czwartek, 19 grudnia 2019

Obrączkowe zaćmienie Słońca-26 Grudzień 2019

Lsnienie  Duszy

26 grudnia 2019 r. cień Księżyca przykryje Słońce w Koziorożcu 
Zaćmienia Słońca są jak potężne Nowe Księżyce i otwierają  portal do wyższych poziomów świadomości.

Podczas Zaćmienia Słońca otwiera się nowa brama, która popcha nas by  iść dalej na naszej ścieżce duszy.

Pod wpływem grudniowego zaćmienia Słońca dostaniemy nową ścieżkę. Ujawni się nowy sposób. Ten nowy sposób może początkowo wydawać się subtelny. Być może zacznie się jako nowa  wspaniała myśl lub całkiem  nowe uczucie, a następnie powoli zmieni się w podjęcie nowych wyzwań i działań .
To zaćmienie otworzy nowy strumień energii, który możemy wziąć i wnieść do naszego życia.
To, ile jej  pobierzemy, zależy od nas samych  oraz  to gdzie ją usadowimy , ale wszyscy się zmienią pod jej wpływem,oraz  wszyscy zostaną w jakiś sposób nią obdarowani.

Energia otaczająca to Zaćmienie Słońca będzie  obfita i ekspansywna.

Dostaniemy wiele możliwości, aby zasadzić nasiona, które zamienią się w najwyższe,największe i najbardziej soczyste drzewa.
Dni następujące po tym zaćmieniu Słońca są idealne do określenia intencji i zastanowienia się, jakie cele i ambicje chcemy przyjąć w nowym roku.
Chociaż w tej chwili możemy ustalać intencje, musimy być także cierpliwi by zobaczyć, co przyniesie  to zaćmienie 
Może się okazać, że nowe drzwi zmieniają nasze pragnienia i ustępują miejsca nowym intencjom, których wcześniej nie rozważalibyśmy.
Tego dnia mamy również nów ,więc to wszytko pięknie się składa na naszą korzyść.By się określić ,wnieść w swoje życie prawo przyciągania ,pamiętajmy że każda myśl jest energią.Nasze myśli nasze pragnienia oraz przekonania  są emitowane w przestrzeń 

Wokół Zaćmienia jest również silna energia, która wzywa nas do przekraczania dziecięcych wzorców lub uwolnienia naszego wewnętrznego dziecka.

Możemy doświadczyć uzdrowienia na poziomie wewnętrznego dziecka lub możemy odkryć, że nie musimy już dłużej trzymać się wzorów lub urazów, które zgromadziliśmy podczas naszego dzieciństwa.
Alternatywnie możemy odkryć, że musimy przestać traktować wszystko tak poważnie, rozjaśnić i przywrócić energię dziecięcej zabawy do naszego życia.
Ponieważ to zaćmienie  przypada w święta i wielu z nas będzie z rodziną i przyjaciółmi możemy naprawdę wykorzystać to jako okazję, aby wznieść się ponad jakąkolwiek niezdrową dynamikę lub wzorce, które już nam nie służą .
Możemy również użyć tej harmonijnej energii Zaćmienia, aby wybaczyć, leczyć, wyznaczać granice oraz ćwiczyć pełną miłości dobroć i współczucie.
Czasami zaakceptowanie naszej rodziny za to, kim jest,z wadami i wszystkim, może być niesamowicie uzdrawiające to może pozwolić nam spojrzeć w przeszłość, Kim byśmy byli żeby nie ona?
Jak to było gdyby nasi bliscy nie spełniali ról, które powinni odegrać w naszym życiu?
Dynamika rodziny często bardzo szybko staje się emocjonalna i ogrzewana, ale jak możemy patrzeć na rzeczy z bardziej praktycznego, czarno-białego sposobu myślenia? Jak możemy wyjść poza nasze emocje i skoncentrować się na faktach?
Może się to okazać, że w ten sposób będziemy czuć się bardziej swobodnie w kwestii tego, co się pojawi lub jakiej dynamiki rodziny, do której powołania jesteśmy zobowiązani.
Jeśli w tej chwili narastają napięcia, spróbuj skupić się na faktach. Staraj się widzieć rzeczy z logicznego punktu widzenia, zamiast ulegać emocjom.
Oczywiście łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ale jeśli czujesz się wyzwolony, szczególnie w otoczeniu rodziny, sprawdź, czy możesz pochylić się głębiej, aby uwolnić cokolwiek jest punktem wyzwalającym.
Czasami potrzebujesz trochę czasu i przestrzeni, aby to wszystko zrozumieć, ale wiedz, że energie zaćmień będą cię wspierać.
Ponieważ wibracje wokół tego czasu są niezwykle harmonijne, wszelkie problemy prawdopodobnie zostaną szybko rozwiązane i przyniosą więcej miłości i zrozumienia.
Ogólnie rzecz biorąc, grudniowe zaćmienie Słońca niesie obfite energie i otworzy nowe drzwi do nowego strumienia świadomości.

Jego energia jest ekspansywna, ochronna i harmonijna i będziesz czuła się jak b byś dostał prezent od Wszechświata.

To jest coś, nad czym ciężko pracowaliśmy przez cały rok, więc pamiętajcie, aby otworzyć się i przywitać zmieniające się, budzące się energie, które przynosi zaćmienie.
Rok 2020 zapowiada coś pięknego, a droga do nowej fali energii zaczynają się pod grudniowym zaćmieniem Słońca.
Bez względu na to, co wydarzy się tego dnia, energie podniosą nas i przygotują na niewiarygodne fale kosmiczne, które mają rozpocząć się w nowym roku.
Wszyscy jesteśmy wezwani do awansowania, wznoszenia się i wkraczania w nową moc, a to Zaćmienie rozjaśni nam drogę.

Przydatny artykuł 
Wpływ zaćmienia Słońca na umysł i ciało

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...