piątek, 6 marca 2020

SuperKsiężyc -pełnia w Pannie marzec 2020


Superksiężyc
Superksiężyc pełnia  w Pannie 

9 marca mamy pełnię i jest to Superksiężyc  wpadający  w znak Panny. Niedługo po tym, gdy szczyty Księżyca w pełni, panującej  Panny,planeta  Merkury skieruje się bezpośrednio, sygnalizując koniec swojego powrotu.
Posiadanie tych dwóch potężnych energii z powrotem pozwala na oświetlenie rzeczy, dzięki czemu możemy zobaczyć większy obraz. Jest to szczególnie ważne, ponieważ mamy Superksiężyc
Księżyc w pełni występuje, gdy Słońce w Rybach tworzy opozycję wobec Księżyca w Pannie. Księżyc w pełni to czas kulminacji i obietnica spełnienia się tego, co zapoczątkowano podczas nowiu. 
Jest to czas emocjonalny - czas romansu, zapłodnienia i związków.
Ta faza Księżyca ma miejsce przy 19 stopniach i 37 minutach Panny, co ma największy wpływ na osoby urodzone z planetami osobistymi i wskazuje na około 16 do 24 stopni Zmiennych znaków (Bliźnięta, Panna, Strzelec i Ryby).


Super Księżyce są blisko Ziemi, co pozwala nam silnie odczuć jej skutki. Ważne jest, abyśmy byli nawodnieni i poświęcili trochę czasu na naładowanie naszych akumulatorów.

Ten Superksiężyc  będzie świecić swym  światłem na rzeczy, które wydawały się mgliste lub niejasne. I pozostawi nam ślad w postaci nitki, którą możemy podążać, by znaleźć drogę naprzód 
Ten Księżyc w Pannie jest poszukiwaczem prawdy i poprowadzi nas  śladem nici, abyśmy mogli dojść do nowych realizacji, uzdrowień i przebudzeń.
Panna jest reprezentowana przez dziewicę, ale ten symbol polega raczej na wejściu w naszą własną siłę i wewnętrzną mądrość. Chodzi o to, aby wiedzieć, że mamy moc uzdrawiania siebie, innych, planety i naszego kolektywnego serca.

Marzec ma śmiałą, potężną energię, a dzięki  dużemu Księżycowi, jasnemu na niebie, odczujemy intensywność i przemiany, które niesie ze sobą  ten miesiąc.

Przez cały marzec przepływa silna, transformatywna energia, a dzięki tej pełni Księżyca oświetlającej lub podkreślającej dla nas rzeczy, musimy zapewnić, że chronimy i dbamy o własne zdrowie i dobre samopoczucie.
Umów się na wizytę u lekarza, idź porozmawiać z terapeutą,  na spacer, usiądź w medytacji, leć do fryzjera ,kosmetyczki itd . Rób wszystko, czego potrzebujesz, aby uhonorować swoją własną leczniczą podróż i czuć się dobrze we własnym ciele .
Marcowy Księżyc w pełni przygotowuje nas również na początek roku astrologicznego, który rozpocznie się w dniu równonocy w tym miesiącu.
Nadszedł czas, abyśmy wkroczyli w nowy cykl, ale zanim wejdziemy na nową, otwierającą się przed nami ścieżkę, musimy przynieść akceptację w miejscu, w którym stoimy dzisiaj.
Musimy radykalnie zaakceptować naszą przeszłość, nasze cierpienia, nasz smutek, nasze błędy, nasze triumfy, naszą rodzinę, naszą historię, abyśmy mogli iść naprzód.

Czasami potrzeba czasu, aby pojawiła się akceptacja i to jest w porządku. Ale ten Księżyc w pełni oczyszcza ścieżkę, świeci światłem, a jeśli chcemy zrobić ten krok naprzód, jeśli jesteśmy gotowi zaakceptować to, co nadejdzie, energia  ta nas będzie wspierać i podtrzymać.
Mantra na ten czas:

"Akceptuję. Akceptuję wszystko, co mi się przydarzyło.Akceptuję obecne okoliczności mojego życia. Akceptuję, że tak właśnie jest. To nie znaczy, że nie mogę wprowadzać zmian, ale im bardziej akceptuję, tym bardziej uznaję okoliczności mojego życia, tym bardziej znajdą mnie odpowiedzi."

Neptun, planeta duchowości, jest również bardzo aktywna na tym Księżycu w pełni. Będzie nas prowadziła do wyjścia z naszego ego  do miejsca serca i duszy.
Jego energia może zwiększyć naszą intuicję i dać nam "żywe" i prorocze sny.Zwróć na to uwagę, ponieważ w ten sposób cudowny Neptun komunikuje się z nami.
Cokolwiek zostanie odkryte podczas pełni Księżyca, wiedz, że energia Neptuna zachęca nas do pracy z serca i do kontrolowania naszego ego. Zachęca nas do chwilowego przekroczenia fizyczności i patrzenia na rzeczy przez pryzmat naszego wyższego ja.
To może być trudne do zrobienia. Gdy życie się rozwija, możemy się reaktywować, utknąć, możemy się zdenerwować i uruchomić. I to jest w porządku. Jesteśmy ludźmi, potrzebujemy naszego ego i musimy się z nimi po prostu  dogadać.
Ale potrzebujemy również naszego duchowego połączenia. Musimy także wyjść poza to, co przyziemne i fizyczne, i przekonać się, że jesteśmy czymś więcej.
Życie jest chwilową podróżą, nikt z nas nie jest tu na zawsze. Ziemia jest jak szkoła, w której przychodzimy uczyć się, rosnąć, smakować i doświadczać.
Wszystkie te doświadczenia, bez względu na to, jak bolesne, tragiczne, cudowne lub piękne, są tutaj, aby pomóc nam się rozwijać. Im trudniejsze doświadczenie, tym większy wzrost możemy osiągnąć.
Jest to sposób myślenia, który Neptun pomaga nam tworzyć, a ty masz moc wyczucia i odnalezienia własnej prawdy w tych słowach.

Jesteś potężny; jesteś intuicyjny; możesz dostroić się do Księżyca i pozwolić, by cię poprowadził.

Marcowy księżyc w pełni przygotowuje nas na nowy rozdział, który się budzi. Jest to czas oświecenia, uzdrowienia i radykalnej samoakceptacji.
Jak zawsze rytuał pomagający przejść nam tą energię  pojawi się na stronie 
Wszystkiego dobrego
Rytuał tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...