środa, 22 kwietnia 2020

Nów Księżyca w Byku -energia

Nów Księżyca w Byku
Nów Księżyca w Byku
Kochani, to nasza szansa na zbudowanie lepszej przyszłości .Pod mocą Księżyca w Nowiu w znaku Byka jesteśmy wezwani do myślenia o tym, co chcemy stworzyć. Jesteśmy proszeni o wyznaczenie celu i podjęcie małych, metodycznych kroków w celu jego osiągnięcia.
Nów Księżyca w Byku będziemy mieć 23 kwietnia,i to właśnie on  przypomina nam, że wielki nowy początek jest już na horyzoncie. Ten wspaniały nowy początek jeszcze nie nadszedł, ale powoli się zbliża, a ten Księżyc w nowiu jest naszą odskocznią na drodze do niego.

Stwórz sobie trochę przestrzeni, podtrzymuj 

intencję w życiu, którą chcesz wprowadzić. 

Wyjdź na chwilę ze swojej obecnej sytuacji

 i zadaj sobie pytanie,

 kim mogę się stać? 

Jak rozwinęła się moja podróż od tego momentu?

Nawet kiedy to czytasz, zatrzymaj się, aby zastanowić się, dokąd chciałbyś pójść w kierunku swojego życia. Pomyśl i wnieś życzenie w swoje pole , trzymaj je blisko. Nie martw się o to, jak „prawdziwe” jest, po prostu umieść to dla siebie i dla Wszechświata.
Niebo będzie ciemne pod Księżycem w Nowiu , ale ta ciemność służy jedynie do wciągnięcia nas do środka samych siebie .Jesteśmy proszeni o fantazjowanie o tym, dokąd chcemy zmierzać, ale jesteśmy również proszeni o połączenie  z naszymi cieniami.
Kiedy siedzicie ze swoimi cieniami, co dzielą się z wami?
Możesz  czuć że są  mroczne i przerażające, mogą wywołać trzepot twojego serca lub burzę motyli w twoim brzuchu, ale wciąż pamiętaj , że jesteś bezpieczny.I że to część ciebie 
Siedzenie w cieniu polega na uznaniu i przemyśleniu najgłębszych obaw. Uznaje, co kryje się za twoim niepokojem lub poczuciem niepewności, które od czasu do czasu unosi się.
Praca z cieniem polega na tym, że często może wydawać  się przytłaczająca, ale tak naprawdę   przeniesienie swój efekt  gdy odnajdziesz już swoje  światło, bardzo często  to wystarczy, aby rozpocząć swoją podróż do większego uzdrowienia.

W tym  nowiu zidentyfikuj swoje obawy. 

Odsłoń je, pozwól sobie je usłyszeć.

 Zapisz je, aby były widoczne w dziennym  świetle, a wtedy możesz po prostu stwierdzić, że nie mają już takiego znaczenia .

W otaczającym nas świecie pojawiają się trudne energie. Nie potrzebujemy astrologii ani Matki Księżyca, aby się w tym utwierdzić. Ale możemy zrozumieć i nauczyć się  nauki kosmosu by wiedzieć , że nadchodzi nowy cykl.
Podobnie jak Księżyc przechodzi przez swoje własne fazy, my wszyscy, podobnie jak stan świata przez  nie przechodzimy .
Wszyscy odpływamy i płyniemy przez cykle zmian. Jest to nieuniknione i jedyne, co jest naprawdę przewidywalne.

Dodatkową energią będzie Uran, planeta zmian która  jest bardzo aktywna pod tym Księżycem w nowiu. Uran lubi wstrząsać rzeczami, aby nas obudzić, ale jego obecność może być również denerwująca i chaotyczna.
Oprócz tego, że Uran jest aktywny, mamy również aktywnego Saturna. Jeśli Uran ma zamiar wstrząsnąć rzeczami, Saturn ma na celu utrzymanie tego samego i uhonorowanie tradycji z przeszłości.
Te dwie pozornie przeciwne energie zostaną teraz wyróżnione. Możemy poczuć tę dwoistość w sobie, ale możemy też zobaczyć, jak rozgrywa się na scenie światowej.

Uran chce, aby przeszłość rozpadła się,

aby zrewolucjonizować i odbudować coś nowego.

 Saturn chce, aby zmiana się skończyła,

 abyśmy mogli wrócić do tego, jak było.

Czy chcemy wrócić do tego, jak było, czy też chcemy czegoś nowego, czegoś innego, czegoś lepszego?
Te dwie energie nie są tutaj po to, by walczyć, ale raczej po to, by ze sobą współpracować.
Jest to okazja dla nas wszystkich, aby uznać naszą przeszłość i dary, którymi się dzieliła, ale także zacząć myśleć o tym, w jaki sposób chcielibyśmy iść naprzód.
Nie musimy zapominać o naszych celach i marzeniach, ale coś musi się zmienić, tym razem musi być inaczej.
Nasza przeszłość daje nam wskazówki, ale naszym obowiązkiem jest teraz przyjąć te wskazówki i zacząć z nich korzystać, aby utorować drogę dla innej przyszłości.Lepszej przyszłości.

Pod wszystkimi trudnymi wibracjami, jakie oferuje kwietniowy 

Księżyc w nowiu, jest także wibracja nadziei.

Pragnę, abyście pozwolili, aby wibracja nadziei weszła w waszą istotę, pozwoliła zalać cały wasz umysł, ciało i duszę, a także pozwolić sobie na marzenie o nowym życiu, które chcecie stworzyć.
Na poziomie globalnym może się wydawać, że jesteśmy między dwoma światami, a zarówno Saturn, jak i Uran mogą to wzmocnić, ale możemy złagodzić to uczucie, przejmując kontrolę nad tym, jakie nasiona chcielibyśmy dzisiaj sadzić.
Znajomość przeszłości może być naszym przewodnikiem, ale nadzieja i obietnica przyszłości mogą prowadzić nas do myślenia większego i lepszego.
Są tutaj szanse na ulepszenie i zmianę naszego życia, a Księżyc w nowiu w znaku Byka reprezentuje czas, w którym możemy zasadzić te nasiona.
To jest twoje zaproszenie z Wszechświata, jakie nasiona zaczniesz siać ?
Wszystkiego dobrego
Rytuał nowego Księżyca tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy Księżyc w Baranie -energia

LśnienieDuszyॐ GleamingSouls Nowy Księżyc w Baranie  jest jednym z najlepszych do manifestowania, ustalania zamiarów i sadzenia nasion K...