środa, 4 marca 2020

Przebudzenie wspomnień z waszego życia wiecznego


Przebudzenie wspomnień
Przebudzenie wspomnień
Uważa się, że nie cała nasza pamięć jest przechowywana w mózgu, i tylko  niektóre z nich są faktycznie przechowywane i połączone z wyższą sferą świadomości, która istnieje poza nami.
Ludzie uzyskują  dostęp do tych wspomnień poprzez doświadczenia bliskie śmierci, medytację, hipnozę i inne metody, i będąc  świadkami przeszłych żyć, zaświatów, wspomnień z życia w łonie matki i wspomnień o poczęciu.
Wspomnienia te są widoczne u dzieci, dorosłych i osób z różnych środowisk.
Zasadniczo jest to pamięć, że jesteśmy na zawsze i że nasze dusze są wieczne.
Kiedy przybywamy na Ziemię, uważa się, że ta część naszej pamięci jest zablokowana, abyśmy mogli cieszyć się pełnym doświadczeniem bycia czysto ludzkim.
Ale dzięki świadomości i zmieniającym życie doświadczeniom duchowym coraz więcej osób zaczyna budzić się do tych wspomnień.
Wspomnienia o pochodzeniu z innego wymiaru, wspomnienia z poprzedniego życia, wspomnienia o czymś lub kimś z innego czasu, lub wspomnienia o wyborze rodziców przed narodzinami.
Wiele osób, które doświadczyły śmierci , zgłosiło powrót tych wspomnień.Pamiętają, że wybrali swoje życie, pamiętają, że są wieczną duszą, która jest tutaj na Ziemi na tymczasową podróż i pamiętają, po co to wszystko.
Mimo że możemy czuć się zagubieni lub nieświadomi naszego istnienia lub celu na tej planecie, wydaje się, że jesteśmy "ukryci"ale bowiem  w każdym z nas, mamy odpowiedzi. 
Wydaje się, że istnieje sposób na dostęp do banku wspomnień, który pomoże wyjaśnić najważniejsze pytania w naszym  życiu.
Jednym z tych wielkich pytań jest zrozumienie tego, co dzieje się, gdy umieramy.
Chociaż możemy nie mieć tego świadomego wspomnienia, istnieje szansa, że ​​wszyscy umarliśmy wcześniej. I że wszyscy umrzemy ponownie.
Jeśli naprawdę spojrzymy w głąb siebie, możemy nawet coś usłyszeć lub poczuć, że proces śmierci brzmi prawdziwie.
Od stuleci, bez względu na kulturę czy pochodzenie religijne, ludzie rozmawiali o bogach, aniołach i jakimś rodzaju wymiaru niebieskiego. 
Ludzie mówili, że śmierć jest powrotem do naszego prawdziwego domu.

Czy to możliwe, że te wierzenia wynikają z odległej pamięci?
Były też niezliczone historie ludzi, którzy poczuli niewytłumaczalny związek z niektórymi ziemiami lub ludźmi, mimo że nie ma racjonalnego wyjaśnienia.
Być może znowu jest to część naszej ukrytej pamięci, która przypomina nam o rzeczach, które kiedyś znaliśmy lub o ludziach, z którymi kiedyś byliśmy.
Jest też wiele dzieci, które przybędą na Ziemię, pozostaną nienaruszone i będą mówić o przeszłych wcieleniach, zaświatach, aniołach, bogach i tak dalej.
Uważa się, że te wspomnienia są obecne u większości dzieci do wieku około 4-6 lat, kiedy zaczynają osiedlać się w sobie.
W książce" Soul Code " autorka pisze o kobiecie, która ma silne wspomnienia z czasów sprzed poczęcia.
 Mówi o wyborze rodziców i stwierdza, że ​​otrzymała wybór trzech rodzin, w których mogłaby się wcielić.
Powiedziano jej o różnych lekcjach, których nauczyła się w poszczególnych rodzinach, i wybrała lekcję, która byłaby najbardziej korzystna dla jej duszy.
Wyjaśniła, że ​​życie zostało jej przekazane jak scenariusze filmowe i chociaż istniał jakiś plan, wiedziała, że ​​prawdopodobnie odejdzie od planu, kiedy dotrze na Ziemię i jej pamięć zostanie oczyszczona.
Możesz przeczytać o niezliczonych historiach takich jak te, a nawet zapytać małe dzieci, czy pamiętają, skąd przybyły, zanim przybyły na Ziemię. 
Możesz być zaskoczony tym, co mają do powiedzenia.
Ta pamięć może być również nazywana Kronikami Akaszy , które są określane jako biblioteka całej wiedzy Uniwersalnej.
Każda myśl, każde działanie i każde życie każdej duszy jest zapisane w zapisach Akaszy i można do nich dotrzeć poprzez medytację, hipnozę, odczyty psychiczne itd.
Chociaż dostęp do tych wspomnień może być kuszący, aby uzyskać pomoc z zewnątrz, prawdziwa moc i podziw to wszystko pochodzi z nauki dostrojenia się do siebie i ustalenia, co rezonuje dla ciebie.
W rzeczywistości być może wszystko, co musimy zrobić, to otworzyć się na pomysł, że mamy wszystkie odpowiedzi, których szukamy, a poprzez wewnętrzną refleksję i świadomy rozwój możemy przypomnieć sobie to, co już wiemy.Przydany artykuł Kroniki Akaszy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...