poniedziałek, 3 lutego 2020

Pełnia w Lwie -Luty 2020


Pełnia w Lwie -Luty 2020
Pełnia w Lwie 
Pełnia Księżyca przypada na  9-go lutego . Spoczywa w znaku Lwa, a jego energia zbliża się do ognia, który żyje w naszych sercach.Ta pełnia ma wiele warstw i zachęcać będzie  nas do celebracji miłości ,oczyszczenia ,motywacji i odwagi .

Oczyszcza wszystko, co przyciemnia nasze światło i oddziela nas od poczucia więzi z naszą podróżą.

Lew jest rządzony przez Słońce, więc gdy mamy Księżyc w pełni w znaku Słońca, jest on wyjątkowy.
Kiedy Lew ma swoje  "miejsce na Księżycu" w pełni, jest to jak promień światła padający na wszystko, co w naszym życiu jest ciemne i ciężkie.
Lew to znak ognia, który przypomina nam, że możemy połączyć się ze wszystkim, co nas oświetla. Przypomina nam, abyśmy łączyli się z naszym wewnętrznym ogniem, z naszym wewnętrznym Słońcem i pamiętali, że życie służy raczej w doświadczaniu niż kontrolowaniu.
Co podpala twoją duszę?
 Co podmuchuje  twój wewnętrzny płomień?
 Co daje ci poczucie celu, gdy przechodzisz przez doświadczenia życiowe?
Oto niektóre z pytań, jakie stawia nam pełnia lutego. 
Chce, abyśmy połączyli się z tymi pytaniami, abyśmy mogli pracować nad usunięciem wszystkiego, co nas oddziela od poczucia obecności i spokoju w życiu.
Jest coś wzmacniającego, motywującego i regenerującego w tym Księżycu w pełni, nie tylko dlatego, że wpada w znak Lwa, ale także dlatego, że tworzy harmonijne połączenie z planetą motywacji, Marsem.
Mars będzie po naszej stronie niczym mówca motywacyjny, który będzie nas wspierał, podejmując wszelkie wyzwania lub projekty w tym czasie.
Energia Marsa pomoże nam zainspirować nas do przełamania wszelkich lęków, które powstrzymują nas lub utrzymują nasze małe wewnętrzne światło.
Jeśli istnieją obawy, których się trzymałeś, jeśli są rzeczy, których wolałbyś nie oglądać, lub bóle, które wydawały się zbyt ciężkie, aby je nieść, pozostaw trochę miejsca dla energii Księżyca w pełni.

Pozostaw trochę miejsca, aby ten Księżyc w pełni mógł zacząć przesyłać  i przenosić rzeczy z twojego ciała, umysłu, z serca i życia.

Pełne Księżyce są zawsze portalami do uwolnienia, więc jeśli dostroimy się i pozwolimy, aby energia Księżyca wlewała się z naszą własną, znajdziemy wsparcie, aby uwolnić się od wszystkiego, co już nie służy.
Lutowa pełnia Księżyca jest również powiązana z sierpniem 2019 r. Każdy sierpień przynosi portal Lwiej bramy , który jest , gdy Słońce jest w znaku  Lwa.
Teraz, gdy mamy pełnię księżyca w Lwie, możemy ponownie znaleźć tematy, które miały miejsce podczas Lwiej bramy w zeszłym roku .
Możemy nawet zbierać teraz nasiona, które zasadziliśmy w tym czasie.
Często zapominamy, że Pełnie  to także punkty żniwne lub kulminacyjne, w których możemy czerpać korzyści ze wszystkiego, co zasialiśmy przez ostatnie sześć miesięcy.
Jeśli jest coś, co chciałeś zrobić, coś, co chciałeś spróbować, coś, co chciałeś powiedzieć, ten Księżyc w pełni da ci dawkę wiary w siebie i pewności siebie, której potrzebujesz.
Jego energia jest do wykorzystania, ale jest prawdziwa tylko wtedy, gdy działamy na nią, jeśli wpuszczamy ją, jeśli pozwalamy, aby nas prowadziła.
Chociaż zawsze publikuję Rytuał Księżyca w pełni, jest to zdecydowanie jeden z tych Księżyców w pełni, w których chcesz ustanowić zamiar przepchnięcia się przez strach lub barierę, aby przedostać się na drugą stronę.

Tak długo, jak ruszamy się z serca, powinniśmy pozwolić sobie na swobodę próbowania, niepowodzenia, uczenia się i wszystkiego co jest pomiędzy.

Postaw się na linii, nawet jeśli to sprawia, że ​​czujesz się wrażliwy, nawet jeśli jest to przerażające, ponieważ w ten sposób się rozwijasz, w ten sposób się uczysz, w ten sposób zdobywasz kolejne poziomy w podróży.
W tym Księżycu pełni  jest jeszcze inna interesująca energia, a jest nią  spotkanie Wenus i Lilith Czarnego Księżyca.I ta dodatkowa energia pomoże również znaleźć swoją  siłę i pewność siebie oraz zerwać z wszelkimi łańcuchami i ograniczeniami, które nas powstrzymują.
Ogólnie rzecz biorąc, lutowy Księżyc w pełni to czas, aby stanąć w naszej mocy. To czas, aby połączyć się z naszymi wyższymi sobą i iść w zgodzie z naszym najwyższym powołaniem. Czas połączyć się z naszym wewnętrznym Słońcem, rdzeniem tego, kim jesteśmy.
Mantra na ta pełnię „ Aham Brahmasmi”,
 „rdzeń mojej istoty jest ostateczną rzeczywistością”.
Poczuj się przez chwilę w tych słowach. Pozwól sobie na medytację nad nimi. W astrologii rdzeń tego, kim jesteśmy, reprezentowany jest przez Słońce, a przy pełni Księżyca w władcy Słońca możemy wszyscy zanurkować głęboko i poczuć prawdę o tym, czym jest nasza rzeczywistość.
Twój rytuał pełni Księżyca już wkrótce ,wszystkiego dobrego 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...