wtorek, 14 stycznia 2020

LightWorkers -kim są? Czy mam coś z nimi wspólnego?

LightWorkers -kim są?
Lśnienie duszy
Kochani ostatnio co raz częściej spotykam się z tą nazwą ,jest  prawie wszędzie. Niestety często ludzie nie mają zielonego pojęcia nawet co to znaczy, ale na Fb głośno o tym piszą na swoich profilach .     Wyrywkowo pytam co przez to rozumieją? mówią np"Fajnie wygląda ,ciekawie  prezentuje się  na profilu ponieważ inni też maja "   Każde z nas kiedyś nim lub innym dobrem będzie ,nie ważne w tym wcieleniu czy innym.
Kochani ,szanujmy ich ponieważ dzięki nim świat jest troszkę   lepszy,troszkę łatwiejszy. Lightworkers naprawdę są tutaj, aby pomóc leczyć planetę, uzdrawiając jej mieszkańców. Nie wprowadzajmy innych (nieświadomych)w błąd nie róbmy nic na siłę, ponieważ jeśli stracimy zdrowy rozsądek ,nigdy do nas nic dobrego nie przyjdzie .
Gdy zaczniemy sobie wmawiać że już jesteśmy przebudzeni ,że może już jesteśmy np.Light Worker-emczy Aniołem ziemi. W tym przypadku nigdy nie doznamy pięknej boskiej energii jaką daje nam Wszechświat ,ponieważ już sobie wmówiliśmy że mamy to za sobą.Z pokorą i spokojem podejdźmy do wszystkiego. 
Nigdy ale to nigdy, gdy tu i teraz mamy bałagan w życiu codziennym nie będziemy mieć porządku w życiu duchowym. Każde z nas musi dostać tak popalić,że z przemęczenia stanie sam na baczność, wtedy przyjdzie cała reszta . Zdrowy rozsądek oraz głos naszej duszy pokaże nam drogę a nie ludzie którzy swoje przebudzenie wyczytali w cudzych książkach .
Lightworkers są nośnikami ognia, utrzymują równowagę energii świetlnej tej planety i przybyli na Ziemię, aby pomóc przenieść ją na wyższy poziom świadomości.
Lightworkers to dusze, które zgodziły się przybyć na tę planetę, aby wypełnić ten obowiązek. Zgodzili się nieść ten płomień do swojej duszy, aby oświetlić ludzi  i oświecić świat.
Lightworkers są uzdrowicielami, jednak wybór sposobu leczenia zależy tylko i wyłącznie od nich samych .
Niektórzy Lightworkers przyjmują rolę nauczyciela duchowego, uzdrowiciela psychicznego lub energetycznego, podczas gdy inni wykonują swoją pracę z inną subtelnością.
Kiedy Lightworker wkracza do świata fizycznego, często usiłuje opanować swój własny  płomień. Lightworker często zapomina o swoim celu, a ich płomień jest przygaszony lub całkowicie zgaszony.
Przez ten przygaszony płomień Lightworker wyrusza w swoją własną leczniczą podróż odkrywania siebie .
 Kiedy ich płomień zgaśnie, Lightworker musi zamieszkać we własnych cieniu aby nauczyć się, jak ponownie rozpalić swój płomień.
Może to być trudny proces dla większości Lightworkers-ów, jednak gdy ich płomień ponownie zaświeci ,świeci wtedy bardzo jasno, stają się silniejsi i znajdują swoją drogę do swojego powołania.
Powołania bywają  różne dla Lightworkers, jednak ich ostatecznym celem jest pomoc ludziom w przekopaniu się przez ich własne cienie, aby znaleźć swoje światło.
Często Lightworker jest odpowiedzialny za równoważenie energii strachu z energią miłości na tej planecie.
Jaki mają cel?
  • Pomagać innym obudzić się 
  • Uzdrawiać innych za pomocą głosu, słów lub rąk.Poprzez utrzymywanie przestrzeni i energii dla innych
Lightworkers są również potężnymi manifestantami i często mogą tworzyć lub kontrolować rzeczy za pomocą swoich myśli. Mają także wrodzoną zdolność do leczenia i sprawiają, że osoby wokół nich czują się bezpiecznie i wygodnie.
Większość Lightworkers jest również intuicyjna, ma dar średniego zasięgu lub jest bardzo wrażliwa na energię.
Lightworker często wkracza w twoje życie w czasie przebudzenia lub trudności i pomoże ci uświadomić Twoje mocne strony, zdolności oraz cel.
Oto 20 znaków które odczuwasz będąc Light Worker-em
LightWorkers -kim są?
Lśnienie Duszy

1. Intuicyjnie wiesz, że żyjesz dla wyższego celu, który jest bezpośrednio związany z przebudzeniem i przemianą własnego życia i życia innych poprzez pomoc w podnoszeniu zbiorowej świadomości ludzi.
2. Jesteś bardzo intuicyjny i posiadasz wrodzoną mądrość na temat życia od młodości. Jesteście naturalnie filozoficzni i duchowi .
3. Chociaż łatwo komunikujesz się z ludźmi i jest to częścią twojego celu, aby im pomóc, jesteś trochę samotnikiem. Jesteś wrażliwy na energię innych ludzi i możesz ją przyjmować tylko w małych  dawkach.
4. Twoje młode życie przygotowało cię na szereg traum, wyzwań i innych trudności. Rozumiecie, że nie miały one na celu zranienia was, lecz raczej przebudzenie was do tego by stać się uzdrowicielem, którym jesteście teraz.
5. Stale dążycie do poprawy własnego życia i życia ludzi wokół was. Twoim głównym celem w życiu jest określenie, co należy naprawić i jak możesz to poprawić. Chociaż czasami staje się to cieniem perfekcjonizmu, gdy jest właściwie stosowany, jest niesamowitą zaletą
6. Choć mogłeś zmagać się z niektórymi chorobami psychicznymi, zrozumiałeś, że były to  przystosowane  do twoich okoliczności, a nie  wrodzone problemy.Pomogły  Ci  zrozumieć, że Twoim celem jest zrewolucjonizować sposób leczenia psychicznego, emocjonalnego, fizycznego i duchowego.
7. Jesteś uduchowiony, ale trzymasz  się z dala od religii. Waszą pracą życiową jest pomaganie ludziom w ponownym internalizowaniu ich mocy. Nawet jeśli korzystasz z nauk lub zasad jednego lub oświeconego mistrza, nadal skupiasz się na przebudzeniu boga w każdej osobie i pomaganiu im zobaczyć ich nieograniczoną moc, potencjał i możliwości uzdrawiania.
8. Jesteś z natury kreatywny, a twój proces uzdrawiania często wiąże się z pewną sztuką, pisaniem lub sposobem leczenia jeden na jednego.
9. Jesteś uosobieniem starej duszy. Jesteś mądry, dojrzały i wydaje się, że masz doświadczenie wielu wcieleń, mimo że jesteś zbyt młody, aby być tak dostrojonym jak ty.
10. Zawsze byłeś w niewytłumaczalny sposób  różny  od swojej rodziny, przyjaciół i rówieśników. Z tego powodu mogłeś mieć trudności ze znalezieniem swojego „plemienia” lub czuć się tak, jakbyś naprawdę pasował gdziekolwiek.
11. Ciągle wchodzisz w głębszą samoświadomość o sobie i swoim życiu. W trakcie nieustannej podróży przebudzenia i uzdrawiania nadal rzucasz światło na aspekty cienia, które większość ludzi odrzuca i zaprzecza.
12. Jesteś niezwykle potężnym manifestantem. Kiedy myślisz lub skupiasz się na czymś wyraźnie, otrzymujesz je lub jesteś w stanie stworzyć w bardzo krótkim czasie.
13. Ta silna energia jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem: musisz uważać na to, na czym się koncentrujesz, ponieważ  stworzysz ją w swoim życiu, niezależnie od tego, czy jest dobra, czy zła.
14. Naturalnie pociągają cię starożytne teksty duchowe o energii i wniebowstąpieniu; bardziej rezonujesz ze wschodnimi filozofiami niż z zachodnimi.
15. Masz psychiczną zdolność intuicyjną
16. Wiesz, że jesteś tutaj w tym życiu, aby rozpuścić swoje stare wzorce karmiczne i wejść na nowy poziom świadomości i światłości. Rozumiecie, że waszym celem tutaj jest nie tylko praca lub zadanie, ale raczej stanie się tym, kim macie być.
17. Twoim głównym celem w życiu jest samorozwój. Zawsze koncentrujesz się na tym, jak poprawić siebie i wiesz, że najlepsze lata twojego życia jeszcze przed Tobą.
18. Czujesz silny związek z naturą i wierzysz, że jest to najlepsze połączenie,by móc jak  najbardziej zbliżyć do źródła.
19. W jednym lub wielu punktach życia doświadczyłeś intensywnego duchowego przebudzenia. Twój światopogląd roztrzaskał się i zostałeś zmuszony oczyścić wszystkie ograniczające przekonania, które kiedyś cię powstrzymywały. Rozumiesz, że przebudzenie może być wyczerpującym, czasem bolesnym procesem, ale często jest konieczne.Osobiście przeszłabym przez to raz  jeszcze.Świat pęka wpół ,wszytko staje się inne i fascynujące ,połączenie z duszą to coś pięknego.
20. Możesz wyczuć, że jesteś częścią globalnego wysiłku na rzecz podniesienia świadomości ludzi i często jesteś nazywany „pionierem” w społeczności duchowej. Nie oznacza to, że jesteście oświeceni, a inni nie. Po prostu mówię, że nauczyliście się swoich lekcji nieco wcześniej, abyście mogli pomóc innym poprzez ich własne.I tą wskazówkę dobrze wziąć do siebie 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...