poniedziałek, 6 stycznia 2020

Zaćmienie Księżyca w pełni Styczeń 2020

zaćmienie Księżyca
Lśnienie Duszy

Starożytni wierzyli, że kiedy Księżyc w pełni spadnie na twój znak  , twoja szyszynka, siedlisko twojej duszy, zostanie aktywowana, umożliwiając ci głębsze dostosowanie się do kosmosu i wyższych wymiarów wokół ciebie.
Gdy  więc Księżyc jest  w swoim znaku (zwykle zdarza się raz w roku) jest tak jakbyś miał dostęp do specjalnych energii, które poprowadzą cię przez następne 12 miesięcy.
Podczas gdy wszystkie znaki zodiaku mają swój własny Księżyc w pełni , w 2019 r. Jeden znak nam się  gdzieś "zapodział".
Kochany Raku straciłeś okazję, by otrzymać szczególną mądrość i oświecenie w poprzednim roku ,ale za to  teraz pierwszy Księżyc w pełni przypada 10 stycznia na  twój znak i powiem ci że nie jest to przeciętny Księżyc w pełni. To  wyjątkowe zaćmienie Księżyca.A ty tą energią będziesz obdarowany podwójnie ;-)

Wszyscy, bez względu na nasz znak, odczujemy, że energie rakowe spadają mocno pod tym Zaćmieniem.

Do całej tej energii dodaje się to, że Słońce wraz z czterema innymi planetami będzie w Koziorożcu, tworząc tak zwane Stelli.
Stellium Koziorożca będzie próbowało królować w wodnistej, wrażliwej w Raku wrażliwości, ale może to tylko pogorszyć sytuację, a nie poprawić!
Rak musi mieć swój moment i nie pozwolić, aby przemyślany, logiczny i praktyczny Koziorożc skakał jemu nad głową !
Rak wychodzi ze swojej skorupy, aby przypomnieć nam o swojej pełnej mocy, i wszyscy zasmakujemy tej energii pod tym potężnym zaćmieniem Księżyca.

Zaćmienia Księżyca przynoszą portale przyspieszonej energii, które pomagają przenosić i przemeblowywać  rzeczy w naszym życiu.

Mogą również przynieść zakończenia i plany które rozświetlą nam umysł dzięki tej energii możemy zrozumieć co za nie długo musimy wywalić z naszego życia .
Zaćmienia Księżyca mogą być trudne, ponieważ często wytyczają nam drogę, na którą nie czuliśmy się gotowi. Mogą przyspieszyć naszą podróż duszy, uwalniając coś z naszego życia lub ukazują nam prawdę, którą musimy zrozumieć, aby iść naprzód.
Ponieważ energia Raka będzie silna, prawdopodobne jest, że to Zaćmienie będzie bardzo emocjonalne i możemy poczuć się wyjątkowo wrażliwi,sfrustrowani  a nawet drażliwi.
Rak również rządzi czakrą serca, co oznacza, że ​​możemy czuć, że granice wokół naszego serca pękają , co może być jednocześnie piękne i bolesne.
Aktywacje serca są możliwe pod tą energią, więc jeśli pracujesz nad uzdrowieniem serca, możesz zdecydowanie użyć tej energii, aby posunąć się nieco dalej i nieco bardziej otworzyć centrum swojego serca.
Często  działamy i szalejemy   w pełni, aby czerpać korzyści z tej wielkiej energii  ale nie tym razem, przy tym  zaćmieniu możemy po prostu usiąść i pozwolić Wszechświatowi przynieść cokolwiek.
Możemy pozwolić się prowadzić, po prostu musimy pokładać wiarę we wszechświecie i ufać, że cokolwiek nadejdzie lub cokolwiek pójdzie, jest częścią naszej ścieżki duszy i przeznaczenia.

To zaćmienie Księżyca Raka działa w tandemie z Zaćmieniem Słońca, które mieliśmy w dniu 26 grudnia 2019 r.

Tematy wokół Zaćmienia Słońca mogą wyjść na pierwszy plan lub zostać powiększone pod tą energią.
Gdy zaćmienie Księżyca wpada w Raka, nasza uwaga może skierować się na nasze środowisko domowe i rodzinne .
Możemy w jakiś sposób poczuć się pochłonięci dynamiką rodziny lub zastanowić się, co dla nas znaczą : rodzina i  nasze relacje.
Możemy również znaleźć miejsce w naszym życiu, aby czuć się bardziej jak w domu lub ustanowić lepsze granice z tymi, których kochamy.
Wszyscy mamy tendencję do odczuwania Zaćmień w nieco inny sposób, ale wszyscy możemy zauważyć motywy pojawiające się w naszym domu i środowisku rodzinnym oraz uczucia, które te rzeczy wywołują w nas.

Saturn, Pluton i Merkury również bardzo aktywni wokół tego Zaćmienia, a Uran przygotowuje się do stacjonowania następnego dnia.

Saturn i Pluton są głównymi graczami w astrologii w roku 2020. Możesz przeczytać więcej o ich wpływie poniżej  , ale zaangażowanie Merkurego prawdopodobnie przyniesie komunikację na pierwszy plan.
Będziemy musieli pracować nad jasnością w sposobie komunikowania się z innymi oraz w jaki sposób podchodzimy do trudnych lub napiętych rozmów, które mogą się pojawić.
Możemy być również zachęcani do mówienia naszej prawdy i dzielenia się naszą mądrością w sposób, który pomoże wyzwolić nas samych  i uwolnić nas od ciężaru, który nas obciąża.
Istnieje poczucie, że prawda nas wyzwoli, jednak czasami prawdy na początku mogą być bolesne.
Jeśli odkryje się kilka nowych prawd, Uran zwrócony bezpośrednio w dniu 11 stycznia pomoże nieco wyjaśnić.

Ogólnie rzecz biorąc, zaćmienie Księżyca w pełni  jest ciężkie i przygotuje nam scenę na nadchodzące miesiące.

Będzie nas prowadzić do wyrażania siebie, otwierania serc, kontaktu z własnymi emocjami nad poczuciem bezpieczeństwa 
Może również wywołać dynamikę rodzinną  lub problemy w domu. Możemy również odczuć że prawda jest dla nas wybawieniem , ​​która  zmieni naszą ścieżkę i kierunek życia.
Zaćmienie Księżyca 10 stycznia poprowadzi nas w pewien sposób, aby uwolnić i puścić rzeczy, które nie służą już naszemu najwyższemu celowi, abyśmy mogli przyspieszyć i skoczyć naprzód na naszej drodze duszy. 
Jesteście gotowi?
Bo ja tak!!!!
Wszystkiego dobrego
Przydatne linki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia

W końcu nadszedł rok 2023, a wraz z nim pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Pierwsza pełnia Księżyca w tym  roku przypada na wodnisty, intu...