sobota, 29 lutego 2020

Energia Marca 2020

Energia Marca 2020

Marzec przynosi zasadnicze zmiany, które poprowadzą nas głębiej w nową falę energii, jaką przynosi 2020 rok.
Najważniejszym wydarzeniem w marcu, innym niż początek roku astrologicznego, jest zmiana znaków Saturna.
Saturn zmienia znaki co 2,5 roku, a kiedy to robi, tworzy falę i przesunięcie w kosmosie, którą wszyscy odczuwamy.
Saturn jest znany jako "Pan Karmy", więc gdy opuszcza Koziorożca , gdzie był od 2017 roku,  do Wodnika, zostaniemy poprowadzeni do zakończenia cyklu karmicznego.
Kiedy kończymy ten cykl karmiczny, Saturn upewni się, że wykonaliśmy pracę, abyśmy mogli z powodzeniem przejść jako absolwenci  do nowej i wyższej wibracji.

Zwróć uwagę na to, co dzieje się w dniach około 21 marca, kiedy Saturn przenosi się do Wodnika.

Ale teraz wróćmy na szczyt miesiąca, ponieważ zdarzają się również mniejsze przesunięcia energii, które poprowadzą nas w ten głębszy rytm.
W pierwszym tygodniu marca Wenus będzie silnie zrównana z Saturnem. Możemy czuć się, jakbyśmy dźwigali ciężar całego  świata na swoje ramiona możemy też czuć się odłączeni i samotni.
Jeśli któraś z tych oznak rezonuje w pierwszym tygodniu miesiąca, wiedz, że miłość do samego siebie i niezachwianie się są kluczem.
Pozwólmy sobie na kreatywność, sztukę  oraz rozpieszczanie się ,jest to dobry motyw z udziałem Wenus jest to dobrym sposobem na wykorzystanie tej energii.
8 marca, tuż przed pełnią księżyca, nastąpi fala kreatywnej energii przepływającej przez kosmos. Chociaż ta twórcza energia może być inspirująca, może również wzbudzać głębsze emocje, które należy oczyścić i uwolnić.
Może się również okazać, że nasze marzenia są większe, a nasze zmysły bardziej wrażliwe. Możemy również łatwiej wizualizować i zamanifestować nasze plany w rzeczywistości.

Energia ta zaprowadzi nas następnie do pełni Księżyca, który przypada na Pannę 9 marca .

Księżyc w pełni będzie oświecający i może pomóc odkryć nowe prawdy lub realizacje. Możemy zostać poproszeni o zwrócenie szczególnej uwagi na nasze zdrowie i zajęcie się wszelkimi dokuczliwymi objawami lub powtarzającymi się wzorami, w których możemy się znaleźć.
Podczas gdy ten Księżyc może oświetlać i wydobywać rzeczy na powierzchnię, być może będziemy musieli pamiętać o wyciągnięciu wniosków lub poczynieniu założeń, zanim będziemy pewni.
Musimy zaufać naszej intuicji i instynktowi, ale także nie  możemy pozwolić, aby nasze emocje przejęły i "pokolorowały" prawdę o sytuacji.
Po pełni Księżyca, Merkury pod koniec retrogradacji pozwoli nam wszystkie marzenia wywalić w eter ,oczywiście na nas spoczywa odpowiedzialność za nie . 

W dniu 20 marca będziemy mieć  równonoc ze Słońcem wchodzącym do Barana. Ta zmiana sygnalizuje również początek nowego roku astrologicznego.

Baran jest uważany za pierwszy znak zodiaku, więc gdy Słońce powróci do tego miejsca, oznacza początek nowego cyklu.
W tej energii możemy ponownie poczuć nadzieję i optymizm. Baran jest ognistą energią i mając Słońce w tym znaku, możemy czuć się wzmocnieni, naładowani i gotowi do wykonania zadań.
W tym momencie miesiąca mamy silną energię na ustalanie intencji i zastanawianie się, jak chcemy spędzić resztę roku. Nie oznacza to, że musimy wszystko zaplanować, ale Wszechświat prosi nas o nasz wkład. Pyta nas, na czym chcemy się skupić lub które obszary naszego życia chcemy poprawić.
Prosi o nasz wkład, abyśmy mogli współtworzyć z energiami otaczającego nas świata, i możemy szukać w naturze wskazówek, jak sobie z tym poradzić.
Na półkuli północnej jest to czas, w którym przyroda kwitnie, a ziemia jest żyzna.Jak możemy wezwać do rozkwitu w naszym życiu? Czego potrzebujemy, aby odżywiać i ładować  siebie?
Na półkuli południowej jest to czas, w którym przyroda przygotowuje się do fazy śmierci w swoim cyklu. Odpuszczanie, uwalnianie przywiązania, pozwalanie, aby rzeczy płynęły w ich naturalnych rytmach, to wszystko tematy tego sezonu. Gdzie musisz przyjąć tę mentalność w swoim życiu? Do czego jesteś powołany, aby uwolnić i puścić?
Dostrajając się do natury, możesz pracować w harmonii z energiami, które są nam oferowane w tej świętej porze roku.

24 marca mamy  Księżyc w nowiu,w znaku Barana  który wzmocni wszystkie nowe, świeże energie, które krążą.

Chiron, asteroida uzdrawiania, również będzie bardzo aktywna na tym Księżycu w nowiu, więc możemy znaleźć się w podróży uzdrawiającej lub odczuwać bliskość rzeczy, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie 6 miesięcy.
Marzec 2020 kończy się przy bardzo aktywnym Saturnie i Marsie, co jest interesujące, ponieważ na początku miesiąca Saturn i Wenus są bardzo aktywne.
Saturn jest zdecydowanie gwiazdą w tym miesiącu i najprawdopodobniej przyniesie pewne zmiany i zamknięcie, które wszyscy odczujemy. 
Wszystkiego dobrego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia

W końcu nadszedł rok 2023, a wraz z nim pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Pierwsza pełnia Księżyca w tym  roku przypada na wodnisty, intu...