środa, 1 stycznia 2020

Styczeń 2020-EnergiaWitajcie  w pierwszym miesiącu 2020 roku!
Styczeń jest miesiącem mocy i przygotowuje  nam grunt pod przyszłe wydarzenia, nie tylko na nadchodzący rok, ale także  całą dekadę.
Pamiętajmy że to ciąg dalszy bramy zaćmień

Tematem miesiąca jest duchowe przebudzenie, które rozpoczyna się od potężnego zaćmienia Księżyca w pełni 10 stycznia  który będzie wpadać w znak Raka.

Być może zauważyłeś, że Rak "przegapił" swój  Księżyc w pełni w 2019 roku, co oznacza, że ​​to Zaćmienie nie przejdzie niezauważone!
Energia rakowa będzie  mega silna, a fale energii naładowanej emocjonalnie będą oferowane, aby zainspirować nas do uwolnienia, zrzucenia i puszczenia.
To zaćmienie Księżyca jest również powiązane z Zaćmieniami, które mieliśmy w lipcu 2019 r., Więc motywy z tamtego  czasu mogą powrócić po to by z nimi w końcu się porachować,zakończyć.

Zaćmienia są ważnymi punktami w roku, ponieważ uważa się, że przynoszą wydarzenia zgodne z naszą ścieżką duszy lub przeznaczeniem duszy.
W przypadku zaćmienia Księżyca Wszechświat otwiera portal energii, który pozwala mu się zanurzyć i uwolnić dla nas coś, czego nie byliśmy jeszcze gotowi puścić, abyśmy mogli posuwać się naprzód i przyspieszać.
Podczas gdy Zaćmienia posuwają się naprzód w naszej podróży po duszy,  ludzie często są zmuszeni do nadrobienia zaległości, dlatego czasami mogą być wstrząsającym doświadczeniem.
Każdy z nas będzie inaczej odczuwał Energię Rakowego Zaćmienia Księżyca, ale będzie to czas, w którym wszyscy poczujemy się powołani do uwolnienia i pozbycia się czegoś.
Koniunkcja Saturna i Plutona 12/01/2020

Koniunkcja Saturna i Plutona

Po tym potężnym zaćmieniu, 12 stycznia mamy długo oczekiwaną koniunkcję Saturna-Plutona na znak Koziorożca.

To kosmiczne wyrównanie jest niezwykle rzadkie i niesie zmieniającą życie, transformacyjną energię, która odegra rolę w kształtowaniu całego roku.
W rzeczywistości wyrównanie Saturna i Plutona jest jedną z najważniejszych energii kosmicznych, jakich doświadczymy w ciągu naszego życia!
Więcej o energii Plutona i Saturna tutaj
Wyrównanie Saturna i Plutona przynosi wiele warstw do rozpakowania dla każdego z nas z osobna .
Wyrównanie Saturna i Plutona tak blisko Zaćmienia powoduje niewielką ciężkość i jest prawdopodobne, że cokolwiek wezwiemy do uwolnienia, naprawdę się zmieni i przekształci  się zmieniając nasze  życie .
Chociaż te dni mocy nie zadziałaja  w 3 sekundy ,ponieważ najpierw mają one wpływ na nas na poziomie podświadomości, więc musimy być cierpliwi.
Ale również nie oznacza to też tego że  możemy usiąść wygodnie  na kanapę czekąc na zmianę ,czy super efekty. 
Samo nic się nie zrobi 
Dopiero pod koniec roku naprawdę będziemy w stanie zrozumieć, jakie nasiona i transformacje zostały zasadzone w tym szczególnym miesiącu ,styczniu.

Aby dodać tej energii, między tymi datami 11 stycznia, mamy Urana kierującego się bezpośrednio po cofnięciu się od 11 sierpnia 2019 r.

Jeśli czujemy się niewyraźnie i nie mam tu na myśli przeziębienia  lub niepewni, kierowanie się ku Uranowi pomoże wyjaśnić pewne kwestie .Poprawi to również efekt świetlny Zaćmień .
Z całą tą energią w pierwszych tygodniach stycznia możemy czuć się trochę tak jak byśmy byli wszędzie!
Kosmiczne energie są silne i to może czasami sprawić, że poczujemy się trochę niespokojni.
Niezależnie od tego wydaje się, że Wszechświat poprowadzi nas na naszą ścieżkę i wyrówna nas tak byśmy musieli znaleźć się tam gdzie powinniśmy być.

Następnie 21 stycznia Słońce przenosi się z Koziorożca do znaku Wodnika.

Po silnej energii Koziorożca, której doświadczyliśmy w ciągu ostatnich kilku tygodni, poczujesz się jak powiew świeżego powietrza.
Wodnik jest znakiem powietrznym, więc będziemy czuć się nieco bardziej leccy i zwiewni, szczególnie po silnych kosmicznych ustawieniach, które miały miejsce.

W dniu 25 stycznia mamy pierwszy w roku  nów w  znaku Wodnika.

Ten księżyc w nowiu niesie energię zmian, wstrząsów, a nawet może przynieść więcej przebudzeń. Jest tak, ponieważ Uran, planeta zmian i przebudzenia, będzie w tym czasie bardzo aktywna.

Uran trzęsie rzeczami w naszym życiu, aby obudzić nas do nowego sposobu bycia.Gdy rzeczy się trzęsą, możemy czuć się niespokojni i niepewni, ale czasami potrzebujemy tego, aby odkryć nasze mocne strony i nowy sposób bycia.
Nowa ścieżka, którą otworzyło zaćmienie Słońca w dniu 26 grudnia 2019 r., Może być jeszcze bardziej oświetlona w ramach tej energii i możemy zauważyć wyraźniejszy sens, gdy energia ustabilizuje się, co nas czeka w 2020 roku.

Księżyc  w nowiu w znaku Wodnika  oznacza również początek chińskiego Nowego Roku.Wychodzimy z roku Świni Yin Ziemi i wkraczamy w rok Szczura Metalu Yang.
Według chińskiej astrologii Szczur jest pierwszym znakiem w kole zodiaku, wskazującym początek nowego cyklu i nowej fali energii. 

Podsumowując, styczeń jest pracowitym, mocnym i bardzo naładowanym miesiącem i będziemy musieli zwrócić szczególną uwagę na nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Ważna będzie ochrona naszej energii, praktykowanie samoopieki i tworzenie procedury uziemienia.
Styczniowa energia niesie ze sobą silne poczucie przeznaczenia, więc gdziekolwiek się znajdziemy, niesie ze sobą dość mocne wskazówki, co nasza dusza chce osiągnąć w tym życiu.
Wszystkie te skoncentrowane energie wskazują również na wzrost świadomości nie tylko na poziomie indywidualnym, ale także na poziomie globalnym.
Bardzo powoli będziemy kierowani, aby zmienić nasz sposób myślenia,  i stworzyć nową rzeczywistość dla nas samych i dla świata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...