piątek, 20 marca 2020

Astrologiczny Nowy Rok-Słońce w znaku Barana -energiaGdy Słońce wkracza w pierwszy znak zodiaku Barana 21 marca 2020 r., Rozpoczynamy nowy rok astrologiczny. Słońce jest gotowe, aby rozpocząć nową podróż wokół 12 znaków zodiaku, my też.
Słońce poruszające się do Barana sygnalizuje również równonoc , która ma miejsce wtedy, gdy mamy równe godziny nocy i dnia. Jest to potężny moment w kosmosie i przynosi zwiększoną energię do pracy.
Wszyscy będziemy mogli dostroić się do energii nowych, nowych początków,i nowych możliwości.

We Wszechświecie istnieje siła, która poprowadzi nas do skoku wiary, postawienia się i powitania ogromnych możliwości, które się przed nami otwierają.

To świetny czas na rozpoczęcie nowego projektu, na spełnienie marzeń i celów, dotarcie do tych, którzy mogą cię wesprzeć, przeniesienie rzeczy na wyższy poziom oraz przełamanie lęków i wymówek, które mogą powstrzymywać cię.
W rzeczywistości użyj tej energii, aby zobaczyć, gdzie robisz wymówki w swoim życiu. Większość naszych wymówek opiera się na strachu, ograniczonym sposobie myślenia lub braku miłości do samego siebie.
Sprawdź, czy potrafisz zidentyfikować wymówki, które robisz, i spróbuj podważyć ich prawdziwość . Sprawdź, czy możesz obalić własne wymówki i zmienić je na bardziej obfite myślenie.

Przez cały sezon Barana mamy również zerowe planety w ruchu wstecznym i silną energię kardynalną. Wskazuje to czas na prowadzenie, czas na zbliżenie się do płyty i osiągnięcie naszych celów!

To naprawdę potężna, posuwająca się naprzód energia, która pomoże nam wykonać skok, jeśli wykorzystamy ją dla siebie.
Baranem rządzi żywioł ognia, ale mamy też wiele planet w znakach ziemskich. Ta kombinacja przyspieszy naszą zdolność do manifestowania i budowania wspaniałych rzeczy.
Jeśli chcesz rozpocząć projekt od podstaw, jeśli chcesz poprosić o dofinansowanie lub grant, jeśli chcesz ubiegać się o nową szkołę lub nową pracę, jeśli chcesz rozpocząć nowy związek, jeśli chcesz aktywować swoją własna zdolność leczenia, jeśli chcesz zabrać głos, jeśli chcesz wybaczyć, jeśli chcesz opuścić ściany lub powiedzieć komuś tak lub nie, teraz jest na czas !
To nie jest czas na rozmowę, marzenie ani zastanawianie się, to czas na zrobienie pierwszego kroku, aby przestać zwlekać i zacząć to robić.
Oczywiście musimy upewnić się, że słuchamy naszej intuicji i nie zapalamy świecy na obu końcach.

Możemy wykonać ogromne, udane skoki i ograniczenia, ale musimy to zrobić z rozwagą.

Baran może być czasem odkrywania samego siebie, kiedy naprawdę możemy mówić naszą prawdę i uczyć się, jak ego działa z nami, a nie przeciwko nam.
Zawsze jest dobry czas, aby być sobą i podejmować działania zgodne z najwyższą prawdą, ale w sezonie Barana  cały wszechświat nas wspiera.
Bądź otwarty na znaki i kierunki swojego życia przez cały sezon, ponieważ z pewnością skierujesz cię na ścieżkę, która jest bardziej dostosowana do tego, kim jesteś i kim się teraz stajesz.
To jest nowy rok; rośniecie i ewoluujecie, a kiedy pory roku zaczynają się zmieniać wokół was, znajdziecie nowe odkrycia i nowe spostrzeżenia na temat swojej ścieżki przeznaczenia.

Jednym z największych kosmicznych wydarzeń, które będą miały miejsce w sezonie Barana, jest także przeniesienie Saturna do Wodnika.

Jest to monumentalna zmiana, która nastąpi wkrótce po równonocy.
To zwiększy poczucie nowej energii w powietrzu i poprowadzi nas do zakończenia cyklu karmicznego, nad którym pracujemy od końca 2017 roku.
Energia sezonu Barana zostanie również zwiększona 24 marca, kiedy będziemy mieli Barana w nowiu. Ta energia będzie również cudowna do manifestowania się, wyrażania życzeń i ustalania intencji na nadchodzący rok.
Kiedy sezon Barana dobiega końca i przygotowujemy się do wejścia w Sezon Byka, powinniśmy czuć się bardziej ukierunkowani na naszą podróż.
To pora, aby uwolnić się od naszych lęków, uczynić postępy na ścieżce naszego najwyższego ja, dotrzeć do ludzi wokół nas i przestać robić wymówki.
Zostaniemy otoczeni nową, świeżą energią i wspierani przez Wszechświat we wszystkich naszych wysiłkach.
To obfity, rozległy czas, który jest pełen możliwości, musimy po prostu wyjść i je wykorzystać!
Wszystkiego dobrego wszystkim Baranom 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...