poniedziałek, 30 marca 2020

Astrologiczna Energia-Kwiecień 2020Kwiecień przynosi potężną energię planetarną. Przez cały miesiąc planety, Mars, Jowisz, Saturn, Uran i Pluton będą  bardzo aktywne.
Mars wzmaga ogniste emocje, Jowisz wzmacnia i rozszerza się, Saturn chce ograniczyć, a Uran przynosi zmiany.
Ta kombinacja sił kosmicznych może być dość niestabilna i możemy zobaczyć i poczuć wzrost wzmożonych emocji.
Ale przy tym wszystkim jest także niesamowita okazja do wzrostu i obfitości. Zobaczmy, co będzie w kwietniu…
Pierwszym ważnym wyrównaniem, które ma miejsce w kwietniu, jest koniunkcja Jowisza Plutona. Jest to jedno z najważniejszych dostosowań, które odbędzie się w 2020 r. I rozpocznie się 4 kwietnia.
Ostatnim razem, gdy te dwie planety się spotkały, było około 13 lat temu, będą one rzucać światło na gospodarkę i nasze finanse.
Podczas gdy gospodarka może być podkreślona na poziomie globalnym, na poziomie osobistym, Jowisz i Pluton mogą stworzyć nowe możliwości obfitości.

Ta energia planet zachęca nas do poszukiwania nowych pomysłów i łączenia się z obfitością w nowy i głębszy sposób.

Użyj tego wyrównania, aby zaprosić obfitość do swojego życia i zacząć rozpoznawać obfitość, która jest zawsze wokół ciebie. Użyj tej energii, aby zobaczyć drzwi, które się otwierają, a nie te, które się zamykają.
Kolejne duże dostosowanie nastąpi 8 kwietnia z Super pełnią w Wadze . To najbliższy Super Księżyc w roku, więc poczujemy, że energia księżycowa promieniuje silnie.
Pełnia Wagi, ten Księżyc w pełni podkreśli nasze relacje i zmusi nas do kwestionowania związków i powiązań , które doświadczmy w życiu. Pomoże nam również skupić się na relacjach, które mamy ze sobą, i może być katalizatorem pomagającym nam osiągnąć głębszy stan miłości i akceptacji.

Uczucia samotności mogą osiągać szczyt wokół Księżyca w pełni, więc jeśli to zacznie rezonować, podejmij dodatkowy wysiłek, aby połączyć się z bliskimi.

Jeśli czujesz się odizolowany z powodu jakichkolwiek środków blokujących, pomocne może być myślenie o tym doświadczeniu jako swoistym odosobnieniu i czasie, w którym możesz wejść i ustalić priorytety ,rzeczy, które lubisz robić a do tej pory brakowało ci na to czasu.
Po Pełni Księżyca otrzymamy więcej aktywności, gdy Słońce  będzie pod przewodnictwem Plutona 14 kwietnia. W tym czasie będziemy  wezwani, aby pamiętać, gdzie leży nasza prawdziwa moc i siła.
Jak możesz wzmocnić siebie? Jak połączyć się z niewiarygodną siłą i mądrością, która w nich żyje?

W was jest niesamowite źródło miłości, mocy, mądrości, wiedzy i Boskości. Użyj tych energii jako przypomnienia, aby się z tym połączyć.

Właśnie teraz  niż kiedykolwiek  wcześniej mamy taką piękną  intensywność,tylko teraz  jesteśmy " ściśnięci",przytłoczeni i wiele wydaje się nie możliwe.Daj sobie szansę  by móc  uwolnić więcej potencjału i  wewnętrznej boskiej iskry na ten świat.
Gdy Słońce przemieści się w ziemskiego Byka 20 kwietnia, zaczniemy czuć się bardziej komfortowo ,bardziej ugruntowani kierunkiem naszego życia. Pomoże nam to także przenieść się pełnemu energii w Nowiu 23 kwietnia.
Ten księżyc w nowiu przyniesie energię zmian i nowe informacje mogą pojawić się na powierzchni, i miło może nas zaskoczyć . Ale dzięki uziemianiu Byka będziemy w stanie poddać się i pozwolić sobie płynąć z większą swobodą.
24 kwietnia Pluton przejdzie  wstecz, ale będzie to coś, co odczujemy bardziej na poziomie wewnętrznym niż zewnętrznym. Gdy Księżyc w Byku  będzie słabł, możemy odczuć przystanek , aby zastanowić się, a może nawet zmienić lub obrócić nasze cele i strategie na nadchodzący rok.
26 kwietnia Słońce zrówna się z Uranem, przypominając nam, byśmy nadal płynęli i poddali się procesowi zmian .

Jest to czas na niezachwianą wiarę w siebie i na ścieżkę, która się rozwija.

Kwiecień oferuje niesamowity miesiąc energii planetarnej, ale gdy dołączymy , możemy poczuć się silniejsi, bardziej wyrównani i bardziej pewni siebie.
Pamiętaj, że podczas gdy nasza rzeczywistość 3D przesuwa się i ulepsza wokół nas, wyższe stany bytu są wciąż stałe, wciąż z nami i wciąż tam, aby nas prowadzić.
Wszystkiego dobrego 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...