czwartek, 2 stycznia 2020

Koniugacja Plutona i Saturna-Energia na 12,01,2020r.

pluton i Saturn
Koniugacja Plutona i Saturna w Kozuirożcu


W astrologii koniunkcja to po prostu wyrównanie dwóch planet w dokładnie tym samym stopniu zodiaku. Koniunkcje zdarzają się cały czas, po prostu niektóre są rzadsze niż inne. 
Jedno z tych specjalnych ustawień ma miejsce 12 stycznia 2020 r. 
I jest to połączenie Saturna z Plutonem12 stycznia 2020 r. Zarówno Saturn, jak i Pluton wyrównają się dokładnie przy 22 stopniach Koziorożca i chociaż spotkają się tylko raz, ich energia stworzy falę, która będzie odczuwalna przez cały rok a nawet dłużej .Każdy z nas tą energię odczuje inaczej.
Poniżej opis do każdego znaku zodiaku 
Saturn i Pluton po raz ostatni ustawili się w tej pozycji w 1982 r. Na znak Wagi, ale tym razem w 2020 r., Wyrównują się w Koziorożcu, czego nikt z nas dzisiaj nie doświadczył ani nigdy nie powtórzy.
Rzadkość Saturna i Plutona spotykających się w Koziorożcu czyni go wyjątkowym I astrologowie i osoby wrażliwe na kosmos będą próbować zrozumieć tę energię .

Czego możemy się spodziewać?

Jedną z podstawowych zasad astrologii jest - jak wyżej, a więc poniżej.
Wszyscy jesteśmy połączeni z niebiosami i gwiazdami i możemy wykorzystywać energie, formacje i wyrównania planet w celu uzyskania wskazówek na temat tego, co dzieje się w otaczającym nas świecie i poza nami.
Astrologia pomaga nam zrozumieć, jakie wibracje krążą w kosmicznym niebie, ale to, jak czujemy te wibracje i integrujemy je z naszym życiem, zależy wyłącznie od nas, dlatego nasze doświadczenie jest wyjątkowe.
Wyrównanie Saturna i Plutona jest jedną z tych rzeczy, które wszyscy będziemy odczuwać inaczej, a nasze doświadczenie będzie inne, jednak istnieją pewne ważne tematy, które prawdopodobnie zobaczymy, poczujemy i zaobserwujemy.
W rzeczywistości energia koniunkcji Saturn-Pluton jest czymś, co prawdopodobnie zobaczymy na scenie światowej, ponieważ jest to tak silne i rzadkie ustawienie.
Kiedy patrzymy w przeszłość, aby zobaczyć, co się działo w poprzednich połączeniach Saturna z Plutonem, widzimy wojny światowe, załamania gospodarcze, surowsze rządy, upadek establishmentu w jakiś sposób i masowe choroby.
Saturn i Pluton nie mają najlepszej reputacji. Saturn jest znany z tego, że jest zimny, surowy, prawie jak ta bezlitosna postać ojca, która nigdy nie jest zadowolona bez względu na to, co robisz i ile osiągasz.
Pluton jest planetą śmierci i odrodzenia. Chce niszczyć rzeczy, aby stworzyć więcej mocy i więcej wolności. Chce powstać, silny i potężny jak Feniks z popiołów, ale czasem rzeczy, które powstają, mogą być zbyt dominujące lub żądne władzy dla własnego dobra.
Saturn i Pluton są zdecydowanie ciemniejszymi planetami na powierzchni, ale jeśli spojrzymy trochę głębiej, zobaczymy, że ich ciemność służy wyższemu celowi, który wysuwa nowe światło, które jest silniejsze niż wcześniej.
Na wyższych poziomach Saturn jest ambitny i wie, jak wyznaczyć zdrowe granice, aby znaleźć sukces w życiu. Jest pracowity, wytrwały, lojalny i nigdy Cię nie zawiedzie.
Saturn symbolizuje siłę i siłę woli do kontynuowania, nawet jeśli spotkasz się z wyzwaniem za wyzwaniem.
Pluton jest także artystą transformacji w naszym życiu. Jest to alchemia odpowiedzialna za przekształcenie gąsienicy w motyla i pomoc w przekroczeniu lekcji, których uczymy się w tym życiu, abyśmy mogli latać wyżej.
Pluton reprezentuje także najwyższą transformację ze wszystkich, a jest to powrót do miłości, z której pochodzimy i miłości, którą jesteśmy.
Cokolwiek te dwie planety połączone razem  wyczarują dla nas w 2020 roku, jest pewne, że przyniesie silne przebudzenia, które pomogą przekształcić nas i przenieść na nowe fale świadomości.
Tematy koniugacji Saturn-Pluton
Przy najwyższej wibracji wyrównanie Saturna i Plutona pomogłoby nam przenieść się do miejsca bezwarunkowej miłości, gdzie wszyscy moglibyśmy ciężko pracować, pozostać lojalni wobec naszej sprawy i znaleźć własną definicję sukcesu.
Możemy bardzo mocno wykorzystać tę energię i ściągnąć ją dla siebie w 2020 r.
Życie jest pełne dwoistości i chociaż wyrównanie Saturna i Plutona ma dary, może również przynieść załamanie i potrzebę całkowitej reorganizacji lub przebudowy.
Ze względu na silną energię Koziorożca najprawdopodobniej będzie to miało miejsce w obszarach związanych z naszą karierą, naszymi ambicjami i naszą definicją sukcesu.
Na poziomie globalnym prawdopodobnie zobaczymy, jak energia ta rozgrywa się w obszarach związanych z rządem, bankowością i dużymi korporacjami.
Te obszary społeczeństwa powinny znajdować się w centrum uwagi pod tą energią, co skutkuje większą mocą lub całkowitym zniszczeniem.
Bardziej możliwe  niż to, prawdopodobnie zobaczymy obie te rzeczy dziejące się na różne sposoby i w różnym stopniu.
Walka o władzę będą również tematem tego wyrównania.
Zostaniemy wezwani, aby stanąć w naszej mocy a jeśli się zatraciliśmy  odzyskać ją.

Koniugacja Saturn-Pluton dla Twojego Znaku

Oto jak połączenie Saturn-Pluton wpłynie na każdy znak.

Baran

Połączenie koniunkturalne Saturn będzie wspierać cię w karierze. To może być dla ciebie wielki rok kariery i masz tak wiele kosmicznego wsparcia po twojej stronie, aby wkroczyć w swoją moc i podjąć nową rolę. Jesteś liderem w sercu, więc przejęcie kontroli nad swoją karierą i kierunek, w którym chcesz podążać, będą naturalne w tych energiach. Niezależnie od tego, jakie projekty kariery posadzisz w 2020 r., 

Byk

Sprzężenie Saturn-Pluton będzie wysyłało wiązki energii na swój sposób, które zainspirują cię do znalezienia nowego poczucia niezależności. Możesz także chcieć podróżować lub odkrywać nowe przedsięwzięcia, które zapewnią Ci większą swobodę. Możesz znaleźć się w szkole, a może nawet uczyć. To rok, aby poszerzyć swoje horyzonty i zarezerwować podróż zagraniczną, o której marzysz!

Bliźnięta

Połączenie Saturn-Pluton będzie naciskać, aby uporządkować finanse i nauczyć się umiejętności niezbędnych do stworzenia bezpiecznej przyszłości finansowej.
Możesz zostać wezwany do zajęcia się twoimi relacjami z pieniędzmi oraz tego, jak jesteś otwarty na dawanie i otrzymywanie. 
Energia ta ma duchową zaletę, więc lekcje z pieniędzmi prawdopodobnie będą w jakiś sposób wiązać się z twoją ścieżką duchową. W końcu pieniądze to tak naprawdę kolejna forma energetycznej „waluty”.

Rak

Połączenie Saturn-Pluton zachęci cię do skupienia się na swoich relacjach i tym, jak zdecydujesz się odnosić do innych. Być może będziesz musiał popracować nad ustaleniem granic lub uczeniem się, kiedy możesz bezpiecznie otworzyć swoje serce. Ta energia będzie wspierać cię w przerabianiu twoich relacji i łączenia się z innymi, abyś mógł tworzyć głębsze i bardziej znaczące relacje. Zaufaj swojej intuicji, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje w twoim życiu.

Lew

Saturn-Pluton zmusi cię do spojrzenia na harmonogram i stworzenia więcej czasu na rzeczy, które naprawdę mają dla ciebie znaczenie. Zostaniesz wezwany do stworzenia zdrowszej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym oraz do ustanowienia codziennej rutyny, która będzie satysfakcjonująca. Twoje ogólne samopoczucie będzie w centrum uwagi, a wszystko, co nie wspiera tego w twoim życiu, prawdopodobnie rozpłynie się, aby zostać przekształconym. Rok 2020 to także świetny rok na rozpoczęcie nowej rutyny odnowy biologicznej.

Panna

Połączenie Saturn-Pluton sprawi, że zaczniesz myśleć o swojej kreatywności i o tym, że nie czujesz się tak twórczo wolny, jak możesz. Jeśli coś Cię blokuje lub uczucie stagnacji lub zamieszania na drodze, być może będziesz musiał zrobić skok wiary i spróbować czegoś zupełnie nowego. Zostaniesz poprowadzony, aby pozbyć się rzeczy, które blokują twój postęp i utknęły w miejscu, a twoja kreatywność i pomysły będą ważną częścią tej podróży. Ta energia jest również wspaniała do romansów i budowania trwałych przyjaźni.

Waga

Połączenie Saturn-Pluton zwróci Twoją uwagę na życie domowe i rodzinne. Jeśli chodzi o dom, możesz się poruszać lub czuć się niepewnie w obecnej sytuacji życiowej. Zmiany będą musiały zostać wprowadzone, ale mogą być niewielkie.Czasami wystarczy wprowadzić świeżą energię do przestrzeni z nową sztuką lub usunąć bałagan. Jeśli chodzi o twoją rodzinę, możesz czuć się wciągnięty w kilku kierunkach lub być przy kimś, kto potrzebuje wsparcia. Ewentualnie możesz myśleć o małżeństwie lub dzieciach lub poświęcić dużo uwagi tym obszarom. 

Skorpion

Połączenie Saturn-Pluton poprowadzi cię do myślenia o wyrażaniu siebie w głębszy, prawdomówny i bardziej przemyślany sposób. Jeśli ukrywasz swoje prawdziwe myśli i uczucia lub czujesz się zablokowany przed prawdziwym dzieleniem się, może okazać się, że 2020 r. Przynosi ulgę i otwiera serce. Ta energia będzie również wspierać cię w dzieleniu się swoją historią, ponieważ istnieją perły mądrości, które mogą okazać się bezcenne dla tych, którzy ją usłyszą. Możesz także odkryć nową, bardziej ekspresyjną ścieżkę w swojej karierze.

Strzelec

Połączenie Saturn-Pluton będzie naciskać na ciebie, abyś pomyślał o własnej wartości i tym, jak chcesz spędzać czas, szczególnie jeśli chodzi o karierę. Możesz myślisz inaczej o swojej ścieżce kariery, a może masz ochotę wprowadzić zmiany. Sprawy finansowe mogą również gnieździć się w głowie , ale ta energia przyniesie zastrzyk obfitości, po prostu bądź otwarty na ich otrzymanie i wiedz, że możesz zrobić wszystko, na co masz ochotę!

Koziorożec

Połączenie Saturn-Pluton będzie na twoim znaku, więc to dla ciebie wielki rok!Będziesz się zmieniać i przekształcać pod tą energią i poczujesz, że wznosisz się na nowe wyżyny i poziomy. To rok, w którym ciężka praca się opłaci, a także czas, w którym prawdopodobnie odkryjesz nowe mocne strony, mądrość i dary, które posiadasz. Chociaż pod tą energią możesz czuć rollercoaster emocji, wyjdziesz lśniący.

Wodnik

Połączenie  Saturn-Pluton będzie działało w tle twojego życia i pomagało wspierać wysiłki, nad którymi pracowałeś. Być może będziesz musiał poczekać do końca roku, zanim naprawdę będziesz mógł czerpać korzyści, ale wiedz, że one nadejdą!To rok ciężkiej pracy, ale także wielkich nagród. Cokolwiek zwrócisz na swoją uwagę, będzie się dobrze rozwijać, będziesz musiał być trochę cierpliwy.

Ryby

Połączenie Saturn-Pluton poprowadzi cię do myślenia o swoich nadziejach, marzeniach i życzeniach. Może się zdarzyć, że zmieni się to, czego pragniesz dla siebie i swojego życia, lub zdecydujesz się przerobić niektóre z twoich długo utrzymywanych celów i marzeń. Ta energia będzie również wspierać cię w tworzeniu silnej społeczności. Możesz czuć się pociągnięty, aby dołączyć do nowego klubu, kościoła lub jakiejś grupy członkowskiej. Posiadanie silnych, wspierających ludzi wokół ciebie pomoże ci się rozwijać.

12 stycznia 2020 r .: Koniugacja Saturn-Pluton

To dzień, w którym Saturn i Pluton doskonale łączą się w 22 stopniach Koziorożca.Ten moment oznacza początek nowego cyklu dla Saturna i Plutona, który będzie trwał przez kolejne 35-38 lat nieparzystych. Dzień, w którym te dwie planety będą obserwować, ale także dzień, w którym możemy uzyskać wgląd w to, co musimy się uwolnić, aby odzyskać więcej naszej mocy.
Mimo że daty te mają znaczenie, prawdopodobnie nie będziemy w stanie w pełni zrozumieć skutków połączenia Saturna z Plutonem do 2020 roku.
Wynika to z powolnego ruchu planet i faktu, że bardzo często działają one bardziej na poziomie podświadomości niż na świadomości.
Połączenie Saturn-Pluton jest czymś, co nie tylko ukształtuje 2020 rok, ale także nową dekadę i w jakiś sposób poprowadzi nas wszystkich do ponownych narodzin.
Wszystkiego dobrego!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...