sobota, 22 lutego 2020

Rytuał nowiu -Luty 2020


Rytuał nowiu -Luty 2020
Rytuał nowiu -Luty 2020

Nów Księżyca w lutym jest ostatnim cyklem księżycowym przed rozpoczęciem nowego roku astrologicznego.
W ramach tej energii zachęca się nas do refleksji, do głębokiego zanurzenia się w nas i do zastanowienia się nad tym, co chcemy wprowadzić do naszego życia, gdy rozpocznie się ten nowy cykl.

Rytuał Księżyca w nowiu 2020

Oto rytuał, który poprowadzi cię przez tę energię
Rytuał najlepiej wykonać od 23 lutego do 3 marca 2020 roku
Będziesz potrzebować:
  • 3 przedmioty do stworzenia własnej herbaty (patrz poniżej )
  • Kubek gorącej wody
  • Wybrane narzędzie oczyszczające (zioła, oleje, różdżka itp.)
  • Nutka do medytacji 
  • Pióro,długopis ,3 karteczki 
  • Świeca
Sposób:
1.Aby rozpocząć ten rytuał, wybierz trzy składniki, których będziesz używać do przygotowania własnej herbaty ziołowej. Możesz wybrać herbatę liściastą, imbir, miód, cytrynę, liście mięty itp. Po prostu wybierz trzy ,możesz swobodnie używać wszystkiego, co masz pod ręką.

Kiedy masz trzy możliwości, zapisz je na kartce papieru jako listę numerowaną.Obok każdego przedmiotu na herbatę zastanów się nad trzema przymiotnikami, aby go opisać.
Na przykład:
1.) imbir: ognisty, odważny, cierpki
Odłóż swoją listę na bok.
2.Zapal świecę i oczyść swoją aurę, a następnie otoczenie. Ponieważ jest to Księżyc w nowiu, ważne jest, aby nie zapomnieć również o oczyszczeniu dolnej części stóp! (Ryby rządzą stopami).
Kiedy oczyszczasz swoją aurę, recytuj następujące słowa:
(Zacznij od czubka głowy i przesuwaj narzędzie oczyszczające w dół ciała, postępując zgodnie z wymienionymi częściami ciała)
„Oczyszczam i uwalniam myśli, które już mi nie służą.
 Oczyszczam i uwalniam napięcie, które może być ciężkie na mojej szyi i ramionach. 
Oczyszczam tułów i plecy, aby moje anielskie skrzydła mogły wykiełkować i swobodnie latać.
Oczyszczam z brzucha wszelkie napięcia i niespokojną energię, które mogą blokować moją kreatywność. 
Czuję, że wszystko się teraz uwalnia.
 Oczyszczam i uwalniam wszelką zastałą energię w moim regionie miednicy i poświęcam chwilę na uhonorowanie tego 
świętego miejsca stworzenia. 
Oczyszczam nogi i kolana i dziękuję im za trzymanie mnie  i równowagę Oczyszczam stopy aż do moich małych palców u stóp, i wszystko wychodzi, wszystko się ulatnia, a teraz jaśnieję" 
Teraz,   odłóż narzędzie oczyszczające i delikatnie poklep swoje ciało rękami, recytując mówiąc : „Kocham cię” 10 razy.

Kiedy oczyszczasz swoje otoczenie, powiedz, co czujesz w danym momencie lub ustaw cichą intencję i pozwól, aby cię poprowadziła podczas oczyszczenia twojej przestrzeni.
3. Zacznij medytację   przez 15 minut.
4. Weź kolejną kartkę papieru i zapisz trzy wyjątkowe wydarzenia lub realizacje, które przytrafiły ci się  w ciągu ostatnich 12 miesięcy. To co przychodzi ci na myśl. Chodzi o to, że zastanawiamy się nad trzema znaczącymi lub być może pamiętnymi wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatniego roku astrologicznego.
Po zakończeniu możesz odłożyć tą kartkę  na bok, nie będziesz jej więcej potrzebować podczas tego rytuału.Powiedz" DZIĘKUJĘ "
5. Zrób ponumerowaną listę trzech rzeczy, które chciałbyś zrobić w nadchodzącym roku. Możesz dołączyć rzeczy, które chcesz zmienić lub rzeczy, które chcesz wnieść do swojego życia. Upewnij się tylko, że twoja lista jest wyraźnie ponumerowana od 1 do 3.
6.Weź kubek gorącej wody i zdobądź listę przymiotników i listę rzeczy, które chcesz wnieść do swojego życia.
7. Spójrz na pierwszą rzecz, którą chcesz wprowadzić do swojego życia, a następnie zwróć uwagę na pierwszy zestaw przymiotników, które zapisałeś na swojej liście.
8.Teraz weź pierwszy przedmiot do przyrządzenia  herbaty i odmów poniższe słowa zanim umieścisz go w kubku z gorącą wodą.
„Aby wprowadzić (pierwszą rzecz, którą napisałeś na liście rzeczy, które chcesz przynieść) do mojego życia, wykorzystam (trzy przymiotniki), które ten (pierwszy przedmiot do herbaty) wydobywa we mnie”.
Następnie napij się herbaty.
Teraz powtórz ten proces dla pozostałych dwóch KOLEJNYCH rzeczy na liście. Nie zmieniaj kolejności.Leć po kolei !!!
„Aby wprowadzić do mojego życia (drugą rzecz, którą napisałeś na liście rzeczy, które chcesz przynieść) , wykorzystam (trzy przymiotniki), które ten (drugi element herbaty) wydobywa we mnie.”
Wypij łyk herbaty.
„Aby wprowadzić do mojego życia (trzecią rzecz, którą napisałeś na swojej liście rzeczy, które chcesz przynieść) , wykorzystam (trzy przymiotniki), które ten trzeci element herbaty wydobywa we mnie.”
Wypij łyk herbaty.
9.Teraz wymieszaj herbatę, aby wszystkie energie się połączyły, a pijąc resztę herbaty, zastanów się nad wszelkimi myślami lub uczuciami, których doświadczasz. Sprawdź, czy przymiotniki, które napisałeś, korelują w jakikolwiek sposób z rzeczami, które chcesz wnieść do swojego życia. Ufaj, że Twoja intuicja dopasowała przymiotniki jako wiadomość właśnie dla Ciebie.
10.Po zakończeniu herbaty . Zgaś świecę (nie dmuchamy) i gotowe.
Szczęśliwego nowiu!


Więcej o ty nowiu tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...