sobota, 14 marca 2020

Jak zobaczyć i przeczytać aurę.


Jak zobaczyć i przeczytać aurę.
Jak zobaczyć i przeczytać aurę.
 „Jak mogę zobaczyć moją aurę?” 
„Czy są jakieś wskazówki lub porady dotyczące widzenia aur?” 
"Jakiego koloru jest MOJA aura?",
W tym artykule pokażę ci, jak zobaczyć własną aurę!
Aury to pola energetyczne otaczające wszystkie żywe stworzenia. 
Często aura może mieć określony kolor lub odcień w zależności od poziomu częstotliwości.
Aury zwykle rozciągają się około 60-90 cm od twojego ciała, ale często ci, którzy np.czują się bezbronni lub byli często wykorzystywani w swoim życiu , mogą mieć większą aurę, którą "zbudowali" świadomie bądź nie  dla  swojej ochrony.
Chociaż nie wszyscy mamy zdolność widzenia aur, często możemy je intuicyjnie wyczuć. Wyraża się to często, gdy widzimy kogoś, kto wydaje się im świecić, lub gdy czujemy się nieswojo, gdy ktoś przechodzi lub wchodzi do naszej osobistej przestrzeni.
Po pierwsze, masz dwie główne aury otaczające twoje ciało. 
Twoja wewnętrzna aura jest pierwszą, którą zobaczysz, i ta aura jest tuż poza twoim ciałem fizycznym. 
Twoja zewnętrzna aura rozciąga się dalej poza twoje ciało i wewnętrzne
 pole energetyczne aury. 
Kiedy nauczysz się widzieć swoją wewnętrzną aurę, możesz wyćwiczyć oczy tak, aby widzieć również swoją zewnętrzną aurę. 
To kwestia praktyki .

Jak zobaczyć aurę:
1.Umieść obiekt na jednolitym tle o jasnych kolorach. Jeśli chcesz spojrzeć na własną aurę, stań przed lustrem, w odległości co najmniej 60 cm, na jasnym tle.
2.Skoncentruj się na miejscu w kształcie litery "L "pomiędzy ramieniem a szyją. Nie przestawaj wpatrywać się w to miejsce i zachowaj spokój i otwartość.
3. Na początku możesz zobaczyć  kolor biały lub wyraźny blask, ale gdy pozostaniesz skupiony i rozszerzysz linię oka do reszty ciała, blask zacznie się rozszerzać w kolor .
W tym momencie widzisz coś, do czego twój umysł nie jest przyzwyczajony, co powoduje, że mózg zaczyna myśleć, a aura znika. 
Wróci szybko i zniknie tak szybko, jak tylko pomyślisz o tym, co widzisz.;-) 
To normalne 
Jeśli zobaczysz….
Czerwony: wskazuje na energiczną i pełną przygód osobę. Może także wskazywać na kogoś, kto jest impulsywny i szybko się gniewa.
Żółty: wskazuje na inteligentną i logiczną osobę, która może jest jakimś nauczycielem. Są zapalonymi obserwatorami, krytycznymi i bardzo niezależnymi ludźmi 
Różowy:  wskazuje na bardzo opiekuńczą i kochającą osobę, która lubi towarzystwo innych. Są naturalnymi uzdrowicielami, z wrażliwością  i silną wyobraźnią
Zielony: wskazuje na wysoce kreatywną osobę, która również ciężko pracuje. Mogą być perfekcjonistami i często są dobrymi liderami. Są hojni, szanowani i dbają o zdrowie.


Pomarańczowy: wskazuje na bardzo towarzyską duszę, która cieszy się uwagą i jest w centrum uwagi. Są zadowoleni z innych  ludzi, są chętni do dawania i bardzo zharmonizowani z innymi emocjami.
Indygo: Wskazuje to na wysoce intuicyjną osobę, która jest filozoficzna i dociekliwa. Mogą wydawać się tajemniczy  i często są bardzo dopasowani do zwierząt, przyrody i dzieci. Opiekują się ludźmi, ale często nie lubią zaangażowania.
Niebieski: wskazuje na silnego komunikatora, który ma wiele pomysłów i wizji. Są również intuicyjne i wysoce inteligentne. Są spokojni, jeśli chodzi o emocje i rodzą się motywatorami  i inspiratorami. Czasami mogą być pracoholikami i potrafią manipulować.
Złoto: wskazuje na bardzo kreatywną duszę, która uwielbia otaczać się pięknem i sztuką. Cieszą się towarzystwem innych i często są bardzo atrakcyjni. Ludzie przyciągają osoby ze złotymi aurami tak często, że mają wielu przyjaciół. Są niezależni, ale mogą być uparci.
Biały / Srebrny: wskazuje na bardzo utalentowaną osobę, która jest wysoce intuicyjna, wrażliwa i psychiczna. Mają głębokie zrozumienie duchowe i często są pewnego rodzaju uzdrowicielami. Są bardzo atrakcyjne dla innych, jednak wolą mieć tylko kilku bliskich przyjaciół.
Szary / Czarny: Wskazuje na osobę z depresją, negatywną lub bardzo przerażającą i niespokojną. Te aury wskazują, że potrzebne jest oczyszczenie lub uzdrowienie.
Możliwe, że ktoś będzie miał w swojej Aurze różne kolory, ale często dominuje tylko jeden kolor. Kolory aury mogą się również zmieniać w zależności od nastroju osób, wydarzeń życiowych i ich otoczenia.
Widzialność Aury wymaga trochę praktyki, bądź cierpliwy i kontynuuj doskonalenie swoich umiejętności, testując to na różnych osobach.

Warto luknąć :
Pojąć kolory Aury

1 komentarz:

  1. Potwierdza się, jeśli chodzi o zieloną (ja mam; w zasadzie mam dość specyficzny odcień zieleni, bo turkus). Natomiast czarne aury bardzo wyraźnie widzę u osób, które oddały dusze diabłu, a niestety, pomóc im nie można, zwłaszcza, jeśli zrobiły to świadomie i dobrowolnie. Próbowałam raz pomóc człowiekowi, który oddał duszę diabłu, działając z poziomu ego - on twierdził, że 'rozumu', bo rozum utożsamił ze służbą szatanowi. (Aurę ma teraz tak czarną, że smoła to kryształ w porównaniu.) Zrobiłam to na prośbę jego duszy, wypchniętej z ciała i zastąpionej przez demona. Okazało się, że działałam wbrew jego wolnej woli, bo świadomie wybrał demona i przywołał go z powrotem, a demon zaatakował mnie w taki sposób, że przeżyłam horror. (Dosłownie, bo ten człowiek dał taki popis opętania, łącznie z szatańskim chichotem, że długo nie mogłam dojść do siebie. Zresztą oświadczył mi, że 'woli być w piekle niż z tymi moimi kretynkami' - kretynkami nazywa osoby świadome, które nie oddały dusz diabłu. To jego wybór.) Demon mu stale towarzyszy; ilekroć go widzę, widzę przy nim czarną postać o ewidentnie szatańskiej energii.

    OdpowiedzUsuń

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...