sobota, 21 marca 2020

Nowy Księżyc w Baranie -energia

Nowy Księżyc w Baranie

Księżyc w Baranie w nowiu jest zwykle jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion. Baran jest pierwszym znakiem zodiaku, a Nowe Księżyce sygnalizują początek nowego cyklu księżycowego, więc energia jest silna na nowe i nowe początki.
W 2020 r. Księżyc w nowiu w Baranie przypada 24 marca, zaledwie kilka dni po serii potężnych wydarzeń kosmicznych, w tym równonocy , Koniunkcji Jowisza Marsa i najbardziej kluczowej, Saturn przenoszącego  się do Wodnika .

Cała ta energia już wysyła intensywne fale w kosmos, a Księżyc w pełni to wszystko potęguje, a także przyniesie trochę własnej energii.

Aby zacząć rozumieć, czego się spodziewać, musimy wrócić do równonocy , czyli w momencie, gdy Słońce jest w Baranie. Oznacza to początek roku astrologicznego i jest pierwszą falą świeżej energii na nowe początki.
Możemy poczuć optymizm i ożywić świeżą, ognistą energią, która jest nam teraz oferowana. W równonocy zasłona między wymiarami jest cienka, więc jeśli jesteśmy otwarci, możemy otrzymać pewne znaki z Wszechświata.
Po tym w  mamy Jowisza i Marsa wyrównującego się przy 23 stopniach Koziorożca,który wywoła pewne napięcie i zmienność. To wyrównanie jest ogniste i chociaż może poprawiać sytuację, może również dać nam impuls do motywacji i entuzjazmu.
Następnie, następnie 21, Saturn przenosi się z Koziorożca do Wodnika, co stanowi ogromną zmianę i koniec cyklu karmicznego, nad którym pracujemy od ponad 2,5 roku.Przenosi się do Wodnika na kilka krótkich miesięcy, aby dać nam przedsmak tego, co ma  jeszcze nadejść.
To wielka, transformująca energia, która wyśle ​​fale w kosmos, doprowadzając nas wprost do Barana w nowiu 24 marca.

Jest to dużo energii do przejścia w ciągu zaledwie kilku krótkich dni, więc możemy odczuwać szereg emocji, które trudno jest określić.

W czasie tego nowiu księżyc asteroida Chiron , znana jako zraniony uzdrowiciel, również będzie bardzo aktywna. Zostaniemy pociągnięci do myślenia o sposobach leczenia, siebie,  nawzajem i planety.
Być może będziemy musieli troszczyć się o ukochaną osobę lub też będziemy musieli dbać o własny umysł, ciało i duszę.
Cokolwiek zaniedbaliśmy lub zignorowaliśmy, jeśli chodzi o nasze samopoczucie, Chiron poprowadzi nas tam i poprosi, abyśmy siedzieli przy nim, aż znów poczujemy się zdrowi.

Tak wielu z nas musiało zmienić nasze sposoby w ciągu ostatnich kilku tygodni i być może przyjąć nową rutynę lub harmonogram. Kiedy przechodzimy przez tę transformację, naprawdę ważne jest, aby znaleźć sposoby, aby nasza nowa rutyna była produktywna i zdrowa.
Obecność Chirona poprowadzi nas do dbania o siebie, do ustalania rutyn, które inspirują, i do zastanowienia się, w jaki sposób możemy wykorzystać wszelkie słabości i niepowodzenia w naszym życiu, aby znaleźć nowe mocne strony.

Chiron jest rannym uzdrowicielem, ale ma dar przyjmowania ran i tworzenia potężnych portali uzdrawiania. 

Pod całą tą ognistą energią Barana możemy czuć się zranieni lub bardziej emocjonalni, jeśli nie damy sobie zdrowego ujścia, by to wyrazić.
Uważaj, aby emocje się nie skończyły i staraj się działać z miejsca spokoju i wygody. Nie spiesz się, przemyśl wszystko i nie bądź impulsywny.
Co ciekawe, ten Księżyc w nowiu pada na 4 stopnie Barana, co jest trendem. W lutym Księżyc w nowiu miał 4 stopnie Ryb, w styczniu Księżyc w 4 stopniach Wodnika, w grudniu zaćmienie Księżyca miało 4 stopnie Koziorożca. W 2020 roku jesteśmy również w 4 roku według numerologii .

W ciągu 4 lat jesteśmy wezwani do powrotu do siebie i znalezienia sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa, wygody i celu od wewnątrz.

4 oznacza, że ​​czujemy się jak w domu i zdecydowanie wydaje się, że jest to trend dla wielu z nas w tej chwili.
W astrologii 4 stopnie Barana są w rzeczywistości bardzo wrażliwym duchowo stopniem zodiaku. Wskazuje na zaawansowane energie psychiczne i zdolność wznoszenia się do wyższych królestw, pozostając uziemionym.
W tej chwili wszyscy możemy pogłębić nasze połączenie z Duszą i używać go jako narzędzia do łączenia się z tym, kim jesteśmy i co możemy zrobić, aby poczuć się bardziej jak w domu w sobie.
Księżyc w nowiu w Baranie jest zawsze cudownym czasem na ustalenie zamiarów na nadchodzący rok, ale zamiast mówić Duszy i Wszechświatowi, czego chcesz, otwórz swoje serce, aby otrzymać to, czego Dusza  i Wszechświat chcą od ciebie
Jak możesz stać się naczyniem Duszy? Jak możesz pozwolić Duchowi objąć przewodnictwo w swoim życiu i wskazać ci drogę naprzód?
Czasami jedną z najsilniejszych intencji, jakie możemy ustanowić, jest poddanie się Boskości, Źródłu, Wszechświatowi lub jakkolwiek to nazwiemy, i po prostu pozwolić nam pokazać drogę do doskonałych nowych początków dla naszej duszy.
Wszystkiego dobrego 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pełnia Księżyca w Raku styczeń 2023 r.-energia

W końcu nadszedł rok 2023, a wraz z nim pierwsza pełnia Księżyca w tym roku. Pierwsza pełnia Księżyca w tym  roku przypada na wodnisty, intu...