poniedziałek, 20 marca 2023

Nowy Księżyc w Baranie -energia


Nowy Księżyc w Baranie -energia
LśnienieDuszyॐ GleamingSouls
Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion Księżycem.  Aby zrozumieć, czego się spodziewać, musimy wrócić do równonocy , czyli do momentu, gdy Słońce jest w Baranie. Oznacza to początek roku astrologicznego i jest pierwszą falą świeżej energii na nowe początki.Księżyc w nowiu Barana przybywa 21 marca. Świeża, inspirująca energia napłynie w czasie nowiu, prowadząc nas do wprowadzania zmian, poszukiwania nowych możliwości i podejmowania decyzji.
Możemy poczuć optymizm i ożywić świeżą, ognistą energią, która jest nam teraz oferowana. W równonocy zasłona między wymiarami jest cienka, więc jeśli jesteśmy otwarci, możemy otrzymać pewne znaki z Wszechświata.
Moc manifestacji będzie niezwykle wysoka podczas tego nowiu, co sprawi, że będzie to czas na ustalenie intencji, stworzenie np.tablicy marzeń i zwiększenie świadomości tego, co chcesz przyciągnąć do swojego życia. Pamiętaj, dokąd zmierza twój umysł, płynie twoja intencja.Tutaj nie ma czasu na wątpliwości. Wszystkie energie Wszechświata sprzyjają nam jak nigdy.  
Zatem do dzieła. 
Siej plony i wkrótce zbieraj żniwo.
WARTO DODAC RÓWNIEŻ KOCHANI ŻE W CIAGU MIESIACA MAMY DWA NOWIE W BARANIE DZIS PIERWSZY A DRUGI DOTRZE DO NAS WRAZ Z ZAĆMIENIEM SŁOŃCA W KWIETNIU 

Jest to dla nas bardzo dobra informacja, ponieważ wszystkie plany, które zaczniesz realizować w marcu , będziesz mogł kontynuować przez miesiąc, czerpiąc z wibracji Barana.Posiadanie dwóch cykli księżycowych w Baranie wskazuje na silny, odważny i ognisty czas, w którym jesteśmy zachęcani do dokonywania milowych skoków naprzód i nieustraszonych wyborów. Wszechświat jest po naszej stronie, przynosząc nowe możliwości, ale także pewność siebie i motywację do wykorzystania tych możliwości.

Nowy Księżyc w Baranie -energia
Jak wykorzystać energię Księżyca w nowiu Barana?

Z kreatywną energią na wysokim poziomie w tym nowiu, jest to fantastyczny czas na zasianie nasion i zastanowienie się, co chciałbyś wciągnąć do swojego życia. Jeśli jest coś, co chciałbyś zamanifestować, jest to NAJLEPSZY MOMENT 

Użyj tej energii, aby ustalić intencje i zastanowić się, jakie nawyki, cele lub przestrzenie uczuć chciałbyś wprowadzić do swojego życia. Zapisz je i przyklej w widocznym miejscu każdego dnia. Spraw, by były kochające, miłe i inspirujące. Spraw, by były motywujące dla twojego istnienia.Możemy poczuć się, jakbyśmy narodzili się na nowo pod wpływem tej energii. Możemy czuć, że przewracamy nową stronę i ponownie piszemy niektóre zasady, według których zdecydowaliśmy się żyć.

Przyjmij całą tę nową, świeżą energię, która przepływa przez kosmiczne niebo. Użyj go, aby wyrównać swoje życie i wnieść świeżą inspirację do każdego zakątka twojego umysłu, ciała i duszy. 

Księżyc w nowiu w Baranie jest zawsze cudownym czasem na ustalenie zamiarów na nadchodzący rok, ale zamiast mówić Duszy i Wszechświatowi, czego chcesz, otwórz również swoje serce, aby otrzymać to, czego Dusza  i Wszechświat chcą od ciebie
Jak możesz stać się naczyniem Duszy? Jak możesz pozwolić Duchowi objąć przewodnictwo w swoim życiu i wskazać ci drogę naprzód?
Czasami jedną z najsilniejszych intencji, jakie możemy ustanowić, jest poddanie się Boskości, Źródłu, Wszechświatowi lub jakkolwiek to nazwiemy, i po prostu pozwolić nam pokazać drogę do doskonałych nowych początków dla naszej duszy.Nów Księżyca w Baranie niesie dla nas same najlepsze wibracje. Jest jak nowy rozdział książki, którą możesz zapisać. To ty jesteś autorem swojej przyszłości. Cokolwiek zamarzysz i o cokolwiek poprosisz może się spełnić. To czas na nowe początki i nowego Ciebie. 
Porzuć oczekiwania i zamiast tego podążaj za swoją wewnętrzną mądrością. Ścieżka przed Tobą może nie być taka, jak myślisz, ponieważ nie jesteś sam w swojej podróży. Jesteś częścią znacznie większego kosmicznego planu, który naturalnie się rozwija – i z tego wyśrodkowanego miejsca intuicyjnej wiedzy pchaj się naprzód z wielkim zapałem.
Nowy Księżyc w Baranie
LśnienieDuszyॐ GleamingSouls
W nów Księżyca wykorzystaj czas na zasianie intencji: 
  • Uporządkuj i oczyść swoją przestrzeń.
  • Weź oczyszczającą kąpiel.
  • Pomedytuj, żeby się wyciszyć.
  • Weź dziennik i zapisz swoje intencje.
  • Wyobraź sobie, jak się spełniają.
  • Zwizualizuj swoje pragnienia.

Wszystkiego dobrego niechaj wam sie darzy 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...