobru .

Wokół tego Księżyca występować będą silne wibracje lecznicze, ponieważ tuż po jego szczycie Chiron , asteroida uzdrawiania przejdzie bezpośrednio po cofnięciu się od 8 lipca 2019 r.
Jest to idealny czas na zaplanowanie tego czasu, w celu zwiększenia odporności lub poświęcenia dodatkowego czasu na samoopiekę.
W tym Księżycu w pełni faworyzowane będzie zdrowie.
Więc zastanów się nad zmianą swoich dotychczasowych nawyków 
To samo dotyczy naszego zdrowia psychicznego i emocjonalnego. 
Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z terapeutą ,psychologiem  lub przyjacielem. 
Lub spróbuj wydostać się sam  z wiru jaki cię otacza robiąc coś nowego w swoim życiu , np.ćwicząc, zdrowo  jedząc czy medytując.

Bądź miły dla siebie pod tą energią, ponieważ istnieje niewielka intensywność, a skupienie się na rzeczach, które łagodzą i leczą, będzie jak antidotum.

Księżyc w pełni z Bliźniąt może również wyzwalać nasze relacje i finanse, głównie dlatego, że planeta Wenus jest bardzo aktywna.
W rzeczywistości, w czasie pełni Księżyca, jest ona umieszczona pomiędzy  Saturnem i Plutonem , tworząc tak zwaną potrójną koniunkcję, a my silnie poczujemy jej energię!
Jeśli czujemy się trochę niepewni co do związku lub zmagamy się z pewnymi wyzwaniami w związku, ten Księżyc w pełni może stanowić okazję do postępu w obu kierunkach.
Zerwanie z kimś lub ustalenie z nim twardych granic nigdy nie jest łatwe, ale jeśli będziemy zwlekać później może jeszcze  być to bardziej skąplikowane 

Jeśli w tej chwili pojawią się problemy w związku, nie odczuwaj presji ze strony rodziny, opinii innych osób. 

Musisz zrobić to, co dla ciebie najlepsze!

Oczywiście łatwiej to powiedzieć niż zrobić, więc nie przejmuj się tym .Co ma być to będzie,przecież nie uciekniemy od naszego przeznaczenia , ale im szybciej stawiamy czoła problemom tym łatwiej i spokojniej  nam żyć !!!
W każdym razie o tej porze roku często podkreślane są relacje rodzinne, więc jeśli czujesz się sfrustrowany lub za bardzo  emocjonalny wokół Pełni Księżyca, znajdź sposób, aby uchronić się przed działaniem osób trzecich. 
Podczas gdy ten Księżyc w pełni uwypukla problemy w związku, wiedz, że cokolwiek wyjdzie na powierzchnię, jest lepsze niż wewnętrzny oszukany i toksyczny spokój !

Istnieje moc poznania prawdy wystarczy że ją przyjmiesz 

Jeśli nowa prawda lub informacja wyjdzie na pierwszy plan w czasie pełni Księżyca, pamiętaj o zachowaniu  instynktów i daj sobie czas na przeanalizowanie i przetworzenie wszystkich faktów, zanim posuniesz się naprzód.
Nie podejmuj nigdy działań pod wpływem impulsu ,czy złych emocji .
Jeśli droga do przodu nie jest w 100 procentach czysta, nie zmuszaj się  do działania,nic na siłę ,przeciez musisz być pewien swoich decyzji.
 Być może będziesz musiał jeszcze chwilkę poczekać , dopóki nie zostaną ujawnione dodatkowe informacje, które mogą pojawić się w sezonie zaćmienia,który już niebawem 26,12 w nów Księżyca  .

Grudniowa pełnia Księżyca może uwypuklić problemy związane z relacjami, ale może również przynieść słodką, kochającą, kreatywną energię!

Możemy czuć się , bardziej wrażliwi i bardziej otwarci na tym Księżycu w pełni i chociaż może to czasem przynieść własne wyzwania, możemy wykorzystać tę energię, aby czerpać z miłości, współczucia i życzliwości
Nasze finanse to kolejny obszar, który może zwrócić naszą uwagę na ten Księżyc w pełni. Znowu jest to coś, co wielu z nas odczuwa o tej porze roku, ale istnieją pewne sposoby wykorzystania tej energii na naszą korzyść.
W ciągu kilku dni 11-12 grudnia priorytetem jest utworzenie budżetu lub trochę uporządkowanie finansów. 
Zastanów się nad otwarciem konta oszczędnościowego lub stwórz cele finansowe na nowy rok.

Nie ulegaj pokusie nadmiernego spędzania  wydawania pieniążków w okresie świątecznym .

Pomyśl o swoich długoterminowych celach np.inwestycje,studia dzieci itd 

 Księżyc w pełni przynosi obfitość na swój sposób, a jeśli masz coś do zaoferowania, możesz odkryć, że to właśnie  ty przynosisz obfitość!
Podaruj pieniądze na wybraną przez siebie organizację charytatywną lub posprzątaj  szafy,strych itd i  podaruj koce, zabawki i odzież,rzeczy ci już zbyteczne  komuś kto naprawdę tego potrzebuje 
Ten Księżyc w pełni nadaje się do równoważenia energii dawania i przyjmowania w swoim życiu, więc zastanów się, w jaki sposób możesz dawać, a następnie otwórz się na to by zostać obdarowanym .

W prawdziwym bliźniaczym stylu , ten Księżyc w pełni wprowadza trochę dualizmu, ale ogólnie grudzień oferuje wspaniałe wibracje, w których możemy się dostroić i  się nimi cieszyć.

Intensywność wokół tego Księżyca w pełni powinna minąć szybko, a my będziemy w stanie łatwiej znaleźć dary wszelkich wyzwań.
To ostatnia pełnia księżyca w 2019 roku i bez względu na to, gdzie byłeś i co zrobiłeś lub czego nie zrobiłeś, zasługujesz na odetchnięcie z ulgą, pozwolenie odejść ciężkim rzeczom i rozpoczęcie nowego roku z jakieś podekscytowaniem lub przynajmniej nadzieją na to, co nadejdzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...